Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:114, Did:0, useCase: 1

Latvijas sieviešu izlasei neizdodas skart Slovēnijas vārtus

UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas atbildes spēlē, Latvijas Sieviešu futbola izlase piekāpās ar 0:4 grupas līdervienībai Slovēnijai. Piedāvājam jums spēles spilgtākos momentus.
1

#152 Ārpus kadra: Ļašenko un Krivuņecs aci pret aci pirms LFF vēlēšanām

Latvijas Futbola federācija 26. aprīlī aicinās savus biedrus uz ikgadējo kongresu, kur darba plānā ir arī prezidenta vēlēšanas. Vadims Ļašenko cer turpināt pirms četriem gadiem sākto darbu, kamēr Virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs nāk ar savām idejām. "Uzskatu, ka varu labāk," sacīja Krivuņecs, kamēr Ļašenko lielāko daļu pārmetumu noraidīja ar vārdiem, ka tās jau tikai priekšvēlēšanu aktivitātes. Raidījumā "Ārpus kadra" abi satikās pagaidām pirmajā kopīgajā publiskajā diskusijā pirms LFF kongresa, apmainoties viedokļiem un jautājumiem par Latvijas futbola nākotni, izlasi, Virslīgu, infrastruktūru, jaunā stadiona iecerēm un finansēm, kā arī paskaidroja, kā tas īsti sanācis, ka divi principā LNK cilvēki kļuvuši par vēlēšanu konkurentiem.Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com un populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
Vadims Ļašenko un Maksims Krivuņecs
8

Krivuņecs par Ļašenko paveikto darbu sarakstu: "Man ir daudz jautājumu"

26. aprīlī norisināsies Latvijas Futbola federācijas kongress, kurā notiks arī prezidenta vēlēšanas. Abi prezidenta amata kandidāti - pašreizējais LFF vadītājs Vadims Ļašenko un Virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs - šonedēļ satikās TV4 studijā raidījumā "Ārpus kadra", kur piedāvāja dažādus redzējumus par to, kā iepriekšējos četros gados strādājusi federācija un kādu ceļu vajadzētu izvēlēties turpinājumā. Piedāvājam diskusijas fragmentu.Skaties pilnu raidījumu trešdien, 17. aprīlī, TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com, un klausies populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
Rihards Matrevics

#151 Ārpus kadra: Rihards Matrevics - futbola vārtsarga filozofija

Kā futbola spēli vēro vārtsargs un kādēļ arī pēc mačiem, kuros sitienu pa vārtiem varbūt nemaz nav, vārtsargs ir noguris? Par to un vairākām citām savas spēlētāja pozīcijas niansēm raidījumā "Ārpus kadra" sīkāk pastāstīja Rihards Matrevics, "Riga FC" un Latvijas futbola izlases vārtsargs.Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com, un klausies populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.Sportacentrs.com · #151 Ārpus kadra: Rihards Matrevics - futbola vārtsarga filozofija

EČ kvalifikācijas spēle futbolā sievietēm: Latvija - Ziemeļmaķedonija. Spēles ieraksts

EČ kvalifikācijas spēle futbolā sievietēm: Latvija - Ziemeļmaķedonija. Spēles ieraksts

Jauniešu izlasei nākas atzīt Itālijas pārākumu

2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā aplī, Latvijas U-21 futbola izlase aizvadīja spēli ar Itālijas vienaudžiem, spēle noslēgusies par labu Itālijas komandai 2:0. Piedāvājam jums spēles spilgtākos momentus.

