Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Mikova: “Negaidīts zvans lika nopūst putekļus un atgriezties”

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Elvi sieviešu florbola virslīgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē “Rubene-1” komanda ar rezultātu 6:2 pieveica “Līgatni”. Par labāko spēlētāju uzvarētājām tika atzīta bijusī Latvijas izlases florboliste Lība Daija Mikova, kura arī sniedza savu komentāru Sportacentrs.com.

“Pirms mača nebija norunāts spēlēt kādas konkrētas taktiskās sadarbības, galvenais bija noskaņoties uz kārtīgu cīņu, lai pēc tam nebūtu jānožēlo, ka varējām izdarīt ko vairāk,” pēc mača Sportacentrs.com uzzināja no Lības Daijas Mikovas, kura aizvadīja vien trešo spēli šosezon, tiekot pie pirmajiem diviem vārtu guvumiem un pie pirmajiem punktiem vispār. “Uz katru periodu devāmies laukumā kā pie rezultāta 0:0, neskatoties uz patiesajiem skaitļiem uz rezultāta tablo. Noteikti par labu nāca arī fakts, ka varējām spēlēt savā laukumā, kur ikdienā trenējamies.”

Lība pēc ilga pārtraukuma atgriezusies florbola laukumā, tādēļ interesanti bija noskaidrot spēlētājas pašas domas par parādīto sniegumu laukumā: “Lai gan pret šo komandu spēlēju pirmo reizi, komandu kopumā pazinu gana labi, jo zināju daudzas spēlētājas no šīs vienības. Līdz ar to arī bija zināms, kā viņas spēlē, pretinieču stiprās un vājās puses. Skaidrs, ka pati ļoti izbaudīju šo spēli, un uz šī pozitīvā viļņa neizpalika arī labs sniegums laukumā.”

Bet kā tad spēlētāja nonāca pie apziņas, ka īsi pirms sezonas beigām tomēr ir jāmeklē stūrī noliktā florbola nūja, lai dotos atkal laukumā un pievērstos florbola spēlēšanai? “Noteikti nebija ieplānots, ka pievienošos “Rubene-1” komandai, bet tad saņēmu negaidītu zvanu no treneru puses, kas mani pat pārsteidza. Pozitīvā ziņā. Un kāpēc gan neuzspēlēt, nopūst putekļus no nūjas un pasportot pa tik ilgiem laikiem? Vienlaikus nemelošu, ka man pietrūka florbols, ikdienā vakaros pavēroju kādu meiteņu čempionāta spēli un pieķēru sevi pie domas, ai, kā man gribētos tagad uzspēlēt. Laikam mani kāds sadzirdēja un pagāja vien pāris dienas, kad atskanēja telefona zvans un saņēmu piedāvājumu atgriezties laukumā.”