Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:251, Did:0, useCase: 1
Foto: Ghetto.lv

Rīgā par Pasaules kausa ieguvēju kļūst Dānijas komanda

16. un 17. jūnijā Grīziņkalna sporta kompleksā notika "Ghetto Football World Cup 2023" Pasaules kausa fināls ielu futbolā. Uzvaru svinēja Dānijas komanda "Pannahouse".

Ielu futbola Pasaules kausa finālā izšķirošajos mačos tiek trīs Latvijas komandas

Vakar Grīziņkalnā sākās Pasaules kausa fināla izspēle ielu futbolā un izšķirošajos mačos iekļuva visas trīs komandas no Latvijas - ''Amateri'', ''Riga Futsal'', kā arī ''Snowkids''. Fināla cīņas gaidāmas šodien.
Foto: Ghetto Football

''Ghetto Football'' pirmajā posmā noskaidro uzvarētājus septiņās grupās

''Ghetto Football' informē par 17. maijā notikušo pirmo ielu futbola posmu Grīziņkalnā, kur tika noskaidroti uzvarētāji septiņās dažādās grupās pēc vecuma un meistarības.
Latvijas izlases futbolists Dāvis Ošs izmēģina "BLINDSAVE" ražoto aizsargekipējumu vārtsargiem. Publicitātes foto

Latvijas uzņēmums "BLINDSAVE" sāk ražot unikālus produktus futbolistiem

Latvijas sporta aizsargekipējuma ražotājs un eksportētājs SIA "BLINDSAVE" paplašina savu darbību un uzsācis ražot inovatīvus aizsargproduktus pasaules populārākajam sporta veidam - futbolam. Uzņēmums jaunās produktu līnijas izstrādē investējis ap 30 tūkstošiem eiro, tā ražoto aizsargekipējumu jau atzinīgi novērtējuši Latvijas izlases spēlētāji. "BLINDSAV"E ir Latvijas inovāciju veiksmes stāsts pasaulē – šī uzņēmuma produkciju īpašās Latvijā radītās tehnoloģijas dēļ jau labi pazīst florbola, basketbola un handbola pasaulē.
3

“Visas robežas ir galvā” - futbolists Matīss stājas pretī 205 km

Latvijas telpu futbola izlases spēlētājs Matīss Babris, 16. aprīlī izaicināja sevi “Ghetto EKO Games” ietvaros un mēroja 205 km garu maršrutu Rīga-Preiļi, lai pierādītu, ka viss ir iespējams un nevajag baidīties no lietām, ko iepriekš neesi darījis, visa veiksmes atslēga ir pareiza plānošana un gribasspēks.

Izaicinot sevi un apkārtējos tiek radītā jauna online programma - “Ghetto EKO Games”

Viena no Eiropā lielākajām ielu sporta un kultūras organizācijām Ghetto Games ir izveidojusi platformu, kurā ikviens var nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un sacensties, neapmeklējot masveida treniņus vai sportiskus pasākumus - Ghetto EKO Games. Zaļā starta gaisma šim projektam tiks dota jau šajā sestdienā, kad ikviens interesents varēs izvēlēties sev piemērotāko disciplīnu un izaicināt sevi un citus dažādās aktivitātes, astoņu dienu garumā. Reģistrācija projektam ir jau sākusies ghetto.lv vietnē.
Foto: Renārs Koris
1

Ghetto Football mainīs vēsturi - tiek dota zaļā gaisma Eiropas līgai ielu futbolā

Vēsturisku kustību ielu kultūrā aizsāks viena no Eiropā lielākajām ielu sporta un kultūras organizācijām “Ghetto Games”, kas 2020. gadā organizēs pirmos starptautiskos ielu futbola turnīrus Eiropas lielākajās pilsētās. Atvērtie ielu futbola Eiropas līgas turnīri no gaidāmā gada marta līdz aprīļa beigām pa reizei norisināsies Barselonā, Milānā, Prāgā, Budapeštā, Briselē, Berlīnē, Amsterdamā, Varšavā, Kopenhāgenā un Djakovā. Saldais ēdiens jeb fināla sacensības paredzētas 13. maijā Rīgā, līdz ar “Ghetto Games” 12. sezonas atklāšanu, kas turklāt raženi aizsāks arī desmito ielu futbola sezonu Grīziņkalnā.
Foto: Ghetto TV

Skaties Ghetto Games superfinālus un SynotTip futbola virslīgas spēles Sportacentrs.com TV kanālā

Sportacentrs.com TV kanāls šonedēļ skatītājiem piedāvā translācijas no Ghetto Games superfināliem un SynotTip futbola virslīgas spēlēm.
Foto: Ghetto Games
13

Latvija otro gadu pēc kārtas kļūst par Eiropas čempioni ielu futbolā

Ghetto Football komanda "Varakļāni" (Rinalds Zeps, Rolands Putāns, Jānis Pastars un Romāns Rožkovskis) 21. jūlijā devās uz Vāciju, lai aizstāvētu Latvijas godu Eiropas čempionātā ielu futbolā "European Soccer Championship 2016", kur ieņēma pirmo vietu.
"Ghetto Football" čempionu godā Artūrs Aleksejevs, Eduards Martins, Ruslans Prošins
Foto: Renārs Buivids

"Ghetto Football" otro reizi pēc kārtas visus apspēlē "U.S.B."

