Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Sulšērs pēc zaudējuma "West Ham": "Sezona ir tikai sākusies, mums vēl ir tāls ceļš ejams"

Pauls Mots
Pauls Mots

Sulšērs pēc zaudējuma "West Ham": "Sezona ir tikai sākusies, mums vēl ir tāls ceļš ejams"
Ūle Gunnars Sulšērs. Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Pēc izstāšanās no Anglijas Līgas kausa komentāru sniedza "Manchester United" galvenais treneris Ūle Gunnars Sulšērs. Norvēģis uzsvēra, ka komanda kārtējo reizi spēli iesāka slikti, kā arī atzīmēja, ka priekšā vēl ir daudz spēļu, kurās centīsies sasniegt vēlamo rezultātu.

"Atkal aizvadījām vāju spēles sākumu," portālam "Sky Sports" pēc spēles teica "Manchester United" galvenais treneris Ūle Gunnars Sulšērs. "Pēc tam mēs spēlējām labāk. Statistika neko nenozīmē, bet tas, ka izdarījām 27 sitienus, nozīmē, ka puiši centās. Mēs neizveidojām labas vārtu gūšanas iespējas, bet pratām izdarīt spiedienu. Meisonam Grīnvudam bija laba iespēja. Spēles noslēgumā mums bija jāiet pēc vārtiem, tāpēc "West Ham" radās iespēja gūt vēl vienus vārtus."

"Protams, ka gribējām tikt tālāk," turpināja Sulšērs, "bet šī ir gara sezona. Visi centās, tāpēc nevaru vainot spēlētājus. Sezonas turpinājumā mums vēl ir daudz svarīgu spēļu. Sezona ir tikai sākusies, mums vēl ir tāls ceļš ejams. Mums vēl priekšā ir Čempionu līgas, Premjerlīgas un FA kausa spēles. Turpināsim darīt to, ko darījām un centīsimies tikt pie rezultāta. Sezonu sākām labi, ja neskaita izstāšanos no Līgas kausa un pirmo spēli Čempionu līgā."

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...