Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:875, Did:0, useCase: 3

Karaša kļūst par trešo latvieti Somijas kluba "Hokki" sastāvā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Karaša kļūst par trešo latvieti Somijas kluba "Hokki" sastāvā
Artūrs Karaša. Foto: Zemgale/LLU

Somijas pēc spēka otrās līgas jeb "Mestis" klubs Kajāni "Hokki" paziņojis par vēl viena latvieša pievienošanos. Noslēgts līgums ar 21 gadu veco Artūru Karašu.

Jelgavas hokeja audzēknis Artūrs Karaša arī pagājušo sezonu pavadīja "Zemgales"/LLU rindās, lielākoties spēlējot uzbrukumā, bet nepieciešamības gadījumā lāpot robus arī aizsardzībā. Regulārās sezonas 30 spēlēs viņš izcēlās ar 21 punktu, bet deviņos playoff mačos pievienoja divus punktus, izcīnot sudrabu.

Gadu iepriekš Karaša jau spēlēja "Mestis" līgā. Debitējot jelgavnieku rindās, viņš 45 spēlēs atzīmējās ar deviņiem vārtiem un deviņām piespēlēm.

Karaša kļuvis jau par trešo "Zemgales" hokejistu, kurš pārcēlies uz Kajāni "Hokki". Pirms viņa pāreju veica uzbrucēji Artūrs Homjakovs un Rinalds Vutkevičs.

2019. gadā "Hokki" kļuva par Somijas trešās līgas čempioni un nopelnīja tiesības spēlēt līmeni augstāk, bet pagājušajā sezonā vajadzēja cīnīties par vietas saglabāšanu otrajā līgā.