Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

LFF kolektīvā veiktajās analīzēs nav konstatēts neviens Covid-19 gadījums

Rolands Eliņš

LFF kolektīvā veiktajās analīzēs nav konstatēts neviens Covid-19 gadījums
Edgars Pukinsks un Vadims Ļašenko. Foto: LFF

Ceturtdien, 9. jūlijā, centralizēti veiktajās Latvijas Futbola federācijas (LFF) kolektīva analizēs Covid-19 pārbaudes nesušas negatīvus rezultātus, ziņo federācija. Turpinās pēc iespējas plašākas Latvijas futbola sabiedrības uzrunāšana un informēšana, aicinot izmantot iespēju veikt valsts apmaksātās pārbaudes.

Pēc izskanējušās informācijas par Covid-19 saslimšanas gadījumu vienai personai, kas 3. jūlijā apmeklēja LFF kongresu, ceturtdien veiktas vairākas ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) saskaņotas darbības - pārbaudes LFF darbiniekiem, pārbaudes LFF valdes locekļiem, visu LFF kongresa norisē iesaistīto un ar iesaistītajiem saistīto personu apzināšana, aicinot veikt Covid-19 pārbaudes. Pārbaudes tiek organizētas arī piektdien, un LFF turpina apkopot visu pieejamo informāciju par pārbaužu rezultātiem.

Pēc pārliecināšanās par LFF kolektīva kopējo drošību LFF savus spēkus koncentrē LFF organizēto sacensību sanitārā protokola tālākai ievērošanai, sniedzot konsultatīvo un organizatorisko atbalstu virslīgas klubiem un to testēšanā, lai tuvākajās dienās nodrošinātu pēc iespējas drošākus apstākļus virslīgas čempionāta turpināšanai. LFF atrodas ļoti ciešā komunikācijā gan ar virslīgas pārstāvjiem, gan ar SPKC, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) un citu iesaistīto iestāžu profesionāļiem.

"Esam saņēmuši atzinīgus vārdus par 3. jūlija LFF kongresa organizēšanu un tajā nodrošinātajiem drošības apstākļiem. Esam gandarīti, ka LFF kolektīvā līdz šim pozitīvu analīžu nav bijis, taču tajā pašā laikā saprotam, ka tā ir tikai daļa no kopējās bildes. Tieši tāpēc aktīvi komunicējam ar mūsu biedriem, mudinot izmantot iespēju pārbaudīties, kā arī koncentrējam savus spēkus, strādājot ar virslīgas klubu pārstāvjiem. Gribam, čempionātam turpinoties, pēc iespējas samazināt jebkādus riskus, tāpēc ņemam vērā katru jauno informācijas vienību, ko iegūstam, un aktīvi veicam situācijas monitoringu," pauž LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12672/lff-kole...

  +2 [+] [-]

, 2020-07-10 11:38, pirms gada
Kada jega tik atri veikt testu, ja tas Covids itka var paradities divu nedelu laika? Pasizolacija lai sez 14 dienas

     [+] [-]

, 2020-07-10 14:24, pirms gada
Maikl30 rakstīja: Kada jega tik atri veikt testu, ja tas Covids itka var paradities divu nedelu laika? Pasizolacija lai sez 14 dienas
Tieši tā tagad visiem delegātiem jāsēž 2 nedēļas pašizolācijā. Tvnet (ja nekļūdos) rakstīja, ka saslimušais ir Indriksons Guntars.