Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 0

21 gadu vecais Vulfs līdera godā pirms "US Open" pēdējā raunda

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

21 gadu vecais Vulfs līdera godā pirms "US Open" pēdējā raunda
Metjū Vulfs. Foto: USA Today Sports/Scanix

Pirms šodien gaidāmā "US Open" pēdējā raunda pirmajās divās vietās Ņujorkā notiekošajā turnīrā ir golferi, kuriem vēl nav "major" titula – Metjū Vulfs (-5) un Braisons Dešambo (-3).

"US Open" līderi pēc trešā raunda: -5 Metjū Vulfs, -3 Braisons Dešambo, -1 Luī Ustheizens, E Hideki Macujama, Zanders Šofelī un Heriss Inglišs.

36 bedrīšu līderis Patriks Rīds, kuram pēc pirmajiem diviem raundiem bija rezultāts -4, aizvadīja katastrofālu sestdienas spēli ar 77 sitienu raundu jeb +7, no minimāla pārsvara iegūstot astoņu sitienu deficītu.

Par jauno līderi kļuva 21 gadu vecais Metjū Vulfs, kuram ir šonedēļ ir "US Open" debija un tikai otrais "major" turnīrs. Viņš sestdien izcēlās ar tikai otro šīs nedēļas 65 sitienu raundu. Pirmajā dienā tādu rezultātu iespēja Džastins Tomass.

Ja Vulfam izdosies nosargāt pārsvaru, viņš kļūs par jaunāko "US Open" čempionu kopš tālā 1923. gada, kad tādā pašā vecumā arī Ņujorkā notikušā turnīrā uzvarēja Bobijs Džounss.

Arī otrās pozīcijas īpašniekam Braisonam Dešambo pašreizējais karjeras labākais "major" turnīru rezultāts ir dalīta 4. vieta šīs sezonas "PGA Championship". Savukārt 3. vietā esošais DĀR golferis Luī Ustheizens pirms 10 gadiem uzvarēja "The Open Championship".