Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource651 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource651), Fid:2965, Did:0, useCase: 3

Infantīno FIFA prezidenta vēlēšanās būs vienīgais kandidāts

Agris Suveizda

Infantīno FIFA prezidenta vēlēšanās būs vienīgais kandidāts
Džanni Infantīno. Foto: SIPA/Scanpix

LETA--DPA. Džanni Infantīno kandidēs uz trešo termiņu Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidenta amatā un būs vienīgais kandidāts nākamajās vēlēšanās.

FIFA prezidenta vēlēšanas notiks nākamā gada 16.martā Ruandas galvaspilsētā Kigali.

Lai gan Vācijas Futbola federācija trešdien paziņoja, ka neatbalstīs Infantīno kandidatūru nākamajās vēlēšanās, nevēlējās piedāvāt savu kandidātu FIFA prezidenta amatam. Infantīno jau ir saņēmis atbalstu no Dienvidamerikas, Āzijas un Okeānijas pārstāvjiem, neskatoties uz viņa strīdīgajiem lēmumiem attiecībā uz Pasaules kausu (PK) un neveiksmīgajiem plāniem saistībā ar PK norisi ik pēc diviem gadiem.

52 gadus vecais Infantīno par FIFA prezidentu kļuva 2016.gadā, kad nomainīja korupcijas skandālos iekļuvušo Zepu Blateru, pārņemot organizāciju uz nepilnu vadīšanas termiņu. 2019.gadā viņš uz vienu termiņu tika pārvēlēts amatā. Iepriekš Infantīno vairākus gadus bija FIFA ģenerālsekretārs, bet Blaters organizācijas galva bija 17 gadus, līdz tika ierauts korupcijas skandālos.

Izmantotie resursi:
LETA

Noderīgas saites:

PK 2022 jaunumi
Kalendārs un rezultāti
Turnīra tabulas
"William Hill" prognožu spēle

  +1 [+] [-]

, 2022-11-17 16:36, pirms 4 mēnešiem
FIFA kā agrāk padomju PSKP CK, ja kļūsti par vadoni, tad uz ilgu laiku

     [+] [-]

, 2022-11-18 11:39, pirms 4 mēnešiem
dīvaini, ņemot vērā idiotiskāko lēmumu kas vien bija iespējams pārtraucot sadarbību ar EA datorspēļu izstrādei. Tas ienesa FIFA miljardus no kā viņi vienkārši atteicās...

     [+] [-]

, 2022-11-18 13:02, pirms 4 mēnešiem
Kā tur var pieteikties? Es varētu izvirzīt savu kandidatūru, nu vismaz konkurences sastādīšanai.