Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 3

"Saryarka" vēlas kompensāciju no Tambijeva un liegt strādāt KHL

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

"Saryarka" vēlas kompensāciju no Tambijeva un liegt strādāt KHL
Leonīds Tambijevs. Foto: saryarka-hc.kz

Latvijas hokeja speciālistu Leonīda Tambijeva un Andreja Banadas trenētais Karagandas "Saryarka" informē, ka šie treneri patvaļīgi pametuši Kazahstānas klubu.

Kā jau ziņots, Tambijevs izlēma pamest kazahu klubu, lai kļūtu par KHL kluba Vladivostokas "Admiral" galveno treneri. Tālo Austrumu vienībā šosezon spēlē latviešu uzbrucēji Rihards Bukarts un Miks Indrašis.

"Saryarka" vadība patlaban nevēlas atzīt mutisko vienošanos par to, ka savulaik piekrita palaist treneri, ja viņš saņems piedāvājumu no KHL, līdz ar to tagadējais strīds izšķirams atbilstoši noslēgtajam līgumam un saskaņā ar Kazahstānas darba likumdošanu.

"Leonīds Tambijevs un Andrejs Banada patvaļīgi pametuši klubu. Iepriekš viņi iesniedza atlūgumu pēc pašu vēlēšanās, klubs to akceptēja, sākās darba līguma izbeigšana pēc darbinieka iniciatīvas - tādējādi treneriem klubam jāizmaksā kompensācija un jānostrādā līdz 18. decembrim. Tambijevs un Banada neievēroja minēto, pārkāpjot darba līguma nosacījumus un Kazahstānas Republikas darba kodeksu. Esot spēkā līgumam, Tambijevs un Banada paralēli veica pārrunas ar citu klubu, neinformējot "Saryarka", un sezonas laikā mūs atstāja bez galvenā trenera un tā asistenta," vēsta Kazahstānas kluba paziņojums. "Šo faktu dēļ "Saryarka" plāno vērsties Krievijas Hokeja federācijā un Kontinentālās hokeja līgas disciplinārajā komitejā, lai Tambijevu un Banadu sauktu pie atbildības par pieļautajiem pārkāpumiem, uzliekot sodu - kompensācijas izmaksa un aizliegums strādāt KHL."

Kazahu klubs no Tambijeva un Banadas pieprasa kompensāciju par darba līgumu uzteikšanu - apmēram 12 miljonus Krievijas rubļu (apmēram 144 906 eiro), liecina neoficiāla informācija. 24. novembrī Leonīds Tambijevs un Andrejs Banada trešdien ieradīsies Vladivostokā. 26. datumā jautājumu skatīs KHL, kam nav pienākuma ņemt vērā treneru noslēgtos līgumus ar Kazahstānas čempionāta klubu, vēsta krievu hokeja insaideris "Arena Breda".

Tambijevs: "Klubs nevar nelaist treneri, kā piemēru varu minēt "Dinamo" un Zubovu"

Izmantotie resursi:
saryarka-hc.kz
t.me/arenabreda
t.me/tebevukhokriknut

Vai Tambijevs šosezon kļūs par KHL kluba galveno treneri?

  • 387

  • 62

  • 248


  -4 [+] [-]

, 2021-11-22 13:43, pirms gada
Ļoņa molodčiks! Jāķeras pie darba pasaules klases komandā!

     [+] [-]

, 2021-11-22 14:04, pirms gada
pernambucan0 rakstīja: Ļoņa molodčiks! Jāķeras pie darba pasaules klases komandā!
Ļoņa jau negrib... lauž līgumu ar pasaules klases komandu "Saryarka"...

  +4 [+] [-]

, 2021-11-22 15:10, pirms gada
Nu tie kazahi gan galvu durvīs saspieduši. Nekāda goda vai cieņas. Pašiem atspēlēsies. Turpmāk neviens normāls treneris ar šo klubu nestrādās.

  +6 [+] [-]

, 2021-11-22 17:11, pirms gada
pernambucan0 rakstīja: Ļoņa molodčiks! Jāķeras pie darba pasaules klases komandā!
admiral ir tā pasaules klases komanda? Ja nu vienīgi pasaules klases lūzeri un parādnieki.

