Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Neskatoties uz palikšanu bez medaļas, Larionovs turpinās vadīt Krievijas U20 izlasi

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Neskatoties uz palikšanu bez medaļas, Larionovs turpinās vadīt Krievijas U20 izlasi
Igors Larionovs. Foto:AP/Scanpix

Krievijas U20 izlase pasaules čempionāta pusfinālā piekāpās Kanādai, bet bronzas mačā zaudēja arī somiem. Neskatoties uz neizpildīto mērķi, Igors Larionovs paliks galvenā trenera amatā.

“Mūsu uzdevums bija izcīnīt zelta medaļas, taču to neizpildījām. Tagad kopā ar treneru sastāvu un Krievijas Hokeja federāciju kopā analizēsim un tiksim skaidrībā par kļūdām, kas tika pielaistas. Izdarīsim secinājumus, un tie tiks ņemti vērā, gatavojoties nākamā gada pasaules čempionātam. Turpināsim strādāt federācijas pašreizējās stratēģijas rāmjos,” šodien pauda Igors Larionovs.

“Federācijas un štāba vārdā pateicos līdzjutējiem, kuri mūs atbalstīja līdz beigām un ticēja mūsu komandas uzvarai. Nākotnē centīsimies attaisnot jūsu uzticību un atbalstu,” teica speciālists, kuram šonedēļ noslēgtais turnīrs bija pirmais čempionāts pie Krievijas U20 izlases stūres. Pērn viņš bija Valērija Bragina asistents.

Pusfinālā Krievijas izlase ar 0:5 zaudēja mājiniecei Kanādai, bet cīņā par bronzu ar 1:4 atzina arī Somijas pārākumu.

Izmantotie resursi:
https://fhr.ru/news/item/74906/