Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

"Spartaks" par nenokārtotām saistībām saņem spēlētāju pāreju liegumu

Emils Ozerinskis

"Spartaks" par nenokārtotām saistībām saņem spēlētāju pāreju liegumu
Foto: Sanita Ieva Sparāne

Latvijas futbola federācijas (LFF) disciplinārā komiteja, pamatojoties uz FIFA lēmumu neizpildi no Jūrmalas "Spartaka" puses, piemērojusi komandai jaunu spēlētāju reģistrācijas aizliegumu.

Tā kā Jūrmalas "Spartaks" nav izpildījis 5. oktobrī pieņemto FIFA lēmumu par parādsaistību izpildi attiecībā pret Nigērijas futbola akadēmiju "Gee-Lec", Virslīgas komandai piemērots starptautisko pāreju liegums. Arī LFF DK piemērojusi Jūrmalas komandai sankcijas, lemjot par jaunu spēlētāju reģistrācijas aizliegumu arī vietējā tirgū līdz saistību izpildei ar "Gee-Lec".

No šīs Nigērijas akadēmijas uz Jūrmalas "Spartaku" pēdējo sezonu laikā pārcēlušies tādi spēlētāji kā Čikezī Nvaoriza, Lakijs Opara, Saminu Abdulahi, Aliju Adams, un Pems Semjuels.

Iepriekš jau vēstīts, ka UEFA piespriedusi desmit gadu diskvalifikāciju Jūrmalas "Spartaka" ģenerāldirektoram Edgaram Gauračam. No jebkādām ar futbolu saistītām darbībām bijušais Latvijas izlases uzbrucējs atstādināts par pārkāpumiem, kas saistīti ar neziņošanu par spēļu rezultātu ietekmēšanas mēģinājumiem.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/13729/lff-dk-1...

     [+] [-]

, 2021-12-18 06:08, pirms 5 mēnešiem
Es jau biju paspējis aizmirst, ka mums ir tāds šokšovs kā Latvijas Virslīga Futbolā. Nu nevaram starpsezonu pārlaist bez skandāliem.

     [+] [-]

, 2021-12-18 08:03, pirms 5 mēnešiem
Nu redz,vēl vecā gadā ,iezīmējās nākošās sezonas pirmais problemātiskais virslīgas klubs.Kaut gan,tas taču Jūrmalas Spartaks,kurš vienmēr veiksmīgi pratis lavierēt caur"visiem zemūdens akmeņiem"

     [+] [-]

, 2021-12-18 15:24, pirms 5 mēnešiem
Cik dzirdēts, tad ļoti liels jautājums, vai vispār būs tāds klubs...

     [+] [-]

, 2021-12-21 09:19, pirms 5 mēnešiem
Kamēr virslīgu atblstīs OPTIBET, tikmēr šāds klubs būs, uz ko tad taisīt komandas budžetu, kā tikai uz TOTO, un tas jau nav vienīgais klubs virslīgā, kurš pateicoties OPTIBET tur atrodas. Tā ka nākamā virslīgas sezona būs ļoti interesanta, tāpat kā šī ziema