Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2921, Did:0, useCase: 0

Redakcijas prognozes par "Euro 2020" favorītiem un skaļākajiem skandāliem

Rolands Eliņš

Redakcijas prognozes par "Euro 2020" favorītiem un skaļākajiem skandāliem
Kilians Mbapē. Foto: AFP.Scanpix

Sagaidot Eiropas čempionāta finālturnīra futbolā sākumu, portāls Sportacentrs.com piedāvās savas redakcijas prognozes par turnīra galvenajiem favorītiem. 16 futbolam tuvāk un tālāk pietuvinātu Sportacentrs.com pārstāvju balsojumā kā trīs galvenās favorītes izkristalizējās Francija, Beļģija un Anglija, taču neiztika arī bez odziņām - papildus favorītu prognozēšanai visi tika aicināti arī noteikt, kāds varētu sanākt "Euro 2020" lielākais skandāls. Dažs uzdevumu uztvēra nopietni, dažs nē, bet viena skandāla prognoze pārspēja visas iespējamās cerības. To kā īpašu saldo ēdienu piedāvājam šī materiāla noslēgumā.

Sportacentrs.com prognozēs piedalījās 16 mūsu portāla pārstāvji, kuriem bija trīs jautājumi - čempionāta uzvarētāja, rezultatīvākais spēlētājs un finālturnīra MVP. Tuvumā vienprātībai nebijām nevienā jautājumā, nevienai atbildot neiegūstot kaut vai 33% balsu. Visvairāk balsu par čempiones titula iegūšanu ieguva Francijas izlase, taču tikai par vienu mazāk bija Beļģijai un Anglijai. Neviena cita valsts gan nesaņēma vairāk par vienu balsi.

Beļģijas, Anglijas un Francijas izlašu līderi dominēja arī individuālo balvu prognozēs. Romelu Lukaku tika novērtēts kā ticamākais labākā vārtu guvēja balvas ieguvējs, kamēr Harijs Keins saņēma par vienu balsi mazāk. Šeit jāizceļ arī Roberta Levandovska trešā vieta šajā balsojumā, ņemot vērā, ka viņa pārstāvētā Polijas izlases favorītu tuvumā netiek piesaukta.

Savukārt balsojumā par finālturnīra MVP mūsu portāla pārstāvju vidū tikai Kilians Mbapē saņēma vairāk nekā trīs balsis, kamēr Harijs Keins arī šajā balsojumā bija tikai vienu balsi aiz līdera. Kopumā šeit tika piesaukti deviņi dažādi finālturnīra MVP balvas kandidāti.

Protams, ikvienam tiek piedāvāta iespēja Sportacentrs.com redakcijas pārstāvjiem parādīt īsto prognozēšanas talantu, piedaloties portāla un Carlsberg organizētajā prognožu spēlē.

Mūsu redakcijas favorītes Eiropas čempionātā

V.ValstsBalsis (no 16)
1.Francija5
2.Beļģija4
2.Anglija4
4.Portugāle1
4.Spānija1
4.Dānija1

Mūsu redakcijas favorīti uz Zelta buci Eiropas čempionātā

V.FutbolistsValstsBalsis (no 16)
1.Romelu LukakuBeļģija5
2.Harijs KeinsAnglija4
3.Roberts LevandovskisPolija3
4.Karims BenzemāFrancija2

Mūsu redakcijas favorīti uz Eiropas čempionāta MVP godu

V.FutbolistsValstsBalsis (no 16)
1.Kilians MbapēFrancija4
2.Harijs KeinsAnglija3
3.Kevins de BreineBeļģija2
3.Romelu LukakuBeļģija2

