Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Štolcermanis ceturtais ātrākais Itālijas F4 pirmā posma testos

Juris Grīns
Juris Grīns

Štolcermanis ceturtais ātrākais Itālijas F4 pirmā posma testos
Foto: f4championship.com

Jau šajā nedēļas nogalē Tomass Štolcermanis uzsāk savu debijas sezonu Itālijas F4 čempionātā, kas būs arī viņa pirmā pilnā sezona formulu kategorijā, bet pirms tam Misano trasē notikuši testu braucieni. "Prema" komandu pārstāvošais latviešu pilots uzrādīja ceturto labāko rezultātu.

Pirms pirmā posma 35 braucēji ceturtdien, 2. maijā, aizvadīja testus, vairāk iepazīstot tehniku un trasi. Notika divas sesijas, katra divu stundu garumā. Kā vēstījām, arī pirms tam Štolcermanis aizvadīja vairākas testu dienas dažādās Eiropas trasēs, tostarp šeit Misano.

13 minūtes pirms testu noslēguma Štolcermanis bija pacēlies uz līderpozīciju, bet pēc tam atkrita uz ceturto vietu. Viņa komandas biedri bija starp ātrākajiem - pirmajā vietā Alekss Pauvels, bet otro vietu ieņēma Fredijs Sleiters. Trešais bija Emanuele Olivjeri no AKM vienības.

Štolcermanis no ātrākā rezultāta atpalika 0.509 sekundes, bet dienas laikā veica 58 apļus.

Šodien paredzētas divas 40 minūtes garas brīvo treniņbraucienu sesijas, kā arī divas 15 minūšu kvalifikācijas. Pirmās divas sacīkstes risināsies sestdien - to sākums plkst. 12:30 un 18:45 pēc Latvijas laika. Tikmēr svētdien trešais brauciens, bet tā starts plkst. 12:00. Visu sacensību garums būs 30 minūtes + 1 aplis.

Testu dienas "Top 15" rezultāti:

Izmantotie resursi:
www.f1.lv