Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 3

Krietni audzis komandu skaits Latvijas kausā telpu futbolā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Krietni audzis komandu skaits Latvijas kausā telpu futbolā
Foto: Latvijas Futbola federācija.

Pagājušajā nedēļā Rīgā notikušajā seminārā "Latvijas telpu futbola attīstība" risinājās arī jaunās sezonas Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā pirmo pāru izloze. Turnīrā dalību apstiprinājušas 16 komandas no visas Latvijas, kas ir ievērojams kāpums salīdzinājumā ar iepriekšējo turnīru.

Seminārā "Latvijas telpu futbola attīstība" tika veikta Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla pāru izloze, kā arī noskaidrots tālākais kausa izcīņas pāru zars. Ja pagājušajā gadā piedalījās deviņas komandas, tad tagad to skaits gandrīz ir dubultojies, jo šogad Latvijas kausā spēlēs deviņas vienības.

Pirmās kārtas maču norise paredzēta no 5. februāra, kad pirmajā spēlē Bauskas sporta namā "Mēmele" TFK "LATS" cīnīsies pret FK Nīca/"OtankiMill". AFA "Olaine/RegVardy" spēlēs pret FC "Petrow/Beitar", ASK "Kadaga" pret Jēkabpils "Lūši/Ošukalns", FK "Ludza" pret TFK "Salaspils", FC "Gauja" pret SK "Kengaroos", "Industrial Steel Group" pret RFS "Futsal", FC "Talsi" pret "FC "Nikers", kā arī "Rēzekne" pret FK "Madona".

Februāra beigās sekos ceturtdaļfināla spēles. Savukārt pusfināla cīņas paredzētas vēlāk martā, bet finālu 10. aprīlī uzņems Jēkabpils.

Pagājušās sezonas Latvijas kausa izcīņas turnīrā uzvarēja FK "Raba" komanda, kas ar rezultātu 3:2 (3:0) pārspēja "Petrow"/"Jelgava" vienību, titulu izcīnot otro reizi pēc kārtas, jo 2021. gadā Latvijas kauss telpu futbolā netika izspēlēts, bet 2020. gadā kausu izcīnīja "Raba" telpu futbolisti.

Seminārā tika sniegta aktuālākā informācija par tuvākiem un tālākiem plāniem, kā arī atskats uz izdarīto un tā izvērtēšana. Tikmēr Vasko Vujovičs dalībniekus iepazīstināja ar sevi un savu redzējumu par Latvijas telpu futbola attīstību.

Izmantotie resursi:
Latvijas Futbola federācija

     [+] [-]

, 2023-01-24 13:59, pirms 3 dienām
Un kā lai neaugtu, ja pērn pieteikšanās tika izsludināta februārī, un virkne amatieru komandu pandēmijas un ar to saistīto ierobežojumu dēļ nemaz neaizvadīja 2021./22. gada sezonu.

     [+] [-]

, 2023-01-24 14:01, pirms 3 dienām
RABA savu titulu nemaz neaizstāvēs.

Un kāda no komandām piedalās ar PPK emblēmu.