Prognozes

ČempioneLabākais vārtu guvējsEuro 2020 MVP
Emils OzerinskisBeļģijaRomelu LukakuRomelu Lukaku
Toms MālmeistersAnglijaHarijs KeinsHarijs Keins
Kristaps PildiņšFrancijaKarims BenzemāKilians Mbapē
Andrejs SiliņšFrancijaRomelu LukakuKilians Mbapē
Edvards EglītisFrancijaHarijs KeinsKilians Mbapē
Kārlis JustovičsDānijaRoberts LevandovskisKaspers Šmeihels
Miķelis OsisFrancijaKarims BenzemāKilians Mbapē
Pauls MotsAnglijaHarijs KeinsHarijs Keins
Agris SuveizdaFrancijaRomelu LukakuNgolo Kantē
Artūrs ŠāblisBeļģijaRoberts LevandovskisRomelu Lukaku
Kristiāns DilānsAnglijaRomelu LukakuDžeks Grīlišs
Krišjānis PundursBeļģijaSeržs GnabrīKevins de Breine
Arkādijs BirjuksAnglijaRoberts LevandovskisHarijs Keins
Rolands EliņšBeļģijaKilians MbapēKevins de Breine
Toms Jēkabs BērziņšPortugāleHarijs KeinsKrištianu Ronaldu
Edmunds NovickisSpānijaRomelu LukakuKoke

Euro 2020 lielākais skandāls būs... vieta jūsu fantāzijai

Ar šo noslēgusies prognožu materiāla nopietnā daļa, un, ja "ne-līdz-galam-nopietna-prognoze-bez-īstas-pievienotās-vērtības" īsti nav tava lieta, tad materiāla otrā daļa diez vai būs noderīga. Taču aicinām vismaz vienā vasaras dienā (ideālā gadījumā, protams, pat vairākās dienās) visu tvert vieglāk un tā uztvert arī gaidāmos finālturnīra skandālus. Skaidrs, ka bez tādiem neiztiks, vienmēr atrodas kaut kas, kas liek finālturnīra diskusijai pavērsties citā virzienā.

Attiecīgi papildus tā sauktajām nopietnajām prognozēm redakcijas pārstāvjus izmantot savu pieredzi un nojautu, lai prognozētu, kāds būs Euro 2020 finālturnīra lielākais skandāls. Atbildes šeit variējās dažnedažādas, dažas ar lielāku ticamības pakāpi, dažas ar mazāku. Dažas uztveramas ar smaidu sejā, dažas liek trīsreiz piesist pie koka, bet jāuzsver, ka visas publicētas tikai ar izklaidējošu mērķi.

Kristaps Pildiņš: Par "Melno otrdienu" Londonā vēl ilgi dēvēs 2021. gada 29. jūniju. Vemblija stadionā astotdaļfināla duelī Anglija mērosies spēkiem ar Franciju, francūžiem izraujot uzvaru pēc būšanas iedzinējos pēc pirmā puslaika. Pēc spēles Francijas izlase vēl stundām ilgi drošības dēļ būs spiesta palikt stadiona teritorijā, jo briti un francūži ārpus stadiona būs gatavi ar dūrēm un citiem priekšmetiem turpināt futbolistu sākto cīniņu. Tas aizsāks lielākas nekārtības pilsētā, neiztiekot bez izlaupītiem dzērienu veikaliem, sadedzinātiem automobiļiem un slimnīcās nonākušiem policistiem. Vieni nīdīs francūžus, vieni būs sarūgtināti par zaudējumu, citi vienkārši izgāzīs dusmas par jebko. Tādējādi turnīra organizatori pārdomās, kāpēc kalendārā potenciāli vispār pieļāva šo divu izlašu tikšanos ne neitrālā laukumā.

Agris Suveizda: Benzemā šantažēs Dzjubu par intīma rakstura video.

