Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3014, Did:0, useCase: 3

Ri. Bukarts: "Mums ir treneris, kurš teica, ka mēs šokēsim hokeja pasauli"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Ri. Bukarts: "Mums ir treneris, kurš teica, ka mēs šokēsim hokeja pasauli"
Rihards Bukarts. Foto: IIHF

Latvijas izlases vēsturiskajā uzvarā pret Zviedriju (3:1), kas pirmo reizi devusi pasaules čempionāta pusfinālu, ar trīs rezultatīvām piespēlēm izcēlās Rihards Bukarts. Viņš izcēla pilno tribīņu sniegto atbalstu, kas iespaidojis arī sāncenšu parādīto sniegumu.

"Turpinām strādāt, turpinām iet uz savu mērķi. Mums ir treneris, kurš teica, ka mēs šokēsim hokeja pasauli. Mēs to esam izdarījuši, bet mēs vēl neesam apstājušies," pauda Rihards Bukarts. Laukumā pavadītajās 10:52 minūtēs viņš izcēlās ar trīs rezultatīvām piespēlēm un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

"Pagaidām jā, pagaidām jā," vaicāts par Latvijas hokeja lielāko panākumu, teica Bukarts. "Latvijas sports ir piedzīvojis daudz skaistu uzvaru. Aļonas Ostapenko uzvaru "French Open" droši vien ir grūti ar kaut ko salīdzināt. Bet Latvijas tautai šī uzvara deva ļoti, ļoti daudz, jo tā bija uzvara Latvijā. Gribu redzēt statistiku, cik cilvēku bija pie televizora ekrāniem, cik cilvēku bija pie citiem ekrāniem. Tur būs augsti skaitļi. Mēs esam divās nedēļās saliedējuši Latvijas valsti. Cepuri nost Latvijas hokeja izlasei!"

"Mēs spēlējam mājās. Tie, kuri brauc uz ārzemēm, mūs vienmēr ir dzinuši uz priekšu, bet – kāds atbrauc, kāds aizbrauc. Tagad atbalsts bija maksimāli pilnvērtīgs. Paši redzējāt, kāda izskatījās Zviedrijas izlase. Viņi nespēja neko izdarīt. Jā, turēja ripu, bet neko nevarēja izdarīt. Mūsu aizsardzība, mūsu mazākums, Artūrs Šilovs – cepuri nost. Desmitā vieta ir pagātne. Tagad ir jauns gads. Tagad mūsu vieta ir Top4 pasaulē," pauda Bukarts.

Noderīgas lietas:

PČ jaunumi, komentāri un viedokļi
PČ kalendārs un rezultāti
MAXIMA prognožu spēle
WILLIAM HILL eksperti un prognozes
TIKKURILA kolorītākais Latvijas hokejists
Baudi PČ hokejā lielākajā sporta bārā Latvijā O'LEARYS

  +2 [+] [-]

, 2023-05-26 09:48, pirms nedēļas
Nav variantu - tagad par zeltu!

  +2 [+] [-]

, 2023-05-26 10:26, pirms nedēļas
Prieks, eiforija, sajūsma emociju lidojums....Bet tas ir tikai 1 ( viens gads) ...kas ir Zviedrija, Čehija, Somija, Šveice hokejā - salidzinajumam ar Latviju...Lielvalstis Eiropas hokejā ,Latvija - valsts hokejā. L;idzjutēji, mājas sienas un hokjis džeku dveselēs - šogad parādija ka valsts var būt specigāka par dažu lielvalsti. Kur reāli ir Latvijas vieta pasaules hoķī - nu?.....7 - 8 . CAN.USA, FIN.SWE, CZE,( Jā, vēl RUS) ... un tad SUI, SVK, GER LAT NOR... Visas komandas nu vismaz reizi ir vinnētas... tatad iespeja IR...Vai iespēja(s) tiks izmantota, šogad. kaa ir ar veiksmi? - pret SVK nebija, pret CZe bija, pret SUi?... pret SWE?---metienu attieciiba 41:15 ttad viss kopā - atdeve,kapāšanās, līdzjutēji un veiksme.... Un pagaidām sanāk...VEIKSME PALĪDZ STIPRĀKAJM. VAIRĀK DAUDZ NEVAJAG... VĒL VEIKSIMI VISMAZ 1 SPĒLĒ!!

  +1 [+] [-]

, 2023-05-26 11:06, pirms nedēļas
Metienu attiecība tāda jo 25% no spēles laika bij mazākumā pavadītas. Bet tad kad bij 5 pret 5 mēs bijām labāki diemžēl.

     [+] [-]

, 2023-05-26 13:10, pirms nedēļas
WilliamHILL eksperti smagi kļūdīsies! Aizmirsa vienu nulli pielikt!

     [+] [-]

, 2023-05-26 13:58, pirms nedēļas
Divas lietas:
1. Manuprāt, KHL siltumnīcas pazušana ir ĻOTI liels pluss - džekiem ir reāli jāsitās, ja grib pelnīt maizīti. Vairs nav 'bāzes' klubs, kur var simboliski atslidot un saņemt naudiņu. Nē, nē - gribi naudu, ej sities pa Extralīgu, DEL, AllSvensku u.c.
2. Ieliktā fizuha, šķiet, ka ir labākā, kāda redzēta - šitā divas spēles nomaukt (pret SUI un SWE). Visu cieņu fiziskās sagatavotības speciālistiem izlasē. Cerams, ka duhas pietiks vēl diviem labiem mačiem!

     [+] [-]

, 2023-05-26 14:28, pirms nedēļas
Teicamā Ģēre rakstīja: Divas lietas:
1. Manuprāt, KHL siltumnīcas pazušana ir ĻOTI liels pluss - džekiem ir reāli jāsitās, ja grib pelnīt maizīti. Vairs nav 'bāzes' klubs, kur var simboliski atslidot un saņemt naudiņu. Nē, nē - gribi naudu, ej sities pa Extralīgu, DEL, AllSvensku u.c.
mačiem!
Nedaudz jāpiebremzē te. Tas ir fantastisks notikums, ka mēs tikām 1/2 finālā, bet izdarīt tālejošus secinājumus no viena PČ nevar. Ja mēs vairāku gadu griezumā varam sevi pieteikt kā vismaz TOP8 komandu (ņemot vērā vēl Krieveļu izkrišanu no čempjiem) tad varēs kko vilkt kopā.

     [+] [-]

, 2023-05-26 15:12, pirms nedēļas
Kā jau iepriekš precīzi prognozēju, tiklīdz atkratījāmies no bezjēdzigā Bobja un devām Barvedim nedaudz laika, tā arī likumsakarīgs panākums!

     [+] [-]

, 2023-05-26 15:58, pirms nedēļas
varenais_eksperts rakstīja: Nedaudz jāpiebremzē te. Tas ir fantastisks notikums, ka mēs tikām 1/2 finālā, bet izdarīt tālejošus secinājumus no viena PČ nevar. Ja mēs vairāku gadu griezumā varam sevi pieteikt kā vismaz TOP8 komandu (ņemot vērā vēl Krieveļu izkrišanu no čempjiem) tad varēs kko vilkt kopā.
Varbūt pasaulē ir TOP 10 ????