"Ghetto Football" 13. jūlija turnīrā Rīgā, "Grīziņkalna skeitparkā" pirmo vietu izcīnīja "U.S.B.", finālā ar 8:3 apspēlējot "Artis jau ir LV'. Viena no bijušajām čempionvienībām "Brasa" šoreiz trešajā vietā.
"Ghetto Football" čempioni - "Gaidot Arti no NY"
Foto: Renārs Buivids
3

"Ghetto Football" zaudē favorīti, uzvar "Arta gaidītāji"

"Ghetto Football" 15. jūnija turnīrā kopumā startēja 63 komandas, vecākajā grupā neveiksmes piedzīvojot visiem līdzšinējiem izcilniekiem. Finālā pēcspēles izgājienos "Gaidot Arti mājās no NY" uzveica "U.S.B.". Trešajā vietā "Dada".
"Ghetto Football" - trīs pret uz asfalta un ar apmalēm
Foto: Renārs Buivids
4

"Ghetto Football" turnīri turpmāk tikai trešdienās

"Ghetto Football" turnīri abās vecuma grupās no nākamās nedēļas notiks vienīgi trešdienās. 1995. gadā dzimušie un jaunāki zēni spēles sāks plkst. 13, bet 1994. gadā dzimušie un vecāki vīrieši mačus uzsāks plkst. 17. Nākamais turnīrs 15. jūnijā.
"Ghetto Football" čempionvienība "Es nezinu"
Foto: Renārs Buivids
4

"Es nezinu" tomēr atrod "Ghetto Football" uzvaras recepti

"Ghetto Games" ietvaros trešdien Rīgā, "Grīziņkalna skeitparkā" notikušajā "Ghetto Football" turnīrā 40 komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja "Es nezinu", finālā apspēlējot "Akelu kļūdījās". Otro reizi šovasar trešajā vietā "CedziP".
"Ghetto Family" - Andis Cīrulis, Renārs Buivids, Agnese Blūma, Mārtiņš Kravčenko - triumfēja ielu basketbolā
Foto: Liene Buivida
2

Saulkrastu "Koklīšu" pludmalē pirmie čempioni

Saulkrastu sporta un atpūtas centrā "Koklītes" notikušajās pludmales sporta spēlēs sestdien tika noteikti pirmie čempioni pludmales volejbolā, pludmales futbolā un ielu basketbolā.
10

Pludmales spēles 5. jūnijā Saulkrastu "Koklītēs"

Saulkrastu sporta un atpūtas kompleksā "Koklītes" 5. jūnijā tiks atklāta pludmales sezona - ielu basketbola, pludmales volejbola un futbola turniri, kā arī kaitborda seminārs.

Ielu futbola karalis "Krauzers" izaicina uz cīņām

Ielu futbola līderis, komanda „Knauzers” aicina visus uz FK „Talsi” kausu ielu futbolā 2009.gada 7.novembrī, 10:00 Talsu sporta namā. Trijās vecuma grupās varēsiet cīnīties par uzvaru un aizvadīt vismaz četras cīņas.
Komanda "Krauzers"
www.ielufutbols.lv
1

Krauzers turpina uzvaras gājienu

Izcīnījuši pārliecinošu uzvaru Tallinas posmā, „Krauzers” nebūt nevarēja atslābināties, jo priekšā bija atbildīgākais posms Talsos. Lai arī līdz šim „Krauzers” uzvarējuši visos Latvijas posmos, kā atzina paši komandas spēlētāji, panākumi uzliek papildus atbildības slogu savu atbalstītāju un līdzjutēju priekšā.
Krauzers
www.ielufutbols.lv
2

"Letiņi" dominē Tallinas posmā

Ir aizvadīts kārtējais „Ielu Futbola” posms, šoreiz turnīrs notika Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, pie A.Le.Coq Arena. Kaut arī posms notika ziemeļu kaimiņu zemē, divās no vecuma grupām pirmo vietu izcīnīja Latvijas komandas.

1.augusta "Ielu Futbola" posms Ventspilī

Aizritējis kārtējais “Ielu Futbola” posms. Šoreiz spēlētāji un līdzjutēji pulcējās Ventspili uz Pāvila ielas.
Cēsu posma uzvarētāji "Četri komā"
Foto: www.ielufutbols.lv
9

Ielu futbols -25.jūlijs Cēsu posms

Šī gada 25.jūlijā, Cēsis norisinājās kārtējais „Ielu Futbola” posms. Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem Cēsu posms izcēlās ar īpaši spraigu fināla cīņu pieaugušo grupā, kurā tikās komandas „KRAUZERS” un „AC Orki”.