Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

WBBL 2022

Trešdiena, 11. augusts — sestdiena, 30. aprīlis, 2022

Sacensību jaunumi
 78:75Jugla — Valmiera Glass/VIA/BVBS

Diānai Kuzinai un Juglai uzvara debijas spēlē

 
 68:89Liepāja/LSSS — TTT Rīga

TTT debitēja piecas spēlētājas

 
 26:53Ogres Kolibri — Jelgava/BJSS

Dalīta otrā mazrezultatīvākā spēle kopš 2012. gada

 
 92:34RSU 2 — Dimantu akadēmija

RSU otrās komandas debijas spēle

 
 74:56Jelgava/BJSS — Jūrmala

Laurai Zambrānei pieci tālmetieni un 17 punkti

 
 47:85BS Rīga juniores 2 — RSU 2 
 66:76Tallinn University — Šiauliai

Katrīna Trankale debijā samet 15 punktus un uzvar

 
 58:60Valmiera Glass/VIA/BVBS — TTT/RBJSS Rīdzene

TTT fārmkomanda debijas spēlē nosargā uzvaru Valmierā

 
 66:79TalTech — Šiauliai

Trankalei 11 punkti, Šauļiem 2-0 Tallinā

 
 38:66Dimantu akadēmija — Ogres Kolibri

Spēle pārcelta no 11:30 uz 14:00

 
 111:26RSU — LCC tarptautinis universitetas 
 87:62TTT Rīga — Aistes LSMU

Šarauskaitei 22+11, eff 32

 
 39:88Daugavpils Universitāte — Kibirkštis MRU

Daugavpilij debijas spēle WBBL pirmajā divīzijā, Miknaitei 6/6 trīspunktu metienos

 
 37:71BS Rīga juniores/LU — Liepāja/LSSS

Liepājai pirmā uzvara sezonā

 
 81:79Latvijas U16 izlase — Saldus/Sporta skola

Martai Kaupmanei uzvaras piespēle pēdējā sekundē, Evelīnai Otto 22+25

 
 50:70Saldus/Sporta skola — Valmiera Glass/VIA/BVBS

Valmierai pirmā uzvara 21. gadsimtā

 
 14. okt, 19:30Jūrmala — Dimantu akadēmija

Spēle pārcelta no 14. oktobra uz vēlāku laiku

 
 52:83Jugla — Jelgava/BJSS

Juglai pirmais zaudējums

 
 100:44RSU 2 — Latvijas U16 izlase

Spēle pārcelta no 17. uz 14. oktobri; Laurai Okuņevai 24 punkti

 
 67:60Kibirkštis MRU — Aistes LSMU

"Kibirkštis" rotācijā deviņas spēlētājas

 
 76:54Ogres Kolibri — BS Rīga juniores 2

Spēle pārcelta no 16. uz 15. oktobri; Ogrei otrā uzvara pēc kārtas

 
 84:44Tallinn University — Daugavpils Universitāte

Laina Mesila-Kārmana kļuva par Daugavpilij nepārvaramu spēku

 
 56:75LCC tarptautinis universitetas — BS Rīga juniores/LU

Spēle pārcelta no 18:00 uz 16:30; Nikolai Priedei 17 punkti

 
 60:63TalTech — Liepāja/LSSS

Maijai Gertsonei četri izšķirošie punkti pēdējās 77 sekundēs

 
 60:72RSU — TTT Rīga

Spēle pārcelta no 14:00 uz 18:30; Ievai Pulverei 4/4 septiņi punkti pēc kārtas

 
 63:70Tallinn University — Liepāja/LSSS

Gertsonei 5/9 tālmetienos, Liepājai trešā uzvara pēc kārtas

 
 80:43Neptūnas Klaipēda — BS Rīga juniores/LU

Esterei Petrus 16 punkti Klaipēdā

 
 51:58TalTech — Daugavpils Universitāte

Semiļetņikovai 12+10, Daugavpilij pirmā uzvara elites divīzijā

 
 93:91Aistes LSMU — Šiauliai

Spēle pārcelta no 17. uz 19. oktobri; Trankalei 18 punkti

 
 77:47Neptūnas Klaipēda — Liepāja/LSSS

Raivita Koreņika 27. minūtē saņēma piekto piezīmi

 
 21. okt, 19:30Jelgava/BJSS — TTT/RBJSS Rīdzene 
 23. okt, 11:30Dimantu akadēmija — Jugla 
 23. okt, 14:00RSU — Daugavpils Universitāte 
 23. okt, 15:30Aistes LSMU — Tallinn University 
 23. okt, 16:30LCC tarptautinis universitetas — TalTech 
 23. okt, 17:00TTT Rīga — BS Rīga juniores/LU 
 23. okt, 20:00BS Rīga juniores 2 — Jūrmala 
 24. okt, 12:00BS Rīga juniores/LU — Daugavpils Universitāte 
 24. okt, 14:00Neptūnas Klaipēda — TalTech 
 24. okt, 16:30Aistes LSMU — Tallinn University 
 24. okt, 17:00Latvijas U16 izlase — Valmiera Glass/VIA/BVBS 
 24. okt, 19:00RSU 2 — Ogres Kolibri 
 28. okt, 19:00Saldus/Sporta skola — Jelgava/BJSS 
 28. okt, 19:30Jūrmala — RSU 2 
 28. okt, 20:00Jugla — BS Rīga juniores 2 
 29. okt, 18:00Neptūnas Klaipēda — LCC tarptautinis universitetas 
 30. okt, 12:00TTT/RBJSS Rīdzene — Dimantu akadēmija 
 30. okt, 14:00Liepāja/LSSS — Daugavpils Universitāte 
 30. okt, 16:00Tallinn University — BS Rīga juniores/LU 
 30. okt, 17:00TalTech — RSU 
 31. okt, 12:00Ogres Kolibri — Latvijas U16 izlase 
 31. okt, 13:00Tallinn University — RSU 
 31. okt, 13:00TalTech — BS Rīga juniores/LU