Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Verpakovskis: "Brazīlijā izveidojām lielu sarakstu ar perspektīviem spēlētājiem"

Emils Ozerinskis

Verpakovskis: "Brazīlijā izveidojām lielu sarakstu ar perspektīviem spēlētājiem"
Māris Verpakovskis. Foto: Pauļus Jaķelis|RFS

Īsu brīdi pēc kluba vēsturē pirmā Latvijas čempiontitula iegūšanas RFS ģenerāldirektors Māris Verpakovskis, sporta direktors Aleksandrs Usovs un galvenais treneris Viktors Morozs devās uz Brazīliju, lai meklētu nākamos Emersonus. Par vizīti Dienvidamerikas lielākajā valstī kluba mājaslapā iztaujāts Verpakovskis.

Par vizīti Brazīlijā RFS ģenerāldirektors Māris Verpakovskis klāstīja sekojoši: "Mērķis bija ļoti vienkāršs - aizbraukt uz Brazīliju un un mēģināt atrast jaunus Emersonus, kā arī nodibināt jaunus kontaktus. Mums bija sastādīts ļoti interesants un saspringts grafiks. Desmit dienās paspējām apmeklēt četras dažādas akadēmijas, kā arī astoņas dažādu līmeņu spēles – gan augstākās līgas, gan jaunatnes U-20 un U-18 čempionātu. Ceļojuma laikā izveidojām diezgan lielu sarakstu ar spēlētājiem, kuri mums liekas interesanti un perspektīvi."

"Prioritārajā sarakstā ir spēlētāji, kuri mums ir iepatikušies visvairāk. Esam sākuši pārrunas, lai saprastu, cik reāli būtu kādu no viņiem piesaistīt pie mums. Spēlētājus no šī saraksta mēs būtu gatavi ņemt bez pārbaudes un jau janvārī kāds no viņiem teorētiski varētu mums pievienoties.Tāpat esam izveidojuši vēl vienu sarakstu. Futbolistus no šī saraksta mēs vēlamies uzaicināt uz mūsu treniņnometni Turcijā. Arī nākamgad plānojam doties uz Turciju, kur pavadīsim trīs nedēļas. Neredzam īsti jēgu viņus vest uz pārbaudi Rīgā, jo tobrīd būs pavisam citi laikapstākļi un viņiem būs nepieciešams lielāks laiks adaptēties, tikmēr Turcijā viņu potenciālu novērtēt būs vieglāk. Varēsim izveidot objektīvāku priekštatu par viņu spējām," atklāja Verpakovskis, izklāstot iespējamos scenārijus papildinājuma iegūšanai no Brazīlijas tirgus.

"Apmeklējām četras akadēmijas: “Vila Nova”, “Flamengo”, “Serrano” un “Ferroviaria”. Tikāmies ar viņu pārstāvjiem un runājām par dažādām sadarbības iespējām. Katra no tām izrādīja interesi sadarbības veidošanā. Viņiem ir interesants čempionu klubs no Eiropas, kurš veiksmīgi startēja Eirokausos un nākamajā sezonā debitēs UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā. Diskutējām par vairākiem iespējamajiem sadarbības modeļiem. Viens no tiem būtu spēlētāju īre vai pāreja uz RFS. Šo akadēmiju spēlētāju mērķis ir iekarot Eiropas spēcīgākās līgas, bet RFS varētu būt labs pirmais solis," iespējamos modeļus atklāj RFS ģenerāldirektors.

Verpakovskis arī atklāja, ka no Brazīlijas talantīgus spēlētājus iegūt ir lielākas cerības nekā no tiem pašiem Balkāniem: "Ir vieglāk atvilināt spēlētāju no Brazīlijas nekā futbolistu no Horvātijas vai Serbijas. Talanti no šīm valstīm parasti izvēlas līdz pat pēdējam gaidīt savu iespēju dzimtenē. Savukārt futbolisti no Brazīlijas uz to skatās savādāk, viņiem tā ir iespēja nonākt Eiropas futbola apritē. Viņiem tā ir laba pietura. Mums sarunās palīdz ne tikai čempionu statuss, bet arī fakts, ka divu pēdējo sezonu laikā esam veikuši transfērus par ievērojamām summām uz MLS un Beļģijas klubiem. Runāju par Činonso Offora pāreju uz "Chicago Fire" un Darko Lemajiča pāreju uz "Gent"."

Pilna intervija ar Māri Verpakovski - RFS mājas lapā.

  +1 [+] [-]

, 2021-12-03 14:31, pirms 2 mēnešiem
K-ko pa ausu galam dzirdēju, ka viņi devušies tūrē tagad, ne tikai uz Brazīliju, ne? Kas vēl par valstīm ieplānotas?

  -3 [+] [-]

, 2021-12-03 15:24, pirms 2 mēnešiem
Neimārs arī ir tajā sarakstā?

  +1 [+] [-]

, 2021-12-03 16:04, pirms 2 mēnešiem
Brazīlijā tiešām tādu sarakstu arī var izveidot un tāds tas ir lielai daļai Eiropas komandu.

  +4 [+] [-]

, 2021-12-03 17:18, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Neimārs arī ir tajā sarakstā?
Jā, Pele un Ronaldinho arī.

  +2 [+] [-]

, 2021-12-03 18:03, pirms 2 mēnešiem
@Namejs 999 paņem aiz rociņām Zuntneru un Hramovu un trijatā paskatieties uz to, kā ir nogalināts Liepājas futbols. Verpakovski gan neaiztiec, viņš RFS padarīja par čempioniem. Jūs varat tālāk meklēt savus baltkrievu spēlētājus 😂😂

  +1 [+] [-]

, 2021-12-03 22:18, pirms 2 mēnešiem
Verpakovskis,neko nedarīja… bet tiesneši gan palidzēja rfs izcīnīt titulu…

  +1 [+] [-]

, 2021-12-03 23:22, pirms 2 mēnešiem
Foto tiešām Verpakovskis?

  +2 [+] [-]

, 2021-12-04 00:02, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Neimārs arī ir tajā sarakstā?
Un Batistuta, kurš dzirdēja ka rfs brauc uz Brazīliju un nolēma naturalizēties par brazīlieti
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +6 [+] [-]

, 2021-12-04 08:16, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Neimārs arī ir tajā sarakstā?
Vispārībā rakstā bija minēts,ka meklēti tie nākošie Emersona līmeņa spēlētāji,Neimāra līmeņa futbolisti brauks uz Eiropas futbola lielvalstīm.Ironija šeit nevietā,asprāšiem.Verpakovskis malacis!

  +1 [+] [-]

, 2021-12-04 12:50, pirms 2 mēnešiem
Jaunus Rudņevus Latgalē arī meklēs?

     [+] [-]

, 2021-12-05 20:06, pirms 2 mēnešiem
alguns rakstīja: Vispārībā rakstā bija minēts,ka meklēti tie nākošie Emersona līmeņa spēlētāji,Neimāra līmeņa futbolisti brauks uz Eiropas futbola lielvalstīm.Ironija šeit nevietā,asprāšiem.Verpakovskis malacis!
malacis?kapēc?....ja meklētu jaunos lv spēlētājus kurus attīstītu,tad es tev piekristu ka malacis ,ka domā par LV futbola nākotni...bet ,tā...vienkārši atstrādā savu algu...