Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

WBBL 2022

Trešdiena, 11. augusts, 2021 — sestdiena, 30. aprīlis

Sacensību jaunumi
 78:75Jugla — Valmiera Glass/VIA/BVBS

Diānai Kuzinai un Juglai uzvara debijas spēlē

 
 68:89Liepāja/LSSS — TTT Rīga

TTT debitēja piecas spēlētājas

 
 26:53Ogres Kolibri — Jelgava/BJSS

Dalīta otrā mazrezultatīvākā spēle kopš 2012. gada

 
 92:34RSU 2 — Dimantu akadēmija

RSU otrās komandas debijas spēle

 
 74:56Jelgava/BJSS — Jūrmala

Laurai Zambrānei pieci tālmetieni un 17 punkti

 
 47:85BS Rīga juniores 2 — RSU 2 
 66:76Tallinn University — Šiauliai

Katrīna Trankale debijā samet 15 punktus un uzvar

 
 58:60Valmiera Glass/VIA/BVBS — TTT/RBJSS Rīdzene

TTT fārmkomanda debijas spēlē nosargā uzvaru Valmierā

 
 66:79TalTech — Šiauliai

Trankalei 11 punkti, Šauļiem 2-0 Tallinā

 
 38:66Dimantu akadēmija — Ogres Kolibri

Spēle pārcelta no 11:30 uz 14:00

 
 111:26RSU — LCC tarptautinis universitetas 
 87:62TTT Rīga — Aistes LSMU

Šarauskaitei 22+11, eff 32

 
 39:88Daugavpils Universitāte — Kibirkštis MRU

Daugavpilij debijas spēle WBBL pirmajā divīzijā, Miknaitei 6/6 trīspunktu metienos

