Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Polijas autokrosa posmā pēc pirmās dienas Baldiņš līderis bagiju klasē

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Polijas autokrosa posmā pēc pirmās dienas Baldiņš līderis bagiju klasē
Foto: Ronalds Baldiņš RX

Šajās brīvdienās Polijā startē noslēdzošais autokrosa un rallijkrosa čempionāta posms, kurā uz starta abās ieskaitēs izgāja Ronalds Baldiņš. Pēc pirmās dienas divām kvalifikācijas kārtām Ronalds ar savu ''Speedcar Xtream'' bagiju ir līderis Autokrosa ieskaitē.

Autokrosa ieskaitē, startējot ar savu ''Speedcar Xtream'' bagiju, Ronalds bija ātrākais abos braucienos, tādējādi kļūstot par līderi. Pirmajā kvalifikācijas braucienā tuvākais sekotājs tika apsteigts par 3,5 sekundēm, bet otrajā – 1,4 sekundēm. Svētdien tiks aizvadīts trešais brauciens, pēc kā sekos fināls.

Tikmēr rallijkrosa ieskaitē Supercar klasē, kur startēja daudz spēcīgu braucēju, Baldiņš pirmajā braucienā izstājās, bet nākamajos divos ieņēma ceturtās vietas, kas pēc pirmās dienas kopvērtējumā dod sesto vietu. Līderis pēc pirmās dienas ir Marcins Gagacki, kurš šogad startēja Eiropas rallijkrosa čempionātā.

Kā pēc pirmās dienas portālam Go4speed pastāstīja Ronalds Baldiņš, tad ''No rīta bija neliela nesaprašanās un mums nesanāca ar bagiju iziet uz starta brīvajos treniņos. Līdz ar to pa taisno startējām kvalifikācijā, kur arī abus braucienus izdevās uzvarēt. Rallijkrosa ieskaitē ar Supercar mašīnu treniņos neizdevās atrast īstos regulējumus, kā rezultātā iezagās arī neliels stresiņš. Pirmajā kvalifikācijā, kas notika pa baigo lietu, konkurenti startā sagriezās. Sapratu, ka ir jāuzdod gāze, taču vienā līkumā kļūdījos un aizķēru iekšmalu. Tā rezultātā varu teikt, ka izlīdu kā kaķis, jo uzmetām pusvāku. Rati gaisā bija un mašīnas apakšu atrādījām. Jāsaka, ka tas mūs nedaudz izsita no sliedēm. Taču kopumā jāsaka, ka ļoti veiksmīgi, jo tika nolauzts viens unibols, kas uz otro kvalifikāciju tika salabots. Otrajā kvalifikācijā savu braucienu uzvarēju, kas kopvērtējumā deva ceturto vietu. Trešajā kvalifikācijā krasi mainījām regulējumus, kas šoreiz nebija pareizie. Taču, kā ir tā ir – ar bagiju viss mums ir kārtībā, bet ar Supercar mašīnu ir grūti, jo konkurentu mašīnas ir jaudīgas, bet cīnīties var. Domāju, ka to arī svētdien darīsim. Plinti krūmos nemetam, dosim virsū! Turam buru,” kā vienmēr kaujinieciski noskaņots bija Baldiņš.

Rezultāti Supercar klasē pēc trīs kvalifikācijām:

V.PilotsMašīnaPunkti
1.Marcin GAGACKIFORD Fiesta140
2.Maciej MANEJKOWSKIFORD Fiesta134
3.Dariusz TOPOLEWSKIFORD Fiesta127
4.Mikołaj OTTOMitsubishi Lancer EVO RX120
5.Bartosz IDŹKOWSKIMitsubishi Lancer EVO IX120
6.Ronalds BALDIŅŠFORD Focus MK3116
7.Michał KUNAFANMitsubishi Lancer EVO RX114
8.Mateusz LUDWICZAKMitsubishi Space Star110

Izmantotie resursi:
go4speed.lv