Arkādijs Birjuks: Dažām pasaules televīzijām radīsies problēma ar Ziemeļmaķedonijas izlases gaitu atspoguļošanu. Kādam pēc paraduma paliks "Maķedonija", cits būs pārliecināts, ka turnīrā piedalās "Ziemeļīrija", bet vēl kāds ierakstīs tabulā Bosniju vai Dienvidslāviju

Edvards Eglītis: Anglijas, Francijas, Vācijas, Spānijas, Portugāles, Beļģijas, Nīderlandes un Itālijas izlases turnīra priekšvakarā izlems izveidot kopēju Superlīgu, automātiski kvalificējoties turnīra astotdaļfinālam, kamēr pārējās izlases grupu turnīrā cīnīsies par atlikušajām vietām, taču astotdaļfinālā pret Superlīgas izlasēm spēli iesāks ar 0:3 deficītu. Tā iesāksies tradīcija, kas atkārtosies katrā turpmākajā Eiropas čempionātā.

Toms MālmeistersFutbola līdzjutēji ņems negatīvu piemēru no aizgājušiem notikumiem NBA un vairākkārtīgi izskries laukumā (iespējams, arī kāda plika dāma), vīlušies fani metīs ar šķiltavām, pudelēm un monētām futbolistiem, kuru izlases nesasniedza vēlamos rezultātus, ejot uz tuneļiem, bet daudzi tiks apsaukāti rasistiskos vārdos, visa turnīra gaitā vēl vairāk paceļot karstas diskusijas par rases jautājumiem. Iespējams, kādas izlases fani būs tik dusmīgi, ka savu izlasi sagaidīs pie viesnīcas un gribēs izrēķināties.

Emīls Ozerinskis: Trīs Francijas izlases futbolisti pēc uzvaras Budapeštā pār Portugāli dosies apciemot pērkamās dāmas. Par Covid protokola pārkāpumiem šiem spēlētājiem turnīrs beigsies pirms izslēgšanas spēlēm.

Edmunds Novickis: Nopietnais variants: krievus pieķers Covid testu viltošanā (piemēram, testu maskā nodos cits cilvēks). Nenopietnais variants: finālā iekļūst Krievija un Ukraina, un Eiropas čempions netiek noskaidrots - fināls tiek atcelts.

Artūrs Šāblis: Ungārija dienu pirms pirmās spēles Budapeštā paziņo, ka stadionā, kurā sākotnēji paredzēts aizpildīt visas skatītāju vietas, ieeja ļauta tikai ar Sputnik V vakcinētām personām. UEFA prezidents Čeferins jaunumus uzzina tikai no medijiem, bet kuluāros tiek runāts, ka turpmāk Ungārija finālturnīrus un lielas spēles neuzņems.

Rolands Eliņš: Beļģijas izlasei kļūstot par Eiropas čempioni, pa labi un pa kreisi tiks slavēts turnīra otrs labākais vārtu guvējs Romelu Lukaku, taču tomēr nekļūst par vēsturē pirmo melnādaino finālturnīra MVP, šo godu saņemot viņa komandas biedram de Breinem, kurš arī parādīja lielisku sniegumu, taču tāpat raisās plašas diskusijas par "No to Racism" sludinošās UEFA attieksmi

Kristiāns Dilāns: 19. jūnija mačā starp Portugāli un Vāciju televīzijas kameras uz rezervistu soliņa noķer Lēroju Sanē, lietojot zelējamo tabaku. Futbolists pēcāk taisnojas, ka viņa lūpas ir uzpampušas, taču Joahims Lēvs zina Lēroja netikumus un jau vairākkārt aizrādījis, ka izlasē tabakas izstrādājumi lietoti netiek. Vācijas futbola federācija pēc Lēva ieteikuma diskvalificē Sanē pirms grupu turnīra beigām.

Taču pilnīgi neviena cita prognoze nebija liekama uz vieniem svaru kausiem ar Sportacentrs.com ilggadējā basketbola apskatnieka Andreja Siliņa aprakstīto scenāriju, kurā paskaidrots, kā Ronaldu aizbēgšana no Eiropas futbola radīja LBL labāko leģionāru. Izklausās neticami? Iespējams, bet šajā "skandāla prognozē" aprakstītas pilnīgi visas nianses.

