Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:366, Did:0, useCase: 3

Baltijas labākās karsējmeitenes sacentīsies Laura Reinika vadībā

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Šī gada 4. jūnijā Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Vienuviet pulcēsies labākās karsējmeitenes no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai sacenstos par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu.

Ikvienu kaislīgu deju fanu, čempionāta skatītāju un dalībnieku sagaida grandioza internacionāla karsējmeiteņu ballīte ar neskaitāmiem priekšnesumiem un konkursiem. Čempionātu vadīs un vajadzīgo atmosfēru uzturēt palīdzēs ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā labi pazīstamais dziedātājs Lauris Reiniks. Kā arī pasākuma laikā skatītājus uzmundrinās Eiropas Hitu Radio dīdžejs – Ivo Lorencs! Čempionāta ieejas maksa - 2 Ls. Biļešu tirdzniecība notiks uz vietas čempionāta dienā.

Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad Baltijas Karsējmeiteņu čempionāta norisi vēros un karsējmeiteņu komandas vērtēs profesionāla starptautiska žūrija - horeogrāfs Markus Zmoelnig no Itālijas, Estonian Dance Academy viens no līderiem Märt Agu un starptautisko sporta deju sacensību uzvarētājs un Lithuanias Cup ieguvējs no Lietuvas Vytautas Mackonis. Visas karsējmeiteņu komandas cīnīsies par galveno balvu - titulu „Baltijas labākā karsējmeiteņu komanda”, kā arī iespēju savā īpašumā iegūt ceļojošo čempionāta kausu un balvas no atbalstītājiem. Pirmo trīs vietu ieguvējas dalīs galvenās balvas, taču čempionāta atbalstītāji piešķirs arī īpašas simpātiju balvas.

Sīkāka informācija:
Baltic Cheerleader championship

  -4 [+] [-]

, 2011-05-23 12:13, pirms 11 gadiem
Pa diviem latiem labak aiziet uz zoodarzu.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2011-05-23 14:28, pirms 11 gadiem
Vispar taas uzmanibu atkarigaas varetu ievietot buurii zoo blakus merkakisiem. Tad vismaz kads vinas ieverotu. Bez tam no merkakiem varetu iemacities jaunas kustibas. Tie dzivnieki prot vairak par piecam.

     [+] [-]

, 2011-05-25 21:50, pirms 11 gadiem
Beidzat čīkstēt,pasākums būs uz 100% izdevies!