 
 37:71BS Rīga juniores/LU — Liepāja/LSSS

Liepājai pirmā uzvara sezonā

 
 81:79Latvijas U16 izlase — Saldus/Sporta skola

Martai Kaupmanei uzvaras piespēle pēdējā sekundē, Evelīnai Otto 22+25

 
 50:70Saldus/Sporta skola — Valmiera Glass/VIA/BVBS

Valmierai pirmā uzvara 21. gadsimtā

 
 2021. gada 14. okt, 19:30Jūrmala — Dimantu akadēmija

Spēle pārcelta no 14. oktobra uz vēlāku laiku

 
 52:83Jugla — Jelgava/BJSS

Juglai pirmais zaudējums

 
 100:44RSU 2 — Latvijas U16 izlase

Spēle pārcelta no 17. uz 14. oktobri; Laurai Okuņevai 24 punkti

 
 67:60Kibirkštis MRU — Aistes LSMU

"Kibirkštis" rotācijā deviņas spēlētājas

 
 76:54Ogres Kolibri — BS Rīga juniores 2

Spēle pārcelta no 16. uz 15. oktobri; Ogrei otrā uzvara pēc kārtas

 
 84:44Tallinn University — Daugavpils Universitāte

Laina Mesila-Kārmana kļuva par Daugavpilij nepārvaramu spēku

 
 56:75LCC tarptautinis universitetas — BS Rīga juniores/LU

Spēle pārcelta no 18:00 uz 16:30; Nikolai Priedei 17 punkti

 
 60:63TalTech — Liepāja/LSSS

Maijai Gertsonei četri izšķirošie punkti pēdējās 77 sekundēs

 
 60:72RSU — TTT Rīga

Spēle pārcelta no 14:00 uz 18:30; Ievai Pulverei 4/4 septiņi punkti pēc kārtas

 
 63:70Tallinn University — Liepāja/LSSS

Gertsonei 5/9 tālmetienos, Liepājai trešā uzvara pēc kārtas

 
 80:43Neptūnas Klaipēda — BS Rīga juniores/LU

Esterei Petrus 16 punkti Klaipēdā

 
 51:58TalTech — Daugavpils Universitāte

Semiļetņikovai 12+10, Daugavpilij pirmā uzvara elites divīzijā

 
 93:91Aistes LSMU — Šiauliai

Spēle pārcelta no 17. uz 19. oktobri; Trankalei 18 punkti

 
 77:47Neptūnas Klaipēda — Liepāja/LSSS

Raivita Koreņika 27. minūtē saņēma piekto piezīmi

 
 2021. gada 21. okt, 19:30Jelgava/BJSS — TTT/RBJSS Rīdzene

Pārcelta no 21.10

 
 2021. gada 23. okt, 11:30Dimantu akadēmija — Jugla

Pārcelta no 23.10

 
 2021. gada 23. okt, 14:00RSU — Daugavpils Universitāte

Pārcelta no 23.10

 
 78:74Kibirkštis MRU — Tallinn University

Kibirkštis uzvara pagarinājumā

 
 61:81LCC tarptautinis universitetas — TalTech

Zepai 26 punkti, TalTech pirmā uzvara WBBL

 
 2021. gada 23. okt, 17:00TTT Rīga — BS Rīga juniores/LU

Pārcelta no 23.10

 
 2021. gada 23. okt, 20:00BS Rīga juniores 2 — Jūrmala

Pārcelta no 23.10

 
 2021. gada 24. okt, 12:00BS Rīga juniores/LU — Daugavpils Universitāte

Pārcelta no 24.10

 
 102:64Neptūnas Klaipēda — TalTech

Donskihitei 11 piespēles

 
 74:75Aistes LSMU — Tallinn University

Igaunijas vicečempionei negaidīta uzvara Kauņā

 
 2021. gada 24. okt, 17:00Latvijas U16 izlase — Valmiera Glass/VIA/BVBS

Pārcelta no 24.10

 
 2021. gada 24. okt, 19:00RSU 2 — Ogres Kolibri

Pārcelta no 24.10

 
 2021. gada 28. okt, 19:00Saldus/Sporta skola — Jelgava/BJSS

Pārcelta no 28.10

 
 2021. gada 28. okt, 19:30Jūrmala — RSU 2

Pārcelta no 28.10

 
 2021. gada 28. okt, 20:00Jugla — BS Rīga juniores 2

Pārcelta no 28.10

 
 2021. gada 29. okt, 18:00Neptūnas Klaipēda — LCC tarptautinis universitetas

Pārcelta no 29.10

 
 2021. gada 30. okt, 12:00TTT/RBJSS Rīdzene — Dimantu akadēmija

Pārcelta no 30.10

 
 2021. gada 30. okt, 14:00Liepāja/LSSS — Daugavpils Universitāte

Pārcelta no 30.10

 
 2021. gada 30. okt, 16:00Tallinn University — BS Rīga juniores/LU

Pārcelta no 30.10

 
 2021. gada 30. okt, 17:00TalTech — RSU

Pārcelta no 30.10

 
 2021. gada 31. okt, 12:00Ogres Kolibri — Latvijas U16 izlase

Pārcelta no 31.10

 
 2021. gada 31. okt, 13:00Tallinn University — RSU

Pārcelta no 31.10

 
 2021. gada 31. okt, 13:00TalTech — BS Rīga juniores/LU

Pārcelta no 31.10

 
 44:87LCC tarptautinis universitetas — Aistes LSMU

Pirmā WBBL spēle kopš 24. oktobra

 
 95:92Neptūnas Klaipēda — Šiauliai 
 93:66Neptūnas Klaipēda — LCC tarptautinis universitetas 
 93:59Kibirkštis MRU — Šiauliai

