Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

LČ 1.līga 2016

Sestdiena, 2. aprīlis, 2016 — sestdiena, 5. novembris, 2016

Sacensību jaunumi
1.kārta2:2JDFS Alberts — FK Jēkabpils/JSC 
 1:0Valmiera Glass FK/BSS — FK Staiceles Bebri 
 4:0SK Babīte — FK Auda 
 7:0Rēzeknes FA/BJSS — FK Smiltene/BJSS 
 10:0FK Tukums 2000 TSS — JFK Saldus 
 3:1RTU FC — Preiļu BJSS 
 0:2FK Ogre — Skonto FC 
2.kārta1:2FK Jēkabpils/JSC — Valmiera Glass FK/BSS 
 2:1FK Auda — JDFS Alberts 
 4:1SK Babīte — Preiļu BJSS 
 0:4FK Tukums 2000 TSS — Rēzeknes FA/BJSS 
 3:0FK Staiceles Bebri — JFK Saldus 
 0:0AFA Olaine/SK Super Nova — RTU FC 
 2:2FK Smiltene/BJSS — Skonto FC 
3.kārta3:0Valmiera Glass FK/BSS — JDFS Alberts 
 5:3Rēzeknes FA/BJSS — FK Staiceles Bebri 
 0:6FK Tukums 2000 TSS — Skonto FC 
 1:0FK Auda — Preiļu BJSS 
 1:0RTU FC — FK Ogre 
 2:0SK Babīte — AFA Olaine/SK Super Nova 
4.kārta2:0JDFS Alberts — Preiļu BJSS 
 1:6FK Jēkabpils/JSC — Rēzeknes FA/BJSS 
 1:1FK Smiltene/BJSS — RTU FC 
 8:0Valmiera Glass FK/BSS — JFK Saldus 
 3:1SK Babīte — FK Ogre 
 2:5FK Staiceles Bebri — Skonto FC 
 1:2AFA Olaine/SK Super Nova — FK Auda 
5.kārta3:0JDFS Alberts — JFK Saldus 
 2:1RTU FC — FK Tukums 2000 TSS 
 2:0SK Babīte — FK Smiltene/BJSS 
 3:0FK Auda — FK Ogre 
 3:2Rēzeknes FA/BJSS — Valmiera Glass FK/BSS 
 4:1Skonto FC — FK Jēkabpils/JSC 
 5:0AFA Olaine/SK Super Nova — Preiļu BJSS 
6.kārta4:1FK Auda — FK Smiltene/BJSS 
 3:0Valmiera Glass FK/BSS — Skonto FC 
 1:0FK Ogre — Preiļu BJSS 
 2:1SK Babīte — FK Tukums 2000 TSS 
 0:2FK Staiceles Bebri — RTU FC 
 8:0Rēzeknes FA/BJSS — JFK Saldus 
 3:0AFA Olaine/SK Super Nova — JDFS Alberts 
7.kārta2:4FK Auda — FK Tukums 2000 TSS 
 3:1SK Babīte — FK Staiceles Bebri 
 1:2RTU FC — FK Jēkabpils/JSC 
 3:0Skonto FC — JFK Saldus 
 3:0Rēzeknes FA/BJSS — JDFS Alberts 
 0:1Preiļu BJSS — FK Smiltene/BJSS 
 6:0AFA Olaine/SK Super Nova — FK Ogre 
8.kārta3:1JDFS Alberts — FK Ogre 
 2:1FK Auda — FK Staiceles Bebri 
 0:2Valmiera Glass FK/BSS — RTU FC 
 1:6FK Jēkabpils/JSC — SK Babīte 
 1:0FK Smiltene/BJSS — AFA Olaine/SK Super Nova 
 5:1FK Tukums 2000 TSS — Preiļu BJSS 
 0:1Rēzeknes FA/BJSS — Skonto FC 
9.kārta0:1FK Auda — FK Jēkabpils/JSC 
 2:0SK Babīte — Valmiera Glass FK/BSS 
 2:0Skonto FC — JDFS Alberts 
 2:3Preiļu BJSS — FK Staiceles Bebri 
 2:0FK Ogre — FK Smiltene/BJSS 
 2:0AFA Olaine/SK Super Nova — FK Tukums 2000 TSS 
 7:1RTU FC — JFK Saldus 
10.kārta4:0Rēzeknes FA/BJSS — RTU FC 
 3:0SK Babīte — JFK Saldus