Andrejs Siliņš: Ronaldu pazušana un mazā Tamāša traģēdija
23. jūnija vakars, 20:45. Budapešta. Sputnik V vakcīnu enerģizētais vietējo līdzjutēju koris pieskandina Ferenca Puškāša vārdā nosaukto stadionu. Starp tūkstošiem arī ungāru šoferis-tālbraucējs Gergo ar dēlu Tamāšu, kurš izlūdzies tēvam atpakaļceļā no kārtējā komandējuma piestāt Polijas tirgū un atvest Krištianu Ronaldu Juventus kreklu. Mazajam Tamāšam, kurš jau 2 gadus pats trenkā bumbu "Ferencvarosi" futbola skoliņā, portugāļu superzvaigzne ir mīļākais spēlētājs. Gergo pat speciāli sagādājis satelītšķīvi, lai tēva biežās prombūtnes emocionālās traumas dēls varētu dziedināt ar iknedēļas Juventus spēļu skatīšanos tiešraidēs. Tamāšam šī ir labākā diena mūžā - beidzot dzīvē viņš ieraudzīs elku, kam uzticīgi sekojis tikai tālrāža ekrānā.

- Vai tiešām Krištianu ir īsts? - mazais puika pārsteidz nupat rindu pēc alus izstāvējušo tēti ar negaidītu jautājumu...

Caur betona un cementa maisījumu vairākus metrus zem Gergo un Tamāša atrodas telpa, kurā arī valda tikpat liels satraukums. Tomēr ne pozitīvu emociju vadīts.

- Kur viņš ir!? - cits Ronaldu talanta apbrīnotājs, bet nu jau arī komandas biedrs Žoau Fēlikss ir pirmais, kurš uzdod visiem Portugāles izlases ģērbtuvē esošajiem izmisīgi interesējošo jautājumu. Viņa bērnības dienu elks un šobrīd ģērbtuves skapīša kaimiņš Krištianu aizvien nav parādījies. Pirms pāris stundām komandas viesnīcas stāvvietā piestājušajā autobusā sasēdušies, portugāļi vēl nenojauta, ka vakars iegriezīsies tādā emociju kakafonijā. Krištianu nebija ne autobusā, ne savā viesnīcas numuriņā, ne atbildēja uz komandas menedžera WhatsApp ziņām un pat ne uz galvenā trenera Fernandu Santuša zvaniem. Tālruni necēla arī Krištianu menedžeris un aģents. Krištianu brālim Hugo rakstītās WhatsApp ziņas tika piegādātas adresātam, bet palika ar pelēku ķeksīti (neizlasītas).

- Puta merda... - negribīgi novilka iepriekšējā "Euro 2016" čempions un Nāciju līgas uzvarētājs. - Labi. Braucam.

Portugāles izlase, kas turnīru bija iesākusi ar neveiksmīgu 1:1 pret mājinieci Ungāriju un izgāztu spēli pret Vāciju (0:2), uz pēdējo grupu turnīra maču devās bez savas spožākās superzvaigznes. Vēl trakāk - neviens nenojauta, kur Krištianu palicis. "Euro 2016" titula aizstāvētāji karājās kraujas malā - teorētiskas iespējas kvalificēties nākamajai kārtai vēl bija, taču cerības bija mazas. Vēl jo vairāk - ja jāspēlē bez sava kapteiņa līdzdalības.

