Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:589, Did:0, useCase: 3

LHF prezidents Kalvītis: ''Koziolam jādarbojas arī Latvijas hokejā''

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

LHF prezidents Kalvītis: ''Koziolam jādarbojas arī Latvijas hokejā''
Aigars Kalvītis. Foto: LHF

LETA. Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Padomes loceklim Viesturam Koziolam jādarbojas arī Latvijas hokejā, uzsvēra Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidenta amatā pārvēlētais Aigars Kalvītis.

Kalvītis otrdien ar gandrīz vienbalsīgu atbalstu uz trešo termiņu tika pārvēlēts LHF prezidenta amatā. Valdē turpinās strādāt arī Koziols, kurš sākotnēji neesot vēlējies kandidēt uz pārvēlēšanu.

"Man bija saruna ar Viesturu. Viņš ir ievēlēts pārstāvis IIHF - tas ir gods un atbildība Latvijas hokejam. Viņam jādarbojas Latvijas hokejā," sarunā ar žurnālistiem teica Kalvītis.

Kalvītis darbam jaunajā valdē trešdien izvirzīja četrus līdzšinējos valdes locekļus - Koziolu, Edgaru Bunci, Valentīnu Bļugeru un Māri Martinsonu -, kā arī Antru Aizstrautu un Aivaru Zeltiņu. Delegāti balsojumā ar 36 balsīm "par" atbalstīja arī šos izvirzītos kandidātus.

Aizstrauta līdz šim nebija strādājusi LHF valdē.

"Mums pietrūkst kompetences tieši tajos jautājumos, ko viņa var nosegt. Viņa var palīdzēt bērnu skolām sertificēties, lai varētu pretendēt uz valsts finansējumu. Viņa arī strādā sertifikācijas komisijā ar treneriem. Viņai ir akadēmiskās zināšanas, ilga universitāšu pieredze un arī pieredze darbā pašvaldībā," skaidroja Kalvītis.

Savukārt no biedru vidus darbam valdē tika virzīti Edgars Masaļskis, Ralfs Bukarts, Dainis Liepiņš, Ingūna Lukašēviča, Jānis Jansons un Edgars Svencis. Trīs balsošanas kārtās par diviem valdes locekļiem tika ievēlēti Bukarts un Liepiņš.

Izmantotie resursi:
LETA

  -2 [+] [-]

, 2024-06-19 18:03, pirms mēneša
Pie iepriekšējā raksta tā arī nesaņēmu atbildi - valdes loceklis Martinsons ir uz brīvām kājām vai sēž aiz restēm?

  +2 [+] [-]

, 2024-06-20 07:30, pirms mēneša
Damokla_zobens_23 rakstīja: Pie iepriekšējā raksta tā arī nesaņēmu atbildi - valdes loceklis Martinsons ir uz brīvām kājām vai sēž aiz restēm?
Šeit nav neviens prokurors,te pārsvarā Strenču iemītnieki un absolventi!

     [+] [-]

, 2024-06-20 11:13, pirms mēneša
sinogli rakstīja: Šeit nav neviens prokurors,te pārsvarā Strenču iemītnieki un absolventi!
Galvenajam pacientam(kremļa dibenlaižam) tu tieši atbildēji.

     [+] [-]

, 2024-06-20 17:44, pirms mēneša
Damokla_zobens_23 rakstīja: Pie iepriekšējā raksta tā arī nesaņēmu atbildi - valdes loceklis Martinsons ir uz brīvām kājām vai sēž aiz restēm?
Vai tad,tas ir tas pats par korupciju tiesājamais Martinsons,zinu,ka tādā vārdā ir vismaz trīs.,varbūt kļūdos,bet bija tak arī kinorežisors un vēl kāds godīgs biznesmens