Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:366, Did:0, useCase: 1
Foto: Mārtiņš Sīlis

"Liepāja/Triobet" izsludina uzņemšanu karsējmeiteņu deju grupā

Vasaras vidū, 3. jūlijā, deju studijas „Extra” un „Liepāja/Triobet” komandas karsējmeites aicina pieteikties vismaz 16 gadus jaunas, basketbolu mīlošas, talantīgas dejotājas uz karsējmeiteņu atlasi, lai atbalstītu un būtu kopā ar basketbola komandu nākošā gada sezonā.
Foto: Renārs Buivids

Balso labdarības projektā Labie darbi par Latvijas Universitātes karsējmeitenēm

 1.martā ir sācies jaunais mēneša balsojums labdarības projektā Labie darbi. Katru mēnesi uz finansiālu atbalstu pretendē vairāki iesniegtie projekti, kur šomēnes materiālu palīdzību savu sapņu īstenošanai lūdz arī BK Latvijas Universitāte karsējmeitenes. Finansiālā atbalsta piešķiršana ir atkarīga no publiskā balsojuma, kur aicināts atbalstīt LU karsējmeitenes ir ikviens basketbola entuziasts.
5

Baltijas labākās karsējmeitenes sacentīsies Laura Reinika vadībā

Šī gada 4. jūnijā Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Vienuviet pulcēsies labākās karsējmeitenes no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai sacenstos par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu.

Arī šogad cīņa par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu

Šī gada 4. jūnijā ar „Subaru” oficiālā izplatītāja Latvijā „Ad Rem auto” un Biznesa augstskolas „Turība” atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Arī šogad čempionāta organizatori sola grandiozu internacionālu karsējmeiteņu ballīti ar neskaitāmiem priekšnesumiem un konkursiem Baltijas labāko karsējmeiteņu izpildījumā.
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Latvijā pulcēsies Baltijā labākās karsējmeiteņu komandas

Šī gada 4. jūnijā ar "Subaru" oficiālā izplatītāja Latvijā "Ad Rem" auto un Biznesa augstskolas "Turība" atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Organizatoru komanda, ko veido studenti no Biznesa augstskolas "Turība" Studējošo pašpārvaldes, ir sākusi darbu pie čempionāta rīkošanas, lai jūnijā aizraujošā pasākumā publiku priecētu labākās karsējmeitenes no visas Baltijas.
Foto: Mārtiņš Sīlis
13

Arī "Lauvas" meklē karsējas

Tāpat kā citu Latvijas basketbola klubu vadības, arī "Liepājas Lauvas" savā mājaslapā izsludinājuši pieteikšanos uz komandas karsējmeiteņu atlasi.
Elīna Volesa
Foto: Rihards Streiķis
15

Elīna Volesa - Sportacentrs.com lietotāju simpātija "VEF" karsējmeiteņu atlasē

Noslēdzies Sportacentrs.com lietotāju balsojums, kurā lūdzām noteikt savu simpātiju no basketbola kluba „VEF” karsējmeiteņu 2010. gada sezonas atlases. Ar diezgan ievērojamu pārsvaru simpātiju balvu iegūst Elīna Volesa, kura saņem papildus punktus cīņā par karsējmeitenes vietu nākamā gada „VEF” komandā.
8

"VEF Rīga" izsludina uzņemšanu karsējmeiteņu deju grupā 2010/11. gada sezonai

„VEF Rīga” aicina pieteikties vismaz 18 gadus jaunas, baskebolu mīlošas, talantīgas dejotājas ar dzīvespriecīgu, draudzīgu un atvērtu skatu uz dzīvi. Īpaši atzinīgi tiks vērtēta iepriekšējā skatuves pieredze.
4

8. maijā Rīgā notiks pirmais Baltijas karsējmeiteņu čempionāts

Šī gada 8.maijā plkst. 11:30 ar Biznesa augstskolas Turība atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies Latvijā pirmais Baltijas karsējmeiteņu čempionāts. Publiku priecēs karsējmeitenes no visas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai uz deju grīdas sacenstos par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu.
Latvijas 2. Karsējmeiteņu čempionāta dalībnieces 
Foto: LKMA
2

Noslēdzies Latvijas 2. Karsējmeiteņu čempionāts

17.aprīlī Jaunmārupē, atpūtas centrā "Laura" norisinājās Latvijas Karsējmeiteņu asociācijas rīkotais "Latvijas 2.karsējmeiteņu čempionāts".
3

Klāt Latvijas 2. karsējmeiteņu čempionāts!

Latvijas Karsējmeiteņu asociācija rīko "Latvijas 2. Karsējmeiteņu čempionātu", kas norisināsies 17. aprīlī pulksten 18:00 atpūtas centrā "Laura"- Jaunmārupē, Mazcenu alejā 37/1.
12

Noskaidrota eSports.lv lietotāju VEF Rīga karsējmeitenes simpātija

Sadarbībā ar basketbola klubu VEF Rīga eSports.lv lietotājiem bij aizdevība izvēlēties savu karsējmeitenes simpātiju, kura iekļūs atlases otrajā kārtā. Par portāla lietotāju simpātiju kļuvusi Inga Ščerbinska.