Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:366, Did:0, useCase: 3

Latvijā pulcēsies Baltijā labākās karsējmeiteņu komandas

Jānis Celmiņš

Latvijā pulcēsies Baltijā labākās karsējmeiteņu komandas
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Šī gada 4. jūnijā ar "Subaru" oficiālā izplatītāja Latvijā "Ad Rem" auto un Biznesa augstskolas "Turība" atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Organizatoru komanda, ko veido studenti no Biznesa augstskolas "Turība" Studējošo pašpārvaldes, ir sākusi darbu pie čempionāta rīkošanas, lai jūnijā aizraujošā pasākumā publiku priecētu labākās karsējmeitenes no visas Baltijas.

Šogad čempionātā, tāpat kā pērn, tiks pulcētas karsējmeiteņu komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai uz deju grīdas sacenstos par 2011. gada Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu, kā arī iespēju savā īpašumā iegūt čempionāta ceļojošo kausu un balvas no atbalstītājiem.

Baltijas Karsējmeiteņu čempionātu var uzskatīt jau par tradīciju, ko gaida un kam gatavojas katra Baltijas karsējmeiteņu komanda. „Tā kā karsējmeiteņu kustība Baltijā kļūst aizvien populārāka un sportistu atbalstīšana ir aktuāla nacionālā mērogā, lēmums par čempionāta rīkošanu arī šogad bija viennozīmīgs – čempionātam ir jānotiek!“ stāsta Baltijas Karsējmeiteņu čempionāta projekta vadītāja Austra Kausiniece.

Jautājot par karsējmeiteņu ieguvumiem pēc šī čempionāta, Austrai nav ilgi jādomā: „Pirmkārt, iespēja satikties ar visām Baltijas karsējmeiteņu komandām. Šīs nav tikai sacensības, šī ir arī iespēja apmainīties ar viedokļiem, redzēt kā iet citām komandām, novērtēt savus pretiniekus un kolēģus. Otrkārt, savas komandas popularizēšana. Meitenēm šī ir lieliska iespēja parādīt savu talantu plašai auditorijai. Treškārt, protams, balvas. Arī šogad tiks apbalvotas gan pirmās trīs vietas katrā grupā, gan atbalstītāju simpātijas. Varu atklāt vienu no simpātiju balvām - šī gada Baltijas Karsējmeiteņu čempionāta lieldrauga Subaru oficiālā izplatītāja Latvijā Ad Rem Auto simpātiju komanda iegūs iespēju uzstāties jaunā Subaru modeļa prezentācijas pasākumā.“

Pieteikšanās čempionātam ir sākusies. Karsējmeiteņu komandas tiek aicinātas negaidīt un pieteikt savu dalību mājas lapā Baltic Cheerleader championship Pieteikšanās ilgs līdz 19. maijam.

Informāciju sagatavoja:
Madara Rube