UEFA U21 EČ kvalifikācija futbolā: Itālija - Latvija. Spēles ieraksts

UEFA U21 EČ kvalifikācija futbolā: Itālija - Latvija. Spēles ieraksts
8

#16 "eXi": Verpakovskis par izlasi, darbu RFS, Virslīgu un paša spilgto karjeru

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” piektās - jubilejas sezonas 16. epizodi, kurā viesojas viens no visu laiku labākajiem Latvijas futbolistiem Māris Verpakovskis, kurš šobrīd bilda Futbola kluba RFS ģenerāldirektora pienākumus. Saruna par Virslīgu, futbola saimniecību tagad un toreiz, kā arī Māra spilgtajiem karjeras piedzīvojumiem.0:00:00 – 0:04:55 – šodien raidījumā;0:04:56 – 0:38:01 – par RFS veikumu, Virslīgu, dzīvi, sportu un futbola saimniecību Latvijā;0:39:29 – 1:24:52 – “Domina Shopping” tēmu rats.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #16 "eXi": Verpakosvkis par darbu RFS, Virslīgu un paša spilgto karjeru

Verpakovskis par dažādajiem kapteiņiem un komandu emocionālajiem līderiem

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” šīs nedēļas epizodes, kurā pie Jāņa Celmiņa viesojas viens no visu laiku labākajiem Latvijas futbolistiem Māris Verpakovskis. Raidījuma laikā bijušais futbolists, šobrīd Futbola kluba RFS ģenerāldirektors Māris Verpakovskis atceras savas karjeras spilgtākos komandu kapteiņus un emocionālos līderus.Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!
4

Verpakovskis par sportistu ballītēm, Šteinbora un Zjuzina gadījumu

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” šīs nedēļas epizodes, kurā pie Jāņa Celmiņa viesojas viens no visu laiku labākajiem Latvijas futbolistiem Māris Verpakovskis. Raidījuma laikā abi runā ari par sportistu ballītēm, Mārim atzīstot, ka futbolistu uzdzīve nespēj konkurēt ar basketbolistu un hokejistu ballītēm. Tāpat tiek skarts jautājums par diviem RFS futbolistiem Pāvelu Šteinboru un Artūru Zjuzinu, kuri aizvadītajā gadā pārkāpa režīmu pēc vienas no spēlēm izlasē.Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!
Paolo Nikolato. Foto: Zigismunds Zālmanis/Riga FC
13

Nikolato: "Redzu, ka izlasē mums ir daudz strādīgu spēlētāju"

Jaunais Latvijas futbola izlases galvenais treneris, itālis Paolo Nikolato sarunā ar Latvijas futbola federācijas (LFF) publicitātes nodaļas pārstāvjiem pastāstījis, ka viņam ļoti svarīga spēlētāju kvalitāte ir strādīgums, ko itāļu speciālists esot jau saskatījis daudzos valstsveinības spēlētājos. Ar Latvijas kultūru līdz šim Nikolato nav bijis daudz laika iepazīties, jo treneris daudz laika pavada ofisā, domājot par izlases attīstības stratēģiju. Par gaidāmo izlases spēles stilu treneris norādīja, ka viņam patīk dominējošs futbols, taču Latvijas valstsvienības spēles maniere būs atkarīga no spēlētāju kvalitātēm, kuras trenerim vēl ir jāiepazīst.Video: Latvijas Futbola federācija

UEFA nāciju līga futbolā sievietēm: Slovākija - Latvija. Spēles ieraksts

UEFA nāciju līga futbolā sievietēm: Slovākija - Latvija. Spēles ieraksts

Slovākija trīskāršo pārsvaru un atstāj Latviju C līgā

Vēl sāpīgāku zaudējumu nekā pirmajā mačā Rīgā (0:3), atbildes spēlē izbraukumā pret Slovākiju piedzīvojusi Latvijas sieviešu futbola valstsvienība, piekāpjoties ar 0:6. Divu spēļu summā tādējādi nācās kapitulēt ar 0:9. Dueļa uzvarētājas turpinās cīnīties Nāciju B līgā, bet mūsu sportistes C līgā.
Romāns Kvačovs

Kvačovs: "Līdz ielaistajiem vārtiem darījām visu perfekti"

Pēc pirmās UEFA Nāciju līgas pārspēles starp Latvijas un Slovākijas sieviešu izlasēm pārdomās dalījās valstsvienības centra aizsardze Anastasija Ročāne un galvenais treneris Romāns Kvačovs.