Kapteinis pēc sezonas A sērijā pirmoreiz profesionāļa karjeras laikā bija ļāvies atpūtai, kas iekļāva arī dažādus augsta tauku satura našķus, tādējādi neapzināti remdējot neapmierinātību ar notiekošo klubu karjerā. Jā, arī viņš pats labprāt dotos citviet, taču Juventus vadības nodotais vēstījums - arī mums būtu labāk, ja tu pamestu mūs - bija izvilcis saulītē senus portugāļa prāta dēmonus. Ja vien Juventus sporta direktors būtu nevis nodevis šo ziņu aģentam, bet pateicis aci pret aci, Krištianu būtu metis ar krēslu. Gluži kā pusaudža gados viņš to izdarīja savu klases biedru priekšā, par ko nepilnu stundu vēlāk tika izmests no skolas. Šoreiz mest ar krēslu varēja tikai pats pa savu māju sienām, taču tas neatbrīvotu no niknuma par notikušo. Pirmoreiz kopš Krištianu mammas pirms 35 gadiem veiktajām pārdomām par abortu kādam slavenais futbolists bija kļuvis nevajadzīgs. Tā visa rezultātā Ronaldu arī valstsvienībā nebija savā ādā, pirmajā mačā pret ungāriem esot vien sevis paša ēna, bet spēlē pret Vāciju pēc absolūti neizteiksmīga pirmā puslaika pat tiekot nomainīts.

- Krištianu, - sazvanījis futbolistu dienu pēc zaudējuma vāciešiem, uzsāka viņa aģents Žorže Mendešs, - neskumsti, draugs. Man ir labas ziņas. LA Galaxy zvanīja. Viņi gribot atkal uzvarēt. Viņi grib tevi.

Ronaldu zināja - Žorže nebūtu traucējis, ja vien piedāvājums nebūtu izcils arī finansiālā ziņā, tāpēc ne brīdi nekavējās. "Kad jābūt klāt?" Lai gan Galaxy bija gatava gaidīt līdz "Euro 2021", Krištianu, nolicis telefonu, atvēra soccerway.com un ieraudzīja, ka nākamā spēle jau pēc četrām dienām Jūtā. Novājinātais mentālais stāvoklis lika Krištianu pieņemt sev absolūti netipiskus lēmumus.

- Es braukšu jau rīt, - atzvanījis Mendešam, paziņoja Ronaldu. Par savu lēmumu uzbrucējs informēja vēl tikai ģimeni, stingri piekodinot nevienam citam neko neteikt. Tostarp Portugāles izlasei...

Puškāša stadiona ģērbtuvē garākais pulksteņa rādītājs pārlēca uz pēdējās lielās atzīmes, signalizējot, ka līdz mača sākumam palikušas desmit minūtes. Šokējošā bezcerībā portugāļi cēlās no savām sēdvietām, bez nekādām uzmundrinošām uzrunām izgāja gaitenī un stājās rindā, lai izietu aurojošajā stadionā.

Aurojošajiem skaļi piebalsoja arī Gergo, bet mazais Tamāšs cītīgi vēroja laukumu. Kuru katru brīdi uz tā bija jāiznāk Krištianu! Bet Krištianu tā arī neiznāca... Tamāšs neizpratnē raustīja tēvu aiz rokas, kurā netika turēta alus glāze.

- Kur viņš ir? - prasīja Tamāšs. - Es neredzu. Tu redzi?
- Jā... interesanti... - novilka Gergo, acis pārvirzot uz rezervistu soliņu. Arī tur Ronaldu nebija. - Dēls, es pat nezinu, ko lai saka...

Negaidīto iztrūkumu bija pamanījuši arī citi - gan stadionā esošie līdzi jutēji, gan skatītāji pie tālrāžu ekrāniem, gan uz vietas esošie mediji. Un sākās informācijas medības. Nākamo dienu laikā patiesība nāca gaismā, Ronaldu tēls bija iedragāts, pat pret klasisko futbolu ierasti vēsie ziemeļamerikāņu mediji pievērsa pastiprinātu uzmanību notikušajam (galu galā - Krištianu bija devies tieši uz Losandželosas klubu). Bet pilnāko lozi izvilka Ungārijas pilsētas Kečkemētas medijs kecskemetsun.hu, kas nebija ticis pie akreditācijas darbam stadionā, bet pēc mača bija pamanījis no stadiona ārā nākušu kādu histēriski raudošu puiku. Tas bija Tamāšs, kura sapnis ieraudzīt dzīvē mītisko Krištianu bija sadragāts... Ar nule kā iegādāto vienpadsmito aifonu kecskemetsun.hu sporta reportieris Gabors bija uzfilmējis interviju ar Tamāšu. Tiesa, runāja tikai Gergo, kurš, iesēdies ceļgalos dēla augstumā, pastāstīja, par ko viņa mazais puika tik ļoti pārdzīvo. Video kļuva ļoti populārs, to savās pārraidēs demonstrēja gan BBC, gan Sky Sports, CNN un pat FOX Sports. Kapitālistiskie amerikāņi izspieda Gergo un Tamāšu pilnīgi sausus, aicinot uz tiešraižu intervijām, kurās Tamāšs turpināja histēriski raudāt bez apstājas. Visās četrās.