  -4 [+] [-]

, 2021-11-22 18:00, pirms gada
Geralt of Rivia rakstīja: admiral ir tā pasaules klases komanda? Ja nu vienīgi pasaules klases lūzeri un parādnieki.
Viennozīmīgi! Jebkura KHL komanda ir pasaules klases! Parādi un iekšējā virtuve mums, hokeja draugiem, neinteresē! Admiral molodčiki!

  +1 [+] [-]

, 2021-11-22 18:23, pirms gada
Šoreiz jāpiekrīt visiem molodčikiem! Gribu redzēt kā Helsinkos vai ŅIžņekamskā treneru līgumā iekļaus 3l burku ar ikriem un Toyotu ar labo stūrēšanu. Nekā tur nebūs, a Vlaģikā tas ir pirmais par ko vispār sāk runāt. Iemācīsies nepareizā laikā gulēt un Gagarina bundžu dabūs!

  +1 [+] [-]

, 2021-11-22 18:34, pirms gada
pernambucan0 rakstīja: Viennozīmīgi! Jebkura KHL komanda ir pasaules klases! Parādi un iekšējā virtuve mums, hokeja draugiem, neinteresē! Admiral molodčiki!
Parādi ir ļoti svarīga lieta. Ja klubam ir parādi, tad agri vai vēlu no tā kluba nekas pāri nepaliks. Tas pats par iekšējo virtuvi - īštiem, kā tu saki hokeja draugiem, tā virtuve ir tikpat svarīga, kā tas, kas notiek uz laukuma. Parādi un "virtuve" bieži paskaidro, kāpēc uz papīra "pasaules klases komandas" spēlē kā sētas puikas.

     [+] [-]

, 2021-11-22 20:05, pirms gada
Parādi ir ļoti svarīga lieta. Ja klubam ir parādi, tad agri vai vēlu no tā kluba nekas pāri nepaliks. Tas pats par iekšējo virtuvi - īštiem, kā tu saki hokeja draugiem, tā virtuve ir tikpat svarīga, kā tas, kas notiek uz laukuma. Parādi un "virtuve" bieži paskaidro, kāpēc uz papīra "pasaules klases komandas" spēlē kā sētas puikas.

Valencijai jau gadiem ir parādi. Bankrotējuši vēl nav.

     [+] [-]

, 2021-11-22 20:28, pirms gada
Neinčē man tā sētas līga, bet ienācu šeit, jo JAUNS.LV apgalvo, ka sancijas draudot miljonos dolāros.

Šeit gan rakstīts, ka miljons papīra gabaliņi.

https://jauns.lv/raksts/sports/4733...

  +4 [+] [-]

, 2021-11-22 21:38, pirms gada
Vakar vakarā viņi jau ieradās Rīgā.
Nejauši gadījos tajā pašā reisā.

     [+] [-]

, 2021-11-22 22:24, pirms gada
Nu, es neesmu dzirdējis par tādiem gadījumiem NHL, kad sezonas vidū spēlētaji vai treneri partrauktu līgumus "pēc abu pušu vienošanās" vai pēc pasu vēlēšanās, vienīgi ja nu pensijā aiziet veselības dēļ.
Man liekas KHL līgumu politika ir nesaprotama.

     [+] [-]

, 2021-11-22 22:36, pirms gada
zzk rakstīja: Vakar vakarā viņi jau ieradās Rīgā.
Nejauši gadījos tajā pašā reisā.
Ko darīji Kazahijā?!

  +1 [+] [-]

, 2021-11-22 22:58, pirms gada
Šitie tak Krakovā spēlēja. Koferis KAZ jau sen bija sakrāmēts.

  +1 [+] [-]

, 2021-11-22 23:32, pirms gada
Admiral principā būtu jauznemas sava jaunā trenera aizstāvība. Janolobē KHL vadība lai tā pasūta Saryaka tālāk

     [+] [-]

, 2021-11-23 08:29, pirms gada
Geralt of Rivia rakstīja: Parādi ir ļoti svarīga lieta. Ja klubam ir parādi, tad agri vai vēlu no tā kluba nekas pāri nepaliks. Tas pats par iekšējo virtuvi - īštiem, kā tu saki hokeja draugiem, tā virtuve ir tikpat svarīga, kā tas, kas notiek uz laukuma. Parādi un "virtuve" bieži paskaidro, kāpēc uz papīra "pasaules klases komandas" spēlē kā sētas puikas.
Varbūt vienīgi tādiem, kuri vēlas šo klubu iegādāties! Pārējiem pilnīgi noteikti ne. Un saules mūžs nav garantēts nevienam.