Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Blakusvāģu PČ sezona tā arī nesāksies – pandēmijas dēļ atceļ visus posmus

Agris Suveizda

Blakusvāģu PČ sezona tā arī nesāksies – pandēmijas dēļ atceļ visus posmus
Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis. Foto: Udo Weid

Starptautiskā Motosporta federācija (FIM) savā mājaslapā pavēstījusi par blakusvāģu pasaules čempionāta 2020. gada sezonas atcelšanu.

"Pieņemot šo sarežģīto lēmumu, rūpīgi apsvērām faktu, ka pašreizējās pandēmijas dēļ lielākā daļa 2020. gada sezonas kalendāra notikumu jau ir atcelti un nav nekādas garantijas par dažu atlikušo notikumu aizvadīšanu. Tā vietā, lai gaidītu un visus atstātu neziņā, abas puses [FIM un sacensību promouteru grupa "Apo Multimedia"] vienojās koncentrēties uz 2021. gadu un gatavošanās sākšanu nākamajai sezonai," sacīts federācijas paziņojumā.

"Mūsu lieliskais sporta veids ir atkarīgs no līdzjutēju klātbūtnes – gan atmosfēras, gan ienākumu ziņā. Bez garantēta skatītāju skaita, kam varētu tikt ļauts apmeklēt sacensības, posmu organizatoriem ir pārāk augsti finansiālie riski, tādēļ no mūsu puses būtu negodīgi šajos neziņas pilnajos laikos likt viņiem riskēt ar savu galvu," teica "Apo Multimedia" izpildirektors Martins Benja. "Arī no braucēju perspektīvas situācija nebūtu taisnīga, ņemot vēra, ka valstīs treniņu ierobežojumi un iespējas atšķiras, līdz ar to dažas komandas varētu būt labāk gatavas par citām."

Sezonai bija jāsākas 18. un 19. aprīlī Nīderlandē, bet līdz lēmumam par visas sezonas atcelšanu kalendārā vēl neatcelti bija palikuši tikai pieci posmi – Igaunijā (10.-12. jūlijā), Šveicē (28.-30. augustā), Slovēnijā (4.-6. septembrī), Čehijā (11.-13. septembrī) un Vācijā (18.-20. septembrī). Pagājušajā gadā par pasaules čempioniem kļuva nīderlandietis Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis, kuram šosezon bija jāatgriežas pie sava kādreizējā pārinieka Daniela Vilemsena. Cits latviešu kantētājs Lauris Daiders kopā ar igauni kertu Variku ieņēma sesto vietu.

Izmantotie resursi:
2020 FIM Sidecar MX World Championship cancelled

     [+] [-]

, 2020-06-03 17:08, pirms gada
nu gan škrobe

     [+] [-]

, 2020-06-03 17:13, pirms gada
Bez skatītājiem tas nav nekāds motokross, pareizs lēmums

  +1 [+] [-]

, 2020-06-03 17:22, pirms gada
loti zel- del Kaspara - gribas no vina vel vienu skaistu sezonu...

     [+] [-]

, 2020-06-03 20:10, pirms gada
ice F-1 rakstīja: nu gan škrobe
Esmu párliecináts, ka Tollijs nākošajā 1dienā SWH zvanīs Stupelim.

     [+] [-]

, 2020-06-03 20:31, pirms gada
Var jau ākstīties,bet nu jau visa tā ākstīšanas aizgājusi par traku..visiem pandēmijas,krīzes nomāktajiem pa alai..un dzīvojiet savās alās ilgi..un laimīgi