Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 0

Pasaules pirmais numurs Džonsons četru līderu grupā pēc "Masters" otrā raunda

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Pasaules pirmais numurs Džonsons četru līderu grupā pēc "Masters" otrā raunda
Dastins Džonsons. Foto: EPA/Scanpix

Pēc pilnībā vēl neizspēlēta otrā raunda 84. "Masters" turnīra vadībā ar rezultātu -9 atrodas četri golferi, kuru pulkā ir arī ranga līderis Dastins Džonsons. Vislabākā pozīcijā no otro raundu vēl nepabeigušajiem golferiem ir pasaules otrais numurs Džons Rams (-8).

Līderi pēc otrā raunda: -9 Abrahams Ansers, Kamerons Smits, Džastins Tomass un Dastins Džonsons, -8 Patriks Kentlejs, Sundžejs Ims, Hideki Macujama (15 bedrītes) un Džons Rams (12), -7 Denijs Vilets, Tomijs Flītvuds, Džastins Rouzs, Čensuns Pans (16) un Luī Ustheizens (12).

"Masters" notiekot novembrī, nevis tā ierastajā laikā aprīlī, ir mazāks pieejamais spēles laiks – tumsas dēļ spēlēt var tikai līdz plkst. 17:30. Organizatori un golferi arī otrajā dienā cīnījās ar turnīra ievadā lietus un vētras dēļ radītā nepilnu trīs stundu ilgā pārtraukuma sekām.

Piektdien vispirms tika pabeigts pirmais raunds. Kad visi golferi bija izspēlējuši 18 bedrītes, Pola Keisija sasniegto rezultātu -7 atkārtoja Dilans Fritelli un Dastins Džonsons. Ranga līderis iespaidīgi sāka otro raundu – trīs bērdiji četrās bedrītēs viņam ļāva tikt līdz -10, bet pēc tam divi zaudēti sitieni pēc kārtas.

Džonsons otro raundu pabeidza trīs stundas pirms tumsas ierašanās. Viņš tobrīd ar vēl trim golferiem bija kluba mājā līderu statusā ar -9. No otro raundu nepabeigušajiem golferiem viena sitiena attālumā ir Hideki Macujama un ranga vicelīderis Džons Rams, kuriem jāizspēlē vēl attiecīgi trīs un sešas bedrītes.

Sestdien spēles sākums paredzēts plkst. 7:30 pēc vietējā laika. Otro raundu pabeigs arī pagājušā gada uzvarētājs un pieckārtējais čempions Taigers Vudss (-4), kurš piektdien veica 10 bedrītes. Pirmo dienu izspēlējis bez "bogey", Vudss otrajā dienā zaudēja divus sitienus, kurus kompensēja ar tikpat bērdijiem.

Divkārtējais "Masters" čempions Bernhards Langers (1985, 1993) ar rezultātu -3 garantējis sacensību turpināšanu pēc diviem raundiem. 63 gadus vecais vācietis kļuva par vecāko spēlētāju turnīra vēsturē, kuram Ogastā izdevies pārvarēt kata līniju. Langers piektdien nospēlēja 26 bedrītes, laukumā pavadot septiņas stundas.