Saldum tehniskais zaudējums par neierašanos uz spēli

 
 0:2JDFS Alberts — FK Smiltene/BJSS 
 0:2FK Jēkabpils/JSC — Preiļu BJSS 
 1:2FK Ogre — FK Tukums 2000 TSS 
 1:0FK Staiceles Bebri — AFA Olaine/SK Super Nova 
 2:1Valmiera Glass FK/BSS — FK Auda 
11.kārta0:11JFK Saldus — FK Auda 
 8:1FK Smiltene/BJSS — FK Tukums 2000 TSS 
 4:3SK Babīte — Rēzeknes FA/BJSS 
 0:1Preiļu BJSS — Valmiera Glass FK/BSS 
 1:0FK Ogre — FK Staiceles Bebri 
 3:0AFA Olaine/SK Super Nova — FK Jēkabpils/JSC 
12.kārta2:2Rēzeknes FA/BJSS — FK Auda 
 3:3FK Jēkabpils/JSC — FK Ogre 
 0:5JDFS Alberts — FK Tukums 2000 TSS 
 0:4JFK Saldus — Preiļu BJSS 
 0:3FK Staiceles Bebri — FK Smiltene/BJSS 
 1:2Valmiera Glass FK/BSS — AFA Olaine/SK Super Nova 
 0:1Skonto FC — SK Babīte 
13.kārta7:2FK Tukums 2000 TSS — FK Staiceles Bebri 
 0:6JFK Saldus — AFA Olaine/SK Super Nova 
 1:0JDFS Alberts — RTU FC 
 3:2Skonto FC — FK Auda 
 1:3Preiļu BJSS — Rēzeknes FA/BJSS 
 1:5FK Ogre — Valmiera Glass FK/BSS 
 3:4FK Jēkabpils/JSC — FK Smiltene/BJSS 
14.kārta0:6JFK Saldus — FK Ogre 
 10:1FK Tukums 2000 TSS — FK Jēkabpils/JSC 
 2:3RTU FC — SK Babīte 
 2:1Valmiera Glass FK/BSS — FK Smiltene/BJSS 
 0:1Rēzeknes FA/BJSS — AFA Olaine/SK Super Nova 
 1:1Preiļu BJSS — Skonto FC 
 1:1JDFS Alberts — FK Staiceles Bebri 
15.kārta2:0FK Tukums 2000 TSS — Valmiera Glass FK/BSS 
 3:2FK Staiceles Bebri — FK Jēkabpils/JSC 
 0:3JDFS Alberts — SK Babīte 
 0:5JFK Saldus — FK Smiltene/BJSS 
 3:1FK Auda — RTU FC 
 2:4FK Ogre — Rēzeknes FA/BJSS 
 2:1AFA Olaine/SK Super Nova — Skonto FC 
16.kārta3:5FK Smiltene/BJSS — Rēzeknes FA/BJSS 
 0:4FK Auda — SK Babīte 
 3:7JFK Saldus — FK Tukums 2000 TSS 
 3:1FK Staiceles Bebri — Valmiera Glass FK/BSS 
 1:4Preiļu BJSS — RTU FC 
 4:1Skonto FC — FK Ogre 
 0:1FK Jēkabpils/JSC — JDFS Alberts 
11.kārta0:2RTU FC — Skonto FC

Spēle pārcelta no 4. jūnija

 
17.kārta3:5Rēzeknes FA/BJSS — FK Tukums 2000 TSS 
 5:1Valmiera Glass FK/BSS — FK Jēkabpils/JSC 
 1:7JFK Saldus — FK Staiceles Bebri 
 1:2RTU FC — AFA Olaine/SK Super Nova 
 5:0Skonto FC — FK Smiltene/BJSS 
 1:3JDFS Alberts — FK Auda 
 1:7Preiļu BJSS — SK Babīte 
18.kārta0:2FK Staiceles Bebri — Rēzeknes FA/BJSS 
 1:6JDFS Alberts — Valmiera Glass FK/BSS 
 5:0FK Jēkabpils/JSC — JFK Saldus 
 1:2Skonto FC — FK Tukums 2000 TSS 
 0:5Preiļu BJSS — FK Auda 
 1:2FK Ogre — RTU FC 
 3:0AFA Olaine/SK Super Nova — SK Babīte 
19.kārta3:4FK Auda — AFA Olaine/SK Super Nova 
 1:3RTU FC — FK Smiltene/BJSS 
 12:0Rēzeknes FA/BJSS — FK Jēkabpils/JSC 
 0:11JFK Saldus — Valmiera Glass FK/BSS 
 2:0Skonto FC — FK Staiceles Bebri 
 3:2Preiļu BJSS — JDFS Alberts 
 0:4FK Ogre — SK Babīte 
3.kārta4:0JFK Saldus — FK Jēkabpils/JSC 
20.kārta0:2JFK Saldus — JDFS Alberts 
 2:3Valmiera Glass FK/BSS — Rēzeknes FA/BJSS 
 1:1FK Tukums 2000 TSS — RTU FC 
 1:3FK Smiltene/BJSS — SK Babīte 
 0:2Preiļu BJSS — AFA Olaine/SK Super Nova 
 1:8FK Jēkabpils/JSC — Skonto FC 
 2:4FK Ogre — FK Auda 
21.kārta4:0RTU FC — FK Staiceles Bebri 
 0:3FK Tukums 2000 TSS — SK Babīte 
 1:5JFK Saldus — Rēzeknes FA/BJSS 
 1:2FK Smiltene/BJSS — FK Auda 
 3:1Preiļu BJSS — FK Ogre 
 2:4JDFS Alberts — AFA Olaine/SK Super Nova 
22.kārta3:5JFK Saldus — Skonto FC 
 1:0JDFS Alberts — Rēzeknes FA/BJSS 
 0:8FK Jēkabpils/JSC — RTU FC 
 6:0FK Smiltene/BJSS — Preiļu BJSS 
 0:10FK Staiceles Bebri — SK Babīte 
 2:5FK Tukums 2000 TSS — FK Auda 
 0:1FK Ogre — AFA Olaine/SK Super Nova 
21.kārta0:1Skonto FC — Valmiera Glass FK/BSS 
23.kārta2:4FK Staiceles Bebri — FK Auda 
 1:3Skonto FC — Rēzeknes FA/BJSS 
 12:0SK Babīte — FK Jēkabpils/JSC 
 3:0FK Ogre — JDFS Alberts 
 1:6Preiļu BJSS — FK Tukums 2000 TSS 
 1:4RTU FC — Valmiera Glass FK/BSS 
 4:1AFA Olaine/SK Super Nova — FK Smiltene/BJSS 
24.kārta2:0JDFS Alberts — Skonto FC 
 1:5FK Jēkabpils/JSC — FK Auda 
 0:3JFK Saldus — RTU FC

