Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:589, Did:0, useCase: 3

Latvijas hokeja izlase viesojas vēstniecībā Maskavā

Latvijas hokeja izlase viesojas vēstniecībā Maskavā
Foto: Edijs Pālens, Leta

Svētdien Latvijas hokeja izlase viesojās Latvijas vēstniecībā Maskavā, kur pieņemšanu rīkoja valsts vēstniece Krievijā Astra Kurme.

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans vēstniecei uzdāvināja Latvijas izlases spēļu kreklu ar 16 numuru, uz kura bija parakstījušies Latvijas valstsvienības spēlētāji un izlases personāls.

Lipmans vēstniecības pārstāvjiem pateicās par silto uzņemšanu un izcēla, ka ir patīkami, kā šāda izlases viesošanās vietējā vēstniecībā jau ir kļuvusi par tradīciju.

Pieņemšanā hokejistus sveica Latvijas vēstniece Krievijā Astra Kurme, kura pateicās puišiem par līdzšinējām spēlēm, kuras ir sagādājušas daudz pozitīvu emociju un novēlēja veiksmi otrdien cīņā ar Norvēģiju.

"Ir brīnišķīgi dzirdēt Latvijas himnu Maskavā. Jūsu sniegums raisa ļoti pozitīvas emocijas, tāpēc paldies jums par tām," bilda vēstniece.