Katrīnai Trankalei četri punkti

 
 60:84BS Rīga juniores/LU — RSU

RSU spēle pēc 34 dienu pauzes

 
 102:53Neptūnas Klaipēda — Daugavpils Universitāte

Daugavpilij spēle pēc 33 dienu pauzes

 
 44:58Tallinn University — TTT Rīga

Laura Meldere un Līva Krūmiņa debitē TTT

 
 68:70Aistes LSMU — Liepāja/LSSS

Paulai Kļeščovai 17 punkti

 
 62:71TalTech — TTT Rīga

TalTech uzvar divas ceturtdaļas pret TTT

 
 52:71LCC tarptautinis universitetas — Daugavpils Universitāte

Kristīnai Eglei 19+14+8

 
 87:44RSU 2 — Saldus/Sporta skola

Enijai Vīksnei 15+15+9 piespēles+7 pārķertas bumbas

 
 70:44Kibirkštis MRU — Liepāja/LSSS

Liepājai 10 kļūdas spēlēs un 6/36 metienos otrajā puslaikā

 
 74:91LCC tarptautinis universitetas — Šiauliai

Katrīnai Trankalei 20 punkti

 
 46:67Saldus/Sporta skola — Ogres Kolibri

Vikai Altrofai 10+22

 
 66:69Jugla — Latvijas U16 izlase

Kadetes pabeidza spēli ar 8:0 izrāvienu

 
 54:49Jelgava/BJSS — Dimantu akadēmija

Viktorijai Ivanovai septiņas pārķertas bumbas

 
 74:71Kibirkštis MRU — RSU

"Kibirkštis" ceturtajā ceturtdaļā iemeta piecus tālmetienus

 
 73:46TTT/RBJSS Rīdzene — Jūrmala

TTT/RBJSSS Rīdzene spēle pēc 50 dienu pārtraukuma

 
 41:97Daugavpils Universitāte — Neptūnas Klaipēda

Plentoviča un Pereira divatā sameta 42 punktus

 
 85:71Liepāja/LSSS — Tallinn University

Mesilai-Kārmanai 37 punkti un 12 atlēkušās bumbas

 
 79:22TTT Rīga — TalTech

TTT ielaida par 40 punktiem mazāk nekā pirms nedēļas Tallinā

 
 34:107Dimantu akadēmija — RSU 2

Elzai Bieriņai 26+11+7 pārķertas bumbas

 
 67:57BS Rīga juniores/LU — LCC tarptautinis universitetas

Šarlotei Pētersonei 15 punkti, 11 atlēkušās un astoņas pārķertas bumbas

 
 66:70Šiauliai — TalTech

Šauļiem savstarpējās spēlēs 1-1 un +9

 
 79:77RSU — Tallinn University

Mesila-Kārmana un Andersone divatā sameta 58 punktus

 
 48:72Aistes LSMU — Kibirkštis MRU

Miknaitei 16 punkti Lietuvas klasikā

 
 51:64Latvijas U16 izlase — BS Rīga juniores 2

Junioru rindās ir deviņas 2006. gadā dzimušas spēlētājas

 
 38:71Valmiera Glass/VIA/BVBS — RSU 2

Pārcelta no 26. uz 29. novembri; Valmierai spēle pēc 46 dienu pārtraukuma

 
 88:44Jūrmala — Saldus/Sporta skola

Jūrmalai pirmā uzvara sezonā

 
 74:50Jugla — TTT/RBJSS Rīdzene

TTT/RBJSS Rīdzene pirmais zaudējums

 
 61:56BS Rīga juniores 2 — Jelgava/BJSS

Jelgavai pirmais zaudējums

 
 70:67Kibirkštis MRU — Neptūnas Klaipēda

"Kibirkštis" sagādā "Neptūnas" pirmo zaudējumu

 
 65:77Valmiera Glass/VIA/BVBS — Jugla

Lienei Jansonei 22+16

 
 93:58TTT Rīga — Tallinn University

Laurai Melderei 18 punkti

 
 58:71RSU — Aistes LSMU

Kauņas rezervistes iemeta par 12 punktiem vairāk

 
 52:69BS Rīga juniores/LU — TalTech

TalTech otrā uzvara pēc kārtas

 
 58:55Ogres Kolibri — Jūrmala

Ievai Veinbergai 21 punkts, Ogrei ceturtā uzvara pēc kārtas

 
 72:77Daugavpils Universitāte — TalTech

Isis Lane 14 punkti un trīs bloki debijas spēlē Daugavpilī

 
 84:79Šiauliai — Tallinn University

Katrīnai Trankalei 20 punkti Šauļu uzvarā

 
 103:61Latvijas U16 izlase — Dimantu akadēmija

Kadetu izlasē piecās spēlēs spēkus izmēģinājusi 21 meitene

 
 70:78RSU — Liepāja/LSSS

Paula Kļeščova, Elvija Veršele un Ance Aizsila otrajā puslaikā guva 35 punktus

 
 64:69Saldus/Sporta skola — Jugla

Ilzei Nordenai 25+13 un personīgais efektivitātes rekords 31

 
 57:84Jelgava/BJSS — RSU 2

Enija Vīksne un Katrīna Ozola divatā iemeta 17 no 22 metieniem

 
 40:87Dimantu akadēmija — BS Rīga juniores 2

Juniorēm trešā uzvara pēc kārtas

 
 66:70Valmiera Glass/VIA/BVBS — Jūrmala

Paula Pētersone pirmo reizi iemeta sešus tālmetienus

 
 60:44TTT/RBJSS Rīdzene — Latvijas U16 izlase

Evelīnai Otto ceturtais "double-double"