Futbola sezona iesākas ar mājinieču zaudējumu Slovākijai

Cīņā par vietu UEFA Nāciju B līgā Latvijas sieviešu valstsvienība ar 0:3 savā laukumā piekāpās Slovākijai. Vairāk nekā stundu mūsu sportistes sekmīgi aizsargājās, tomēr tad vadzis lūza un pretiniecēm izdevās trīsreiz pārspēt mūsu vārtsardzi. Atbildes spēle 27. februārī notiks Trnavā un dueļa uzvarētāji Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklu aizvadīs B līgā, bet zaudētāji sacentīsies C līgā.

UEFA nāciju līga futbolā sievietēm: Latvija - Slovākija. Spēles ieraksts

UEFA nāciju līga futbolā sievietēm: Latvija - Slovākija. Spēles ieraksts
10

Latvijas sporta sasniegumi – sistēmas augļi vai apstākļu sakritības?

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” epizodes ar Latvijas sporta žurnālistikas vienu no korifejiem Jāni Matuli. Viņa pieredze arodā stiepjas jau vairāk kā 40 gadu garumā un uzkrātā pieredze ļauj spriest un izdarīt secinājumus arī par lielo jautājumu: Latvijas sporta sasniegumi – sistēmas augļi vai vai apstākļu sakritības?Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

#9 "(Bez)maksas sports": Sporta ministrija - vai nepieciešama?

Raidījums “(Bez)maksas sports” - informatīvi analītisku un izglītojošu stāstu un diskusiju raidījums 12 sērijās par mūsdienu lielajiem jautājumiem sportā.9. epizodes tēma: Ministru kabinetu Latvijā šobrīd veido 15 ministrijas. Pavisam nesen izveidota Klimata un Enerģētikas ministrija, taču sports joprojām ir Izglītības un Zinātnes ministrijas paspārnē, kur saprotamu iemeslu dēļ nav prioritāšu augšgalā. Vai sporta nozares pārstāvji būtu pelnījuši paši savu ministriju, kāda būtu tās izveides jēga un pienesums? Kāda ir Eiropas valstu pieredze un, vai sportam paliekot Izglītības un Zinātnes ministrijas kompetencē, tas nepaliek pabērna lomā?Studijā: 14. Saeimas deputāts, bijušais ekonomikas ministrs, bijušais satiksmes ministrs Jānis Vitenbergs un LOK izpildkomitejas loceklis, bijušais LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.Sportacentrs.com · #9 "(Bez)maksas sports": Sporta ministrija - vai sekmētu sporta nozares attīstību Latvijā?
8

#13 "eXi": Dobrecovs par Grobiņu, "Skonto" ēru, seno rekordu, Liepāju un karjeru

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” piektās - jubilejas sezonas 13. epizodi, kurā viesojas viens no sava laika spilgtākajiem latviešu futbola uzbrucējiem Viktors Dobrecovs, kuram joprojām pieder rekords Latvijas čempionāta vienā sezonā (2003. gads) gūto vārtu skaita ziņā. Šobrīd Dobrecovs gatavo Grobiņas komandu Virslīgas sezonai, kas startēs jau pēc mēneša.0:00:00 – 0:03:50 – šodien raidījumā;0:04:01 – 0:47:27 – par Grobiņas spēlēšanu Virslīgā, futbola saimniecību, Kazakeviču un trenera maiņu;0:48:45 – 1:28:36 – “Domina Shopping” tēmu rats.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #13 "eXi": Dobrecovs par Grobiņu, “Skonto” ēru, karjeru, rekordu…
15

Dobrecovs par agrākajiem laikiem: "Ja gribēji spēlēt izlasē, bija jāspēlē "Skonto""

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” epizodes ar bijušo futbolistu Viktoru Dobrecovu, kurš lielāko savas karjeras laiku nospēlēja Liepājas klubos, ārzemēs (Igaunijā) nospēlējot tikai divas sezonas.Raidījumā Dobrecovs stāsta par savām iespējām nokļūt kādā citā komandā, kā arī spēlēt izlases rindās. Viens no sava laika spilgtākajiem latviešu uzbrucējiem izlasē nospēlēja vien 18 spēles, tagad atklājot, ka salīdzinoši niecīgajam spēļu skaitam iemesls lielā mērā bijusi arī kluba piederība.Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!