Portugāļu zaudējums francūžiem un neizkļūšana no grupas palika tikai kā fona informācija notikušajam ar Krištianu Ronaldu. Pat finālā spēlējošajiem futbolistiem pirms izšķirošā mača par titulu intervijās tika vaicāts viedoklis par Ronaldu izdarīto.

Pusotru dienu pēc Portugāles pēdējās spēles "Euro 2021" Krištianu debitēja Galaxy sastāvā un paveica to izcili - divi vārti jau pirmajā puslaikā, sekmējot komandas uzvaru pār Vankūveru. Pēc mača Krištianu ar medijiem nerunāja. Un nerunāja līdz pat novembrim, kad piekrita Opras Vinfrijas šova producentu piedāvājumam veikt intīmu grēksūdzi desmitiem miljonu skatītāju priekšā. Par septiņiem miljoniem dolāru. Tiem pašiem, ko Opras šovs tomēr neesot samaksājis Saseksas hercogienei Meganai un hercogam Princim Harijam par sniegto interviju martā.

Tamāšs zaudēja ticību Ziemassvētku vecītim, ar šķērēm iznīcināja tēta vesto Ronaldu kreklu un pameta futbola treniņus. Pēc pāris gadiem pievērsās basketbolam un 2030. gada aprīlī Sportacentrs.com vērtējumā tika nosaukts par LBL aizvadītās sezonas labāko leģionāru.

  +8 [+] [-]

, 2021-06-10 19:47, pirms 2 nedēļām
Huiņa nevis eksperti.

     [+] [-]

, 2021-06-10 19:56, pirms 2 nedēļām
"Ekspertiņi" -rīkotāji. Mērkaķi!

  +2 [+] [-]

, 2021-06-10 19:59, pirms 2 nedēļām
labi, ka poļiem neviens nedod izredzes, vēl redzēsim.. Briti toč nevinēs, jo pārāk lieli zābaki

  +4 [+] [-]

, 2021-06-10 20:04, pirms 2 nedēļām
Nomierinās,amatieri!Nevienam neinteresē jūsu skribelējumi."Eksperti".Sen nebiju tā smējies.No jums eksperti kā no aklā snaiperis.

  -2 [+] [-]

, 2021-06-10 20:30, pirms 2 nedēļām
Ārprāc kas par expertiem te pat zirgam jāsmejas, jūs prognozes vien iespārda, DĀNIJA"ČEMPIONE ,kāDI ZĀLI KURī ??
Tas ka vienu reiz izšāva nenozīmē ka izšaus vēlreiz!!

  -3 [+] [-]

, 2021-06-10 20:34, pirms 2 nedēļām
Normālas prognozes, interesanti palasīt.
To Dānijas fanu gan jāmet ārā, tēlo te Kugrēnu.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-10 20:57, pirms 2 nedēļām
Vajag kā futbola līgās , 3 sliktākie pamet darbu sportacentrā

  +1 [+] [-]

, 2021-06-10 21:18, pirms 2 nedēļām
Prognozes izsaka drosmīgie, jo uzreiz klāt būs gudrie, kuri kritizēs visu ko var. Vienmēr interesanti iepazīties ar ekspertu prognozēm. Var kādam nepatikt ka Dānija parādās, bet tas ir cilvēka viedoklis un katram savi argumenti.
Skumji, tikko parādās kāda mazāk ticama prognoze, saķ lamāties.
Lielas iespējas Anglijai jau astotdaļfinālā uzrauties uz kādu grandu. Būtu skaists fināls Beļģija - Angilja. Komandas, kuras nekad neko nav uzvarējušas vai sen uzvarējušas (1966).
Nesen Islandes brīnums plauka, tagad Somijas un Pukki kārta.

