Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 3

Latvijas U18 meiteņu izlase divreiz zaudē Somijas klubam

Agris Suveizda

Latvijas U18 meiteņu izlase divreiz zaudē Somijas klubam
Latvijas U18 sieviešu hokeja izlase. Foto: LHF

Latvijas U-18 sieviešu izlase 29. un 30. decembrī Somijas pilsētā Mentē-Vilpulā aizvadīja divas pārbaudes spēles pret HPK U-18 komandu, informē Latvijas Hokeja federācija.

Pirmajā mačā mūsu jaunietes piekāpās Somijas klubam ar rezultātu 2:4. Vārtus mūsu izlases labā guva Šarlote Štāle un Linda Rulle. Savukārt otrajā spēlē Mika Goluboviča vadītā Latvijas U-18 izlase piekāpās ar rezultātu 4:6. Ar diviem precīziem raidījumiem atzīmējās Kjāra Želubovska, bet vēl vārtus guva Linda Rulle un Evelīna Kolīte.

Latvijas U-18 izlases galvenais treneris Miks Golubovičs: "Neskatoties uz zaudējumiem, spēles vērtēju pozitīvi. Salīdzinot ar pirmajiem mačiem, kuri notika šā gada maijā, redzams progress un līdzvērtīgs sniegums. It sevišķi tagad, kad zināms par U-18 pasaules čempionāta atcelšanu. Kā jau teicu, liels prieks par cīņassparu un iegūto pieredzi šajās spēlēs."

Kā zināms, Latvijas U-18 sieviešu U-18 izlasei janvārī bija plānots startēt pasaules čempionāta 2. divīzijas B grupas turnīrā. Tomēr Covid-19 drošības dēļ tas tika atcelts.

Izmantotie resursi:
https://lhf.lv/lv/article/7002/latv...