 
 87:40Neptūnas Klaipēda — Tallinn University

Otrās iespējas punkti 26-2

 
 97:50TTT Rīga — Daugavpils Universitāte

Aijai Klakockai 18 punkti

 
 81:45Aistes LSMU — BS Rīga juniores/LU

Urtei Slavickaitei 35 punkti un otrais rezultatīvākais sniegums sezonā

 
 93:66Šiauliai — Daugavpils Universitāte

Valerijai Baranovskai 28 punkti

 
 56:61LCC tarptautinis universitetas — Tallinn University

Tallinn University pārtrauc sešu zaudējumu sēriju

 
 91:33Kibirkštis MRU — BS Rīga juniores/LU

Juniores spēlēja bez Nikolas Priedes

 
 53:71Jelgava/BJSS — Ogres Kolibri

Ogrei piektā uzvara pēc kārtas

 
 55:50Saldus/Sporta skola — TTT/RBJSS Rīdzene

Saldum pirmā uzvara Arvja Šlankas vadībā

 
 54:96Dimantu akadēmija — Jugla

Elizabete Zālīte, Elīna Krupina un Megija Zeltiņa sasniedza personiskos rekordus

 
 85:52Liepāja/LSSS — BS Rīga juniores/LU

Madarai Šmitei 16 punkti

 
 51:56Saldus/Sporta skola — Latvijas U16 izlase

Saldus netrāpīja 23 tālmetienus pēc kārtas

 
 70:47Jūrmala — Jelgava/BJSS

Anastasijai Černovai 18 punkti, 12 atlēkušās bumbas un deviņas piespēles

 
 92:86RSU — Šiauliai

Martai Leimanei 25 punkti, Mārai Motei 21

 
 88:57TTT/RBJSS Rīdzene — Valmiera Glass/VIA/BVBS

Līvai Krūmiņai 6/11 tālmetienos un 22 punkti

 
 110:24TTT Rīga — LCC tarptautinis universitetas

Šantelai Hendijai 23 punkti

 
 65:71Ogres Kolibri — Latvijas U16 izlase

Latvijas U16 izlase pārtrauc Ogres piecu uzvaru sēriju

 
 83:58Aistes LSMU — Daugavpils Universitāte

Kauņai par 20 atlēkušajām bumbām vairāk

 
 71:56RSU 2 — BS Rīga juniores 2

RSU-2 astotā uzvara pēc kārtas

 
 92:62Kibirkštis MRU — Daugavpils Universitāte

Daugavpilij 44 punkti pirmajā puslaikā

 
 104:61Liepāja/LSSS — LCC tarptautinis universitetas

Raivitai Koreņikai 25 punkti

 
 69:22RSU — BS Rīga juniores/LU

RSU piektā uzvara deviņās spēlēs

 
 73:70Ogres Kolibri — TTT/RBJSS Rīdzene

Ogre pakāpjas uz otro vietu

 
 61:85Šiauliai — Kibirkštis MRU

Trankalei 13 punkti; Zdanevičiūtei otrā spēle sezonā

 
 77:54Ogres Kolibri — Dimantu akadēmija

Deinai Minajevai 18 punkti un 13 atlēkušās bumbas

 
 64:54TTT Rīga — Kibirkštis MRU

Ievai Pulverei 15 punkti, piecas piespēles, piecas pārķertas bumbas

 
 PārceltaDaugavpils Universitāte — Aistes LSMU 
 91:71Neptūnas Klaipēda — RSU

Donskihitei 17 punkti, septiņas atlēkušās bumbas, 11 piespēles, eff 33

 
 45:107LCC tarptautinis universitetas — TTT Rīga

Jasai pieci tālmetieni un 17 punkti

 
 57:70Jelgava/BJSS — Jugla

Megijai Zeltiņai 20 punkti un ceturtā spēle četrās dienās

 
 54:68BS Rīga juniores/LU — Tallinn University

Nikolai Priedei 15 punkti otrajā ceturtdaļā

 
 75:56TTT Rīga — Neptūnas Klaipēda

Tomasai 21 punkts

 
 8. jan, 16:00Šiauliai — Liepāja/LSSS

Pārcelta no 08.01

 
 81:86Daugavpils Universitāte — Tallinn University

Valerijai Baranovskai pirmo reizi 29 punkti

 
 9. jan, 16:30Aistes LSMU — RSU

Pārcelta no 09.01

 
 71:90Latvijas U16 izlase — RSU 2

Unai Šteinhardei personīgais rekords un 23 punkti uzvarā pār Latvijas U16 izlasi

 
 11. jan, 19:45BS Rīga juniores 2 — Ogres Kolibri

