Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Zalmanim desmitā karjeras uzvara "Openkart" čempionātā

Juris Grīns
Juris Grīns

Zalmanim desmitā karjeras uzvara "Openkart" čempionātā
Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ar karjeras desmito Dāvja Zalmana (Movers.lv) uzvaru noslēdziess Openkart čempionāta 4. posms leģendārajā Kandavas kartodromā.

Ar karjeras desmito Dāvja Zalmana (Movers.lv) uzvaru noslēdziess Openkart čempionāta 4. posms leģendārajā Kandavas kartodromā.

Šī bija pārliecinoša Dāvja uzvara - labākais laiks kvalifikācijā, uzvara pusfinālā, starts no pole position un uzvara ar 12 (!) sekunžu pārsvaru. Tikai divas sekundes simtdaļas pietrūka, lai izcīnītu hetriku - uzvara sacīkstē, kvalifikācijā un ātrākais aplis finālā. Lielisks veids kā noslēgt ļoti intensīvo nedēļu Kandavas kartodromā un atzīmēt dienu iepriekš iegūto ceļazīmi uz SWS Pasaules finālu Genkā. Otrais finišēja viņa komandas biedrs un vēl viens iepriekšējās dienas ceļazīmes ieguvējs Kaspars Ritums, bet trešais vēl viens mūveris - Andrejs Laipnieks, kurš uzvarēja dienu iepriekš SWS Regional Cup sacīkstē.

Komandām bez pārliecinoša uzvara "Movers.lv", otrie "White Digital" ar Ričardu Aleksu Švagli un Hariju Cīruli, bet trešie "Pirmie" ar Edgaru Sproģi un Kristoferu Cauni. Izaicinājuma kausā uzvara Švaglim, otrais Nikc Vucāns ("N&N"), bet trešais Viljams Plešs ("Atkal Uzvara"). Debitantu ieskaitē uzvara Vucānam, otrais lietuvieti Laimonis Skrodenis, bet trešais Matīss Akmens ("Junior Racing"). Smago braucēju vidū pārtrūka Andra Lielgalvja ("XL Rīga") uzvaru sērija, aizraujošā un tiešā cīņā trasē uz varu izcīnot Raivim Libertam ("Sēļu Zeme"), bet trešais kolorītais somu braucējs Tero Makinens. Junioriem pirmā uzvara Edgaram Lielgalvim ("XL Rīga"), otrais Rodrigo Kākers ("Junior Racing"), bet trešais Jokūbas Kaminskas. Arī dāmu ieskaitē pārtrūka uzvaru sērija, pirmo reizi šogad, uzvarot Elizbatei Šulcei ("XL Rīga"), otrā vieta Otīlijai Grandbergai ("ADTS Racing"), bet trešā vieta Evelīnai Glāzniecei.

Iepriekšējās divas dienas pirms Openkart 4. posma notika Sodi World Series Regional Cup sacīkste, kur tika izcīnītas vēl divas pēdējās iespējas ceļazīmes uz SWS Pasaules finālu. Šogad, pat neskatoties uz to, ka mums nav savas komandas Endurance Cup, delegācija būs visai iespaidīga - Junior Cup Latviju pārstāvēs Kristaps Tenis un Edgars Lielgalvis, Ladies Sprint Cup Elizabete Šulce, Sprint Cup uzreiz vedeli četri braucēji - Ruslans Dzenis, Kristofers Caune, Dāvis Zalmans un Kaspars Ritums, bet Andrejs Laipnieks šoreiz izvēlējās startēt Endurance Cup Polijas komandas "Dymovee Racing" sastāvā. Bija vēl divi Genkas braucēji Orests Burgaila pārstāvēs Lietuvu Junior Cup, bet Tero Makinens Somiju Masters Sprint Cup. Desmit Pasaules fināla dalībnieki vienā Openkart sacīkstē!

4. posma rezultāti: openkart.lv
- amatieru kartinga sacensības

Kopvērtējums: openkart.lv
- amatieru kartinga sacensības

Izmantotie resursi:
openkart.lv
- amatieru kartinga sacensības