Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2976, Did:0, useCase: 3

Forums: Latvijas hokeja izlases sastāvs

Maijā PČ, bet nevienas diskusijas par šo? Lai diskusiju virzītāji nāk un izsaka savu viedokli arī :D

Vārtsargi
Merzļikins
Punenovs
Kalniņš

Aizsargi
Balinskis
Cibuļskis
Freibergs
Jaks
Kulda
Mamčics
Zīle
Sotnieks

Uzbrucēji
Balcers
Andersons
Ābols
Dzierkals
Batņa
Ro. Bukarts
Ri. Bukarts
Džeriņš
Indrašis
Jeļisejevs
Ķēniņš
Krastenbergs
Smirnovs
Zabusovs

Ja traumas, atteikumi vai sāp mati tad kā rezerve : GK - Gudļevskis, Vītols, DEF - Čukste, Bindulis, Ozols, Sējējs, Smons FW - Ločmelis, Lapinskis, Dukurs, Bērziņš, Marenis, Golovkovs.

Visticamākais ka Vītoliņš izvēloties sastāvu nosvērsies par labu KHL un SUI līgās spēlējošajiem spēlētājiem. Noteikti, ka arī kāds skaļāks uzvārds nebrauks uz PČ, jo liekas ka kolektīvs nav tik vienots un ir strīdi dažiem ar Hari. Tad jau redzēs. Blueger un Zirgu sastāvā neliku, tiem playoff vai ģimenē gaidāms pieaugums. AHL džekiem visiem arī spīd playoff.

     [+] [-]

, 2022-04-04 15:08, pirms mēneša
Vītoliņš atklāja, ka šobrīd kopā ar Latvijas izlasi jau trenējas vairāki pieredzējuši spēlētāji. ”No pieredzējušajiem ir Jānis Jaks, Rihards Bukarts, Andris Džeriņš, nākamajā nedēļā plāno pievienoties Mārtiņš Dzierkals, Uvis Balinskis.”

     [+] [-]

, 2022-04-04 15:10, pirms mēneša
''Lai gan Latvijas izlases kandidāti uzsākuši treniņus, oficiālā valstsvienības treniņnometne sāksies vien 11. aprīlī. Tiek plānots, ka līdz oficiālās treniņnometnes laikam izlases treneri dos iespēju sevi apliecināt valstsvienības tuvākajiem rezervistiem un jaunajiem spēlētājiem.

“Brauc puiši no Ziemeļamerikas, būs arī U-18 vecuma spēlētāji,” sarunā ar ”TVNET” atklāja Pļāvējs. ”Gribam uztaisīt skautingu, kā arī sākt ievest lielajā hokejā nākamo gadu izlases kandidātus.”

Kādam ir info kuri ir tie spēlētāji no z-amerikas? Kas par jaunajiem spēlētājiem ?

     [+] [-]

, 2022-04-04 15:18, pirms mēneša
Es ļoti apšaubu, ka neesot RD nebūs blatņiku izlasē, viņi bija un būs, bet tagad acīmredzamāk, nepiesegs uzraksts - KHL expierence 40 games, 0 goals 1 asist , eff q -28

  -1 [+] [-]

, 2022-04-04 15:18, pirms mēneša
Jaunie spēlētāji gan jau HK Rīgas čalīši kuri nebija pat vajdzīgi nevienai OHL komandai

  +1 [+] [-]

, 2022-04-05 21:32, pirms mēneša
Čuksti, Mareni- uz augšu, Giirgensons ?

  +2 [+] [-]

, 2022-04-06 10:54, pirms mēneša
specha rakstīja: Čuksti, Mareni- uz augšu, Giirgensons ?
Girgensonam gaidāms ģimenes pieaugums un tāpēc viņa nebūs.

  +2 [+] [-]

, 2022-04-06 16:02, pirms mēneša
Man atkal cits jautājums - vai jau tagad ir vērts piedāvāt atgriezties Kasparam Daugaviņam un Laurim Dārziņam. Šķiet gan, ka abi pateica stingru NĒ izlasei pēc OS, bet kas zin.

Vēl viens temats: vārtsargi, ja gadījumā Elvis nepalīdz.

Sagaidu ļoti interesantu pirms čempionāta posmu un sastāva izvēles.

     [+] [-]

, 2022-04-07 11:27, pirms mēneša
Diskusiju virzītājs Ivo rakstīja: Man atkal cits jautājums - vai jau tagad ir vērts piedāvāt atgriezties Kasparam Daugaviņam un Laurim Dārziņam. Šķiet gan, ka abi pateica stingru NĒ izlasei pēc OS, bet kas zin.

Vēl viens temats: vārtsargi, ja gadījumā Elvis nepalīdz.

Sagaidu ļoti interesantu pirms čempionāta posmu un sastāva izvēles.
Dārziņam ir 37 gadi, visticamākais ka nē, nez vai 39 gados baigi gribēs spēlēt, tomēr viņš nav Vasiļjevs. Daugaviņš caur puķēm pateica, ka atgriešānās ir iespējama, bet ne pie esošā LV izlases trenera. Ja spēs noturēt sportisko līmeni un spēlēt augstākajās hokeja līgās - kāpēc gan ne, jo RD pārstāja eksistēt, līdz ar to jaunajiem censoņiem būs nepieciešams ilgāks laiks lai tiktu augstākajās līgās.

     [+] [-]

, 2022-04-07 11:27, pirms mēneša
https://sportacentrs.com/hokejs/pc_...

Oficiāli: Latvijai būs 2 NHL spēlētāji PČ

     [+] [-]

, 2022-04-07 11:29, pirms mēneša
https://sportacentrs.com/hokejs/leg...

Treniņnometnē ir visi Aļaskas universitātes spēlētāji. Mežsargs ar Bērziņu arī kā vārtsargi, bet visticamāk pagaidām kā treniņu gaļa ne kā pretendenti uz izlasi.

     [+] [-]

, 2022-04-08 09:54, pirms mēneša
Sarakstā aizmirsu pievienot Bicīti, cerams, ka ieradīsies pacīnīties par vietu sastāvā.

     [+] [-]

, 2022-04-08 11:59, pirms mēneša
Kiesturs Voziols rakstīja: https://sportacentrs.com/hokejs/pc_...

Oficiāli: Latvijai būs 2 NHL spēlētāji PČ
Kas tur oficiāls izlido Bļugera Rubīna Tralmaka klubi laicīgi no play off un var mierīgi paspēt uz PČ.Bļugeram vispār vieta jātaupa,jo vinš pat PČ laikā atbraucot butu ļoti noderīgs.

     [+] [-]

, 2022-04-08 13:27, pirms mēneša
Beidzot ir jaunākā info par sastāvu LV izlases

Latvijas sastāvs: Grigals (Bērziņš); Čukste - Ošenieks, Mamčics - Andžāns, Mateiko - Bergmanis, Kaļķis; Ri Bukarts - Džeriņš - Marenis, Lapinskis - Bērziņš - Vizbelis, Zabusovs - Smirnovs - Silkalns, Vītoliņš, Baranovskis.

     [+] [-]

, 2022-04-08 13:28, pirms mēneša
coffijs rakstīja: Kas tur oficiāls izlido Bļugera Rubīna Tralmaka klubi laicīgi no play off un var mierīgi paspēt uz PČ.Bļugeram vispār vieta jātaupa,jo vinš pat PČ laikā atbraucot butu ļoti noderīgs.
Tralmaku jau Vītoliņš izbrāķēja. Neņems uz PČ spēlētāju no AHL ,kurš nav pārbaudīts draudzības spēlēs.