Pārcelta no 11.01

 
 80:56Šiauliai — LCC tarptautinis universitetas

Pārcelta no 9. uz 12. janvāri

 
 39:80Jelgava/BJSS — TTT/RBJSS Rīdzene

Līvai Krūmiņai 16 punkti

 
 59:48Jūrmala — BS Rīga juniores 2

Anastasijai Černovai 20 punkti un 13 atlēkušās bumbas

 
 13. jan, 20:00Jugla — Dimantu akadēmija

Pārcelta no 13.01

 
 93:36RSU 2 — Jugla

Elīnai Sičevai 22 punkti un 11 atlēkušās bumbas

 
 81:72Tallinn University — Aistes LSMU

Pārcelta no 16. uz 14. janvāri; Mesilai-Kārmanai 29 punkti un 17 atlēkušās bumbas

 
 66:86Valmiera Glass/VIA/BVBS — Latvijas U16 izlase

Latvijas U16 izlasei 25 punkti ātrajos izrāvienos

 
 82:47TTT/RBJSS Rīdzene — Jelgava/BJSS

Jelgavai trešā spēle bez Viktorijas Ivanovas

 
 83:84TalTech — Aistes LSMU

TalTech gandrīz atspēlēja 21 punkta starpību

 
 66:80Daugavpils Universitāte — Liepāja/LSSS

Vihmanei sezonas rekords, Baranovskai vismaz 27 punkti otro spēli pēc kārtas

 
 92:73Šiauliai — BS Rīga juniores/LU

Šauļi izmeta 45 soda metienus

 
 83:54TTT Rīga — RSU

TTT spēlēja bez Ievas Pulveres un Luīzes Silas

 
 65:43Daugavpils Universitāte — BS Rīga juniores/LU

Baranovskai vismaz 26 punkti trešo spēli pēc kārtas

 
 84:44RSU 2 — Ogres Kolibri

Šteinharde pirmo reizi iemet 26 punktus

 
 18. jan, 18:00LCC tarptautinis universitetas — Kibirkštis MRU

Pārcelta no 18. janvāra

 
 19. jan, 18:00Neptūnas Klaipēda — Aistes LSMU 
 65:63Jelgava/BJSS — Saldus/Sporta skola

Jelgava pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju

 
 75:45BS Rīga juniores 2 — Jugla

Jugla spēlēja bez māsām Jansonēm

 
 71:68Valmiera Glass/VIA/BVBS — Saldus/Sporta skola

Pārcelta no 7. uz 21. janvāri; Saldus beigās palika bez Sindijas Kudules un trenera

 
 43:68Latvijas U16 izlase — Ogres Kolibri

Pārcelta no 23. uz 21. janvāri; Ievai Veinbergai tālmetienos 5/5

 
 22. janDimantu akadēmija — TTT/RBJSS Rīdzene 
 22. janBS Rīga juniores/LU — TTT Rīga 
 22. jan, 14:00Liepāja/LSSS — Aistes LSMU 
 22. jan, 16:00Tallinn University — Kibirkštis MRU

Pārcelta no 22. janvāra

 
 23. janRSU 2 — Jūrmala 
 23. janBS Rīga juniores/LU — Neptūnas Klaipēda 
 23. jan, 14:00Daugavpils Universitāte — LCC tarptautinis universitetas 
 23. jan, 16:00TalTech — Kibirkštis MRU

Pārcelta no 23. janvāra

 
 23. jan, 16:00Šiauliai — RSU 
 25. jan, 18:00LCC tarptautinis universitetas — Neptūnas Klaipēda 
 26. janLiepāja/LSSS — RSU 
 27. jan, 19:00Saldus/Sporta skola — Dimantu akadēmija 
 27. jan, 19:30Jūrmala — Ogres Kolibri 
 27. jan, 20:00Jugla — RSU 2 
 28. jan, 18:00Neptūnas Klaipēda — TTT Rīga 
 28. jan, 19:30Valmiera Glass/VIA/BVBS — Jelgava/BJSS 
 29. janBS Rīga juniores/LU — Kibirkštis MRU 
 29. jan, 12:00TTT/RBJSS Rīdzene — BS Rīga juniores 2 
 29. jan, 16:00Liepāja/LSSS — TalTech 
 29. jan, 17:30Šiauliai — Aistes LSMU 
 30. jan, 14:00RSU — TalTech 
 1. feb, 19:00Aistes LSMU — LCC tarptautinis universitetas 
 2. feb, 18:00Neptūnas Klaipēda — Kibirkštis MRU 
 3. febJelgava/BJSS — Valmiera Glass/VIA/BVBS 
 3. feb, 20:00BS Rīga juniores 2 — Saldus/Sporta skola 
 5. febDimantu akadēmija — Valmiera Glass/VIA/BVBS