  +3 [+] [-]

, 2021-06-10 22:22, pirms 2 nedēļām
Andreja Siliņa stāsts labs. 👍🏻
Būtu patīkami ,ja šīs prognozes izietu cauri , tikai ,lai bļāvējiem muti aizbāztu. Tik negatīvi ļautiņi , dzīve apbižo. 🤔

  +3 [+] [-]

, 2021-06-10 22:34, pirms 2 nedēļām
Par Itāļu uzvaru EČ neviena balss?😅 Tā izlase tagad ir labāka par Portugāli , Dāniju noteikti

     [+] [-]

, 2021-06-10 22:46, pirms 2 nedēļām
Interesanti vismaz palasīt. 😉 Negatīvo kūku cepēji acīmredzot neko citu nesaprot. Siliņam desmit no desmit! 🚀

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 08:22, pirms 2 nedēļām
Šausmas, nepieņemami, ka tā rakstā izsakās žurnālisti, tik prasti un aizskaroši, "viedokļi" par kaut kādu pseido realitāti.
Kad mums nomainīsies kārtīga un profesionāla sporta žurnālistu paaudze? Pasen jau bija noskaidrots, ka sporta žurnalistikā ir pagrimums (ap to laiku, kad pazuda esports.lv, un kad sāka ķēmot skandināvu uzvārdus, tad jau bija pārliecība, ka nebūs!)
Šis un nākamie futbola turnīri manā interešu blociņā lielā mērā ies sesen. Izcilie futbolisti, kuriem sekoju kopš vidusskolas laikiem, ir beiguši savas gaitas izlasēs, tos nomainījuši harizmas atgremojumi.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 08:45, pirms 2 nedēļām
P.S. Par Edmundu Novicki vienmēr esmu bijis labās domās!

     [+] [-]

, 2021-06-11 09:07, pirms 2 nedēļām
Fanošu par Beļgiju! Ceru, ka kāds no Beļģijas arī pierādīs, ka ir labākais turnīra spēlētājs (piemēram, Kevin De Bruyne, Eden Hazard).

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 09:57, pirms 2 nedēļām
luck7 rakstīja: Par Itāļu uzvaru EČ neviena balss?😅 Tā izlase tagad ir labāka par Portugāli , Dāniju noteikti
toties ir 4 balsis par Angliju, kuras argumenti uzvarai ir.... nekādi. Redakcija taču ir ar EPL fanu aizmiglotām acīm.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 10:00, pirms 2 nedēļām
Šeit mani vairākas lietas interesē. 1) Itālija šķiet labāka, nekā viņus uzskata un būs interesanti pavērot vai šie ar nevar vinnēt 2) angļu jaunatnes vecumu zelta paaudze, vēl viens uznāciens un iespēja 3) portugāļiem ir es teiktu pat labāka komanda kā bija iepriekšējā EURO, arī interesanti būs pavērot 4) Dānija ļoti labi spēlē un tāpēc arī augstu šos vērtē 5) beļgiem iespējams pēdējā iespēja kaut ko vinnēt 6) Ukraina, arī man šķiet komanda, kas ir labāka, nekā par viņiem domā (arī Covid saslimšanas dēļ rudenī-ziemā, kā dēļ kritās rezultāti), protams ne pretendenti uz uzvaru, bet iespējams komanda-pārsteigums 7) vai Vācija tomēr saņemsies un pierādīs!

Protams, visi jau gaida, ka Francija uzvarēs. Nu ok, ne visi, bet objektīvi viņiem ir labākā komanda turnīrā, bet tas nav viegli.

