Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 3

Par Latvijas sieviešu izlases galveno treneri iecelts Kvačovs

Rolands Eliņš

Par Latvijas sieviešu izlases galveno treneri iecelts Kvačovs
Romāns Kvačovs. Foto: LFF

Pirmdien, 9. augustā, notika Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes sēde. Dienas kārtībā bija jautājumi par Latvijas sieviešu futbola izlases galveno treneri, par jumta izbūvi "Daugavas" stadionā, par LFF sporta direktoru un LFF budžeta izpildi.

Latvijas sieviešu futbola izlases līdzšinējais galvenais treneris Didzis Matīss jūlijā pārtrauca darbu ar valstsvienību, un viens no LFF valdes steidzamajiem uzdevumiem bija atrast jaunu galveno treneri valsts galvenajai sieviešu futbola komandai. Kanidātu atlases stadijā tika uzrunāti vairāki speciālisti, tika lūgtas Treneru padomes rekomendācijas, iepazītas un izvērtētas kandidatūras, un LFF valde lēma sieviešu futbola izlases galvenā trenera amatu uzticēt Romānam Kvačovam, kurš kopš pērnā gada bija Latvijas WU-15 izlases galvenais treneris.

LFF valde uzdeva LFF administrācijai līdz šī gada 1. septembrim sagatavot līgumu ar R. Kvačovu.

Tāpat LFF valde lēma uzdot LFF administrācijai turpināt pārrunas ar "Daugavas" stadiona vadību par jumta būvniecību.

Viens no LFF valdes izskatāmajiem jautājumiem atbilstoši darba kārtībai bija par projektu "Leģendu spēle", ko valde apstiprināja. LFF valde lēma pilnvarot LFF ģenerālsekretāru E. Pukinsku izdot rīkojumu LFF struktūrvienībām par projekta realizācijas uzsākšanu un projekta realizācijas komandas apstiprināšanu. Plašāka informācija par projekta būtību un norisi sekos.

Izmantotie resursi:
Latvijas Futbola federācija

     [+] [-]

, 2021-08-10 20:36, pirms 11 mēnešiem
Labākais variants.