Saulkrasti

 
 5. febBS Rīga juniores/LU — Aistes LSMU 
 5. feb, 14:00Ogres Kolibri — Jugla 
 5. feb, 14:00Daugavpils Universitāte — TTT Rīga 
 5. feb, 16:00Tallinn University — TalTech 
 5. feb, 16:00Liepāja/LSSS — Kibirkštis MRU 
 5. feb, 16:30LCC tarptautinis universitetas — RSU 
 6. feb, 15:00RSU 2 — TTT/RBJSS Rīdzene 
 6. feb, 16:00Šiauliai — Neptūnas Klaipēda 
 6. feb, 17:00Latvijas U16 izlase — Jūrmala 
 8. feb, 18:00LCC tarptautinis universitetas — Liepāja/LSSS 
 9. febAistes LSMU — TTT Rīga 
 10. feb, 19:00Saldus/Sporta skola — RSU 2 
 10. feb, 19:30Jelgava/BJSS — Latvijas U16 izlase 
 10. feb, 20:00Jugla — Jūrmala 
 10. feb, 20:00BS Rīga juniores 2 — Dimantu akadēmija 
 11. feb, 17:30Kibirkštis MRU — LCC tarptautinis universitetas 
 11. feb, 19:30Valmiera Glass/VIA/BVBS — BS Rīga juniores 2 
 12. febBS Rīga juniores/LU — Šiauliai 
 12. feb, 12:00TTT/RBJSS Rīdzene — Ogres Kolibri 
 12. feb, 14:00RSU — Neptūnas Klaipēda 
 12. feb, 16:30Aistes LSMU — TalTech 
 13. feb, 12:00RSU 2 — Jelgava/BJSS 
 13. feb, 14:00Latvijas U16 izlase — TTT/RBJSS Rīdzene 
 13. feb, 14:00Daugavpils Universitāte — Šiauliai 
 13. feb, 14:30Kibirkštis MRU — TalTech 
 13. feb, 19:00TTT Rīga — Liepāja/LSSS 
 16. feb, 14:00TTT Rīga — Šiauliai 
 16. feb, 19:30Jūrmala — TTT/RBJSS Rīdzene 
 17. feb, 20:00Jugla — Saldus/Sporta skola 
 19. febDimantu akadēmija — Jelgava/BJSS 
 19. feb, 13:00TalTech — Neptūnas Klaipēda 
 19. feb, 14:00RSU — Kibirkštis MRU 
 19. feb, 14:00Liepāja/LSSS — Šiauliai 
 19. feb, 16:00Tallinn University — LCC tarptautinis universitetas 
 20. feb, 13:00TalTech — LCC tarptautinis universitetas 
 20. feb, 13:00Tallinn University — Neptūnas Klaipēda 
 20. feb, 15:00RSU 2 — Valmiera Glass/VIA/BVBS 
 20. feb, 17:00Latvijas U16 izlase — Jugla 
 20. feb, 19:00Ogres Kolibri — Saldus/Sporta skola 
 22. feb, 18:30Liepāja/LSSS — Neptūnas Klaipēda 
 24. feb, 19:00Saldus/Sporta skola — Jūrmala 
 24. feb, 19:30Jelgava/BJSS — BS Rīga juniores 2 
 25. feb, 19:30Valmiera Glass/VIA/BVBS — Ogres Kolibri 
 26. febDimantu akadēmija — Latvijas U16 izlase 
 26. febJūrmala — Valmiera Glass/VIA/BVBS 
 26. feb, 12:00TTT/RBJSS Rīdzene — Jugla 
 26. feb, 14:00Daugavpils Universitāte — RSU 
 26. feb, 15:30Kibirkštis MRU — TTT Rīga 
 26. feb, 16:30Aistes LSMU — Neptūnas Klaipēda 
 27. feb, 15:00Šiauliai — TTT Rīga 
 30. apr, 19:00TTT Rīga — BS Rīga juniores/LU 
restorāni Rīgā - saņem atlaides