Autors: dzivniex
Šodien Vācijas pilsētā Manheimā pirmo spēli pasaules čempionātā hokejā aizvadījusi Latvijas izlase. Diemžēl mūsējie sīvā cīņā ievadā ar 1:3 zaudējuši Šveices valstsvienībai.
domaaju ka pa ceturdaljfinaaliem varam aizmirst
Mūsuu 1 gols labāks par viņu 3 goliem.
Kgan, ja paveiktos iemest pēdējā minūtē, tad visi izlasi sauktu par varoņime, bet tagad jau noliek kā mazus gurķīšus.
Šveice IR augstāka līmeņa komanda. Kaut vai salīdziniet nac. čempionātus.
Nevar jau katru gadu tādus brīnumus rādīt.
Gan jau tiksim 8niekā!
Un nesaprotu, kāpēc 4. maiņu tik maz laida laukumā. Viņi tak bija labāki par 1. un 2. maiņu!
Šveicieši vienmēr bija pa vienu vai diviem soļiem ātrāki, viņi pabeidza visus savus spēka paņēmienus un spēlēja disciplinēti, tādēļ arī nedrīkstētu teikt, ka nav pelnījuši uzvaru.
=============================
lvhokejs.lv - Hokejs vieno!
youtube.com: YouTube
- Ice Hockey. Olympic Games 2010....
ņam ņam, rīj tik lejā
Es domāju ka viņam pirms iznākšanas laukumā visas kājas un rokas trīcēja no uztraukuma, tie kas paši ir kaut ko tādu piedzīvojuši apmēram var saprast!!
Čalis saņemsies un tiks tam pāri redzēsiet....
Nav ko cerēt uz Can, jāvinnē Ita, pēc tam Nor un tad jau būs ierastā 9- 10 vieta. Diemžēl uz kaut ko vairāk grūti cerēt.
Bet Ivananu uz izlasi neviens neaicina, bet viņš taču būtu labs , lietprateji toč to zina, kadu atlimetu , buutu vismaz kads buusts musejiem