Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 3

Pirms "US Open" pēdējā raunda vadību dala trīs golferi

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Pirms "US Open" pēdējā raunda vadību dala trīs golferi
Luī Ustheizens. Foto: AFP/Scanpix

Šodien "Torrey Pines" golfa kubā Sandjego tiks izspēlēts "US Open" pēdējais raunds, pirms kura trīsvadībā ar rezultātu -5 atrodas kanādietis Makenzijs Hjūzs, DĀR golferis Luī Ustheizens un amerikānis Rasels Henlijs. Pagājušā gada čempions Braisons Dešambo ir divu sitienu attālumā.

"US Open" līderi pēc trešā raunda: -5 Makenzijs Hjūzs, Luī Ustheizens un Rasels Henlijs, -3 Rorijs Makilrojs un Braisons Dešambo, -2 Skotijs Šeflers, Džons Rams un Metjū Vulfs.

Pēc otrā raunda negaidītā vadībā bija 48 gadus vecais anglis Ričards Blends, kurš tikai ceturto reizi spēlē "major" turnīrā. Ranga 115. numurs neizturēja spriedzi, sestdienas raundu izspēlējot ar +6 un praktiski atvadoties no izredzēm uz sensacionālu triumfu Kalifornijā.

No līderu trio "major" turnīros uzvarējis tikai Luī Ustheizens. 2010. gada britu "Open" čempions Ustheizens 18. bedrītē izcēlās ar aptuveni 15 metrus tālu "eagle", ar rezultātu -5 noķerot Makenziju Hjūzu, kuram nedaudz tālāks "eagle" ripinājums izdevās 13. bedrītē, un Raselu Henliju.

Minētajam trijniekam ir tikai divu sitienu pārsvars pār tuvāko pāri, kurā ir pagājušā gada čempions Braisons Dešambo un 2011. gada uzvarētājs Rorijs Makilrojs, kurš pēdējo no saviem četriem "major" tituliem izcīnīja pirms septiņiem gadiem "PGA Championship".

"US Open" 30 gadus pēc kārtas uzvarējis golferis, kurš pirms pēdējā raunda bija desmitniekā. Šobrīd šajā grupā satilpst visi 13 golferi, kuri ir zem PAR. Uzreiz aiz viņiem ar dalītu 14. labāko rezultātu ir Brukss Kepka, kurš "US Open" uzvarēja 2017. un 2018. gadā.