Tehniskais zaudējums

 
 1:2Valmiera Glass FK/BSS — SK Babīte 
 2:2FK Tukums 2000 TSS — AFA Olaine/SK Super Nova 
 6:1FK Smiltene/BJSS — FK Ogre 
 4:2FK Staiceles Bebri — Preiļu BJSS 
26.kārta3:2Skonto FC — RTU FC 
25.kārta4:1FK Smiltene/BJSS — JDFS Alberts 
 2:1FK Tukums 2000 TSS — FK Ogre 
 1:0FK Auda — Valmiera Glass FK/BSS 
 3:0SK Babīte — JFK Saldus

Tehniskā uzvara

 
 6:2RTU FC — Rēzeknes FA/BJSS 
 0:2Preiļu BJSS — FK Jēkabpils/JSC 
 1:2AFA Olaine/SK Super Nova — FK Staiceles Bebri 
26.kārta0:5FK Jēkabpils/JSC — AFA Olaine/SK Super Nova 
 0:2FK Tukums 2000 TSS — FK Smiltene/BJSS 
 8:0Valmiera Glass FK/BSS — Preiļu BJSS 
 3:0FK Auda — JFK Saldus

Tehniskā uzvara

 
 1:2Rēzeknes FA/BJSS — SK Babīte 
 2:1FK Staiceles Bebri — FK Ogre 
7:2FK Tukums 2000 TSS — JDFS Alberts 
 1:2AFA Olaine/SK Super Nova — Valmiera Glass FK/BSS 
 3:2FK Auda — Rēzeknes FA/BJSS 
 1:1FK Smiltene/BJSS — FK Staiceles Bebri 
 3:2FK Ogre — FK Jēkabpils/JSC 
 4:3SK Babīte — Skonto FC 
 3:0Preiļu BJSS — JFK Saldus

Tehniskā uzvara

 
28.kārta2:1RTU FC — JDFS Alberts 
 3:2FK Auda — Skonto FC 
 5:0Valmiera Glass FK/BSS — FK Ogre 
 1:6FK Staiceles Bebri — FK Tukums 2000 TSS 
 13:0FK Smiltene/BJSS — FK Jēkabpils/JSC 
 10:0Rēzeknes FA/BJSS — Preiļu BJSS 
 3:0AFA Olaine/SK Super Nova — JFK Saldus

Tehniskā uzvara

 
29.kārta2:0FK Staiceles Bebri — JDFS Alberts 
 1:0FK Smiltene/BJSS — Valmiera Glass FK/BSS 
 5:0AFA Olaine/SK Super Nova — Rēzeknes FA/BJSS 
 5:1Skonto FC — Preiļu BJSS 
 6:2SK Babīte — RTU FC 
 0:10FK Jēkabpils/JSC — FK Tukums 2000 TSS 
 3:0FK Ogre — JFK Saldus

Tehniskā uzvara

 
30.kārta0:3RTU FC — FK Auda

Tehniskais zaudējums

 
 0:3Skonto FC — AFA Olaine/SK Super Nova

Tehniskais zaudējums

 
 3:2Valmiera Glass FK/BSS — FK Tukums 2000 TSS 
 2:6FK Jēkabpils/JSC — FK Staiceles Bebri 
 3:1Rēzeknes FA/BJSS — FK Ogre 
 3:0FK Smiltene/BJSS — JFK Saldus

Tehniskā uzvara

 
0:3SK Babīte — JDFS Alberts

Tehniskais zaudējums

 
restorāni Rīgā - saņem atlaides