Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 3

Vudss atteicis 700 miljonu vērtam piedāvājumam pievienoties Saūda Arābijas golfa sērijai

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vudss atteicis 700 miljonu vērtam piedāvājumam pievienoties Saūda Arābijas golfa sērijai
Taigers Vudss. Foto: EPA/Scanpix

Skandalozā "LIV Golf Series", kas ar Saūda Arābijas atbalstu un milzīgām naudas summām pārvilinājusi daudzus vadošos pasaules golferus, pievienoties piedāvājusi arī Taigeram Vudsam. Galdā likti 700 līdz 800 miljoni dolāru, tomēr saņemts atteikums.

Summas apstiprinājis golfa sērijas vadītājs Gregs Normans, norādot, ka pieteikums izteikts laikā, kad viņš vēl nebija stājies savā amatā. "Taigers pievilinātu cilvēkus. Protams, ka jāskatās uz labākajiem no labākajiem," motivāciju skaidroja Normans.

Pasaulē populārākais golferis un 15 galveno turnīru čempions Vudss palicis uzticīgs "PGA Tour" un pirms mēneša kritizēja kolēģus, kuri izvēlējās doties prom. Golferi, kuri izvēlējās šādu soli, tikuši diskvalificēti no "PGA Tour".

Saūda Arābijas projektam pievienojušies tādi golferi kā Fils Mikelsons, Dastins Džonsons, Brukss Kepka, Patriks Rīds, Braisons Dešambo un citi. Vudss arī atzina, ka neredz, kā viņu lēmums ilgtermiņā varētu būt pozitīvs.

"LIV Golf Series" kritizēts, ņemot vērā naudas izcelsmi – tā nākusi no Saūda Arābijas kroņprinča Mohameda bin Salamana. Viņš tiek vainots žurnālista Džamala Hašogi noslepkavošanā un cilvēktiesību pārkāpumos. Izveidotais golfa seriāls ir mēģinājums ar sporta un naudas palīdzību uzlabot savu tēlu, vērtējuši eksperti.

Taču līdzīgi piemēri redzami arī citos sporta veidos, piemēram, Saūda Arābijas nauda nesen iegādājās Anglijas Premjerlīgas klubu "Newcastle United", kas tērējies transfēros un cer uz lieliem sasniegumiem.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/golf/6239...

     [+] [-]

, 2022-08-03 21:11, pirms 2 gadiem
Kalniņš no 700 gan neatteicās...Bet Taigers atteicās, laikam nav ģimenes un bērnu, dzīvo viens ar savām golfa nūjām