Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2977, Did:0, useCase: 3

Zubovs tiek iecelts par Krievijas junioru izlases galveno treneri, Znaroks - konsultants

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Zubovs tiek iecelts par Krievijas junioru izlases galveno treneri, Znaroks - konsultants
Sergejs Zubovs. Foto: fhr.ru

Bijušais Rīgas ''Dinamo'' galvenais treneris Sergejs Zubovs oficiāli šodien iecelts par Krievijas junioru izlases treneri, ziņo Krievijas Hokeja federācija. Par viņa konsultantu strādās arī Oļegs Znaroks.

Kā informē Krievijas Hokeja federācija, tad ir veiktas izmaiņas Krievijas junioru izlases treneru štābā, par galveno treneri nozīmējot bijušo Rīgas ''Dinamo'' speciālistu Sergeju Zubovu. Līdzšinējais treneris Oļegs Bratašs turpinās darbu kā trenera palīgs. Kā konsultants štābam piesaistīts arī Oļegs Znaroks.

''Esmu gatavs uzņemties pienākumus, lai sagatavotu izlasei startam junioru pasaules čempionātā. Uzskatu, ka esošajam treneru štābam pietiks pieredzes un zināšanas, lai veiksmīgi piedalītos turnīrā. Mums ir jauna un talantīga komanda, sāksim gatavošanos,'' federācijas mājaslapā citēts Zubovs.

Gatavošanos pasaules čempionātam Krievijas izlase sāks 4. decembrī Novogorskā. 15. decembrī izlase dosies uz Kanādu, kur no 16. līdz 25. decembrim turpinās gatavošanos čempionātam, kurš norisināsies no 26. decembra līdz nākamā gada 5. janvārim.

Sergejs Zubovs pirms 2020./2021. gada sezonas tika iecelts par Rīgas ''Dinamo'' galveno treneri, taču 21. oktobrī tika paziņots, ka abu pušu ceļi šķiras, kā argumentu minot ģimenes apstākļus.

Intervijā portālam ''Sportacentrs.com'' ''Dinamo'' ģenerālmenedžeris Edgars Buncis atklāja, ka šāds notikumu pavērsiens bijis pārsteidzošs. ''Es uzzināju no rīta. Ar īsziņas palīdzību. Atsūtīja, ka dodas prom. Piezvanīju, viņš ar saviem vārdiem izskaidroja situāciju. No mūsu puses... Atkal – katrs beigās atbild par sevi un savu situāciju. Ja cilvēks tā ir izlēmis, vai ir vērts viņu atrunāt? Nebija sajūtas, ka viņš būtu gatavs diskusijai. Tāds bija viņa lēmums. Man šis ir pirmais gads tādā pozīcijā, bet pie hokeja esmu daudz un ilgi, un šādu gadījumu tiešām neatceros. Tas bija pārsteigums, ka tā var izdarīt sezonas vidū... ''

Izmantotie resursi:
https://fhr.ru/news/item/85092/

  +7 [+] [-]

, 2021-11-23 13:17, pirms pusgada
Jānovēl laikam būs neveiksmīgs starts, ja reiz tik laimīgs strādāt ar izlasi ne Dinamo. Lai karma ir ar Jums, - Zubova kungs!
Slēpts komentārs: pernambucan0

  +5 [+] [-]

, 2021-11-23 13:59, pirms pusgada
Semkas vajadzēja nosūtīt viņam.

  +3 [+] [-]

, 2021-11-23 14:00, pirms pusgada
pernambucan0 rakstīja: Serjoga un Oļegs molodčiki! Katrs pats savas laimes kalējs! Acīmredzot juta, ka vēl nav sasniedzis tādu līmeni, lai trenētu Dinamo. Prātīgs lēmums nedaudz pastrādāt ar jauniešiem.
Labs sarkasms,cepums Tev

  +4 [+] [-]

, 2021-11-23 14:32, pirms pusgada
Es nesaprotu, kurš iemaina darbu profesionālā klubā, lai trenētu amatierus.

  +4 [+] [-]

, 2021-11-23 14:41, pirms pusgada
Tagad būs vēl viens iemesls "just" līdzi vateņu izlasei

  +2 [+] [-]

, 2021-11-23 14:48, pirms pusgada
kino rakstīja: Es nesaprotu, kurš iemaina darbu profesionālā klubā, lai trenētu amatierus.
Tāds kurš ir anti-vaxeris

  +1 [+] [-]

, 2021-11-23 15:34, pirms pusgada
Laikam tomēr kaut kāda cemme iekšā bija, ka pribalķikā pie fašistiem jāstrādā. Tagad savā elementā - dzimtenē. Lielā iespēja toties atkal mūsu pašu treneriem.

  -2 [+] [-]

, 2021-11-23 16:37, pirms pusgada
kino rakstīja: Es nesaprotu, kurš iemaina darbu profesionālā klubā, lai trenētu amatierus.
Mas tur neko nesaprast cirvi, krievi vairak maksa, a pie jurkas tapat skaidrs ka palikshana amata lidz sezonas beigam jau butu brinums!

     [+] [-]

, 2021-11-23 16:38, pirms pusgada
Vienigi par tiem gimenes apstakliem taa baigi eerti, lidzigi kaa politika, ka paslaik so situaciju nedrikstu komentet.

     [+] [-]

, 2021-11-23 18:42, pirms pusgada
kino rakstīja: Es nesaprotu, kurš iemaina darbu profesionālā klubā, lai trenētu amatierus.
Pieļauju, ka Krievijā trenējot pat junioru izlasi viņš saņems vairāk naudiņas, kā viņam maksāja Dinamo. Tā varētu būt arī visa viņa loģika.