Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 3

"Liepāja/Triobet" izsludina uzņemšanu karsējmeiteņu deju grupā

Andrejs Siliņš

"Liepāja/Triobet" izsludina uzņemšanu karsējmeiteņu deju grupā
Foto: Mārtiņš Sīlis

Vasaras vidū, 3. jūlijā, deju studijas „Extra” un „Liepāja/Triobet” komandas karsējmeites aicina pieteikties vismaz 16 gadus jaunas, basketbolu mīlošas, talantīgas dejotājas uz karsējmeiteņu atlasi, lai atbalstītu un būtu kopā ar basketbola komandu nākošā gada sezonā.

„Liepāja/Triobet” dejotājām piedāvā kļūt par kluba neatņemamu sastāvdaļu, apgūt un pilnveidot savu dejot prasmi profesionālas treneres – horeogrāfes vadībā trīs reizes nedēļā, iespēju uzstāties plašai auditorijai „Liepāja/Triobet” mājas spēlēs Liepājas Olimpiskajā centrā, iegūt jaunus draugus un gūt atpazīstamību Liepājas basketbola sabiedrībā, kā arī dejot daudzos citos sarīkojumos un pasākumos.

Galvenās prasības kandidātēm - laba dejotprasme, augsta atbildības sajūta, dzīvespriecīgas, enerģiskas, smaidīgas un spējīgas labi sastrādāties komandā. Īpaši atzinīgi tiks vērtēta iepriekšējā dejošanas pieredze, kā arī meistarības līmenis akrobātikā.

Kandidātu uzdevums – sagatavot vienas minūtes garu priekšnesumu mūzikas pavadījumā, kurā tiek parādīta dejot prasme, muzikalitāte, akrobātikas elementi, lokanība, atbrīvotība un enerģiskums. Pēc priekšnesuma notiks arī kopīgs deju treniņš, kurā pasniedzēja novērtēs tavas deju prasmes un ātrumu ar kādu spēj apgūt jaunu deju horeogrāfijas.

Karsējmeiteņu atlase notiks 3. jūlijā, Liepājas Olimpiskā centra Saules zālē. Sīkāka informācija pieejama pie deju studijas “Extra” vadītājas Dinas Bružes pa tālruni ( +371 29675534 ), vai arī nosūtot pieteikuma vēstuli ar dejošanas CV pa e-pastu dina@extradance.lv.

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs
Mārtiņš Sīlis
LOC Mārketinga vadītājs