Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Vīriešu Virslīgā paliek astoņas komandas, sieviešu turnīrā spēlēs arī Jēkabpils

Rolands Eliņš

Vīriešu Virslīgā paliek astoņas komandas, sieviešu turnīrā spēlēs arī Jēkabpils
Foto: Sandra Škutāne/Handball.lv

Latvijas handbola čempionātā vīriešiem gaidāmajā sezonā startēs tikpat komandu, cik pērn – astoņas. Savukārt sieviešu turnīrā par uzvaru čempionātā cīnīsies sešas komandas jeb par vienu mazāk nekā iepriekšējā sezonā.

Dalībai vīriešu Virslīgas čempionātā pieteikušās Latvijas čempione Dobeles "Tenax", LHF kausa ieguvēja "Celtnieks Rīga", "Jūrmalas Sports", HK "Ogre/Miandum", HK "Vaiņode", SK "Latgols", MSĢ/LAT-98, kā arī ASK/LSPA, kuru vadīs Dmitrijs Bražņikovs. Viņš ir arī LSPA sieviešu komandas galvenais treneris.

Sieviešu čempionātā šogad nepiedalīsies pērnās sezonas pastarīte "Skrīveri", savukārt LAT-98 vietā turnīrā piedalīsies Jēkabpils sporta skolas (SS) komanda. Latvijas čempionu titulu mēģinās nosargāt SK "Latgols" dāmas, bet konkurenci viņām sastādīs arī LSPA, "REIR Dobele", Stopiņu NHK un Salaspils SS.

Jau ziņots, ka 1.līgas turnīrā startēs 12 komandas, kas sadalītas Austrumu un Rietumu reģionos – katrā pa sešām komandām. Pēc jaunā gada katra reģiona trīs labākas komandas turpinās cīņu par 1.-6.vietu, bet pārējās – par 7.-12.vietu.

Paredzams, ka vīriešu Virslīgas čempionāts startēs 18.septembrī, Virslīga sievietēm, divas dienas vēlāk, bet 1.līgas turnīrs – 30.septembrī. Oficiālais spēļu kalendārs tiks apstiprināts tuvāko dienu laikā un tiks publicēts LHF mājaslapā Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

     [+] [-]

, 2015-08-20 22:10, pirms 6 gadiem
Redzot, ka roķenē pa lielam visas komandas ir no Lietuvas pierobežas, tad kā volejā Latvija-Igaunija, roķenē Latvija-Lietuva varētu uzrīkot kopēju čempi.

     [+] [-]

, 2015-08-20 22:53, pirms 6 gadiem
Mazāk vai vairāk, sastādot spēļu kalendāru čempionātam,spēles tiek pakārtotas divām komandām.
ps.Dmitrijs varēja vēl paņemt kādu junioru izlasi .