Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 3

Latvijas izlase pēc četrām uzvarām jūnijā FIFA rangā pakāpjas par sešām vietām

Agris Suveizda

Latvijas izlase pēc četrām uzvarām jūnijā FIFA rangā pakāpjas par sešām vietām
Latvijas izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis. Foto: Sanita Ieva Sparāne/LFF

LETA. Latvijas vīriešu futbola izlase atjaunotajā Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) pasaules rangā pakāpusies par sešām vietām un tagad ieņem 129.pozīciju.

Lietuva jaunākajā FIFA rangā zaudējusi četras pozīcijas un ieņem 142.vietu. Savukārt Igaunijas izlase pakāpusies par vienu vietāu un pašlaik ieņem 109.pozīciju. No Latvijas izlases pretiniecēm UEFA Nāciju līgā Andora ir 152., Moldova 178. un Lihtenšteina 194.pozīcijā.

FIFA rangā līderpozīcijas saglabā Brazīlija, otrā joprojām ir Beļģija, bet uz trešo vietu pakāpusies Argentīnas izlase, kas apsteigusi Franciju, kura nu ir ceturtā. Piektā ir Anglija, no septītās uz sesto vietu pakāpusies Spānija, kas apsteigusi Eiropas čempioni Itāliju, astoto vietu ieņem Nīderlande, kas pakāpusies par divām pozīcijām. No astotās uz devīto vietu noslīdējusi Portugāle, bet pirmo desmitnieku noslēdz Dānija, kas iepriekšējā rangā bija 11.vietā. Vietu desmitniekā zaudējusi Meksika, kas tagad atrodama 12.pozīcijā.

Latvijas izlases rekords FIFA rangā ir 45.vieta, kas tika sasniegts 2009.gadā. Savukārt antirekords ir 148.pozīcija 2017.gadā.

Izmantotie resursi:
LETA