     [+] [-]

, 2021-06-11 10:03, pirms 2 nedēļām
kasagrande rakstīja: toties ir 4 balsis par Angliju, kuras argumenti uzvarai ir.... nekādi. Redakcija taču ir ar EPL fanu aizmiglotām acīm.
Nu, angļiem tā jaunatne ir bijusi ļoti talantīga un EPL tomēr ir spēcīgākā līga pasaulē. Protams, nevar teikt, ka tur managers būtu izcils vai arī superstāri spēlētāji kādi atsevišķi, bet gan jau būs interesanti

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 10:05, pirms 2 nedēļām
''5) beļgiem iespējams pēdējā iespēja kaut ko vinnēt''

Aizmirstu gan, ka PK jau nākamgad tā, ka varbūt nav tik traks spriedums

     [+] [-]

, 2021-06-11 10:12, pirms 2 nedēļām
Bolda Jurka atlaists, ka nav tabelī?

     [+] [-]

, 2021-06-11 10:14, pirms 2 nedēļām
Janis Cietsmaidis rakstīja: Nu, angļiem tā jaunatne ir bijusi ļoti talantīga un EPL tomēr ir spēcīgākā līga pasaulē. Protams, nevar teikt, ka tur managers būtu izcils vai arī superstāri spēlētāji kādi atsevišķi, bet gan jau būs interesanti
Ir jau, protams, ļoti talantīgi jaunieši, piekrītu, bet, manuprāt, viņi nav TOP 3 favorīti. TOP 3, manurāt, ir kā parasti - Vācija, Francija, Spānija.

     [+] [-]

, 2021-06-11 10:19, pirms 2 nedēļām
starp citu, cik daudzi no redakcijas nobalsoja par Vāciju?! Tikpat, cik par itāļiem. Tādēļ šis vairāk ir tāds popularitātes balsojums nevis par to, kas būtu galvenie favorīti, bet drīzāk par to, ko gribētu redzēt kā galvenos favorītus.

     [+] [-]

, 2021-06-11 10:20, pirms 2 nedēļām
kasagrande rakstīja: Ir jau, protams, ļoti talantīgi jaunieši, piekrītu, bet, manuprāt, viņi nav TOP 3 favorīti. TOP 3, manurāt, ir kā parasti - Vācija, Francija, Spānija.
Nu un kāpēc redakcija nevar izteikt savas prognozes, bet tu vari?

     [+] [-]

, 2021-06-11 10:24, pirms 2 nedēļām
Ulrihs rakstīja: Nu un kāpēc redakcija nevar izteikt savas prognozes, bet tu vari?
Kāpēc nevar?! Var, lai tik izsaka, man ir par ko pacepties, cilvēki veido diskusiju. Tieši tāds, cerams, bija redakcijas mērķis, rosināt diskusiju, tas nozīmē to, ka raksts nav bijis bezjēdzīgs.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 10:36, pirms 2 nedēļām
ka var neielikt Vaciju,nu nu nu

     [+] [-]

, 2021-06-11 12:44, pirms 2 nedēļām
Aldis Br rakstīja: Prognozes izsaka drosmīgie, jo uzreiz klāt būs gudrie, kuri kritizēs visu ko var. Vienmēr interesanti iepazīties ar ekspertu prognozēm. Var kādam nepatikt ka Dānija parādās, bet tas ir cilvēka viedoklis un katram savi argumenti.
Skumji, tikko parādās kāda mazāk ticama prognoze, saķ lamāties.
Lielas iespējas Anglijai jau astotdaļfinālā uzrauties uz kādu grandu. Būtu skaists fināls Beļģija - Angilja. Komandas, kuras nekad neko nav uzvarējušas vai sen uzvarējušas (1966).
Nesen Islandes brīnums plauka, tagad Somijas un Pukki kārta.
Kā var neielikt Vāciju vispār ekspertu balsojumā, tad jau pat Fuņila būtu sakarīgāks viedokļa paudējs