Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Dāmas Kocēnos uzsāk cīņu par zelta medaļām

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Dāmas Kocēnos uzsāk cīņu par zelta medaļām
Laura Gaugere
Foto: Floorball.lv

Elvi sieviešu florbola čempionātā šodien pusdienlaikā tiks uzsākta cīņa par zelta medaļām, titulētajām “Rubenes” florbolistēm uzņemt “Ķekavas Bulldogs/NND”. Par čempionēm kļūs komanda, kas izcīnīs divas uzvaras. Spēles videotiešraidei no Kocēnu sporta nama iespējams sekot līdzi Latvijas Florbola savienības mājaslapā Latvijas Florbola savienība » LV »..., mača sākums pulksten 12.00.

"Rubene" (#1) - "Ķekavas Bulldogs/NND" (#2) pulksten 12:00 Kocēnos

Kopš 2014./15. gada sezonas sieviešu čempionātā uzvarētāju liktenis tiek izšķirts vienā finālspēlē, bet šajā sezonā pie zelta medaļām tiks komanda, kura izcīnīs uzvaras divās spēlēs. Pēdējo reizi finālsērija līdz divām uzvarām tika aizvadīta 2007./08. gada sezonā, kad Kocēnu komanda divās spēlēs tika galā ar “Latvijas Avīzi”. Toreiz “Rubenei” tas bija ceturtais triumfa brīdis, bet kopumā vienība tikusi pie 12 zelta medaļas.

Arī šosezon “Rubene” iekļuvusi finālā un būs galvenās titula pretendentes. Regulārajā sezonā komanda izcīnīja 14 uzvaras tikpat spēlēs, bet pusfinālā divreiz pārliecinoši ar 8:3 un 8:1 tika galā ar “Rubene-1” vienību. Laura Gaugere šosezon 16 spēlēs sakrājusi 65 (25+40) rezultativitātes punktus, esot savas komandas pārliecinoši rezultatīvākā florboliste. 40 punktu robežu pārkāpa arī Simona Grāpēna (20+25) un Jūlija Rozīte (29+12), kura bija labākā vārtu guvēja.

“Ķekavas Bulldogs/NND” apvienotā vienība nodrošinājusi pirmās kopīgās medaļas. NND vienības arhīvā bija trīs zaudējumi finālā “Rubenei”, kā arī viena bronzas godala, kamēr “Ķekavas Bulldogs” pirmo reizi aizspēlējušās līdz galvenajam finālam - līdz šim nācies samierināties ar divām bronzas sezonām.

Vienības rezultatīvākā spēlētāja bijusi Anna Ankudinova, kura pēc vienas sezonas Somijā atgriezās dzimtenē un 16 spēlēs savāca 34 (23+11) rezultativitātes punktus, pavisam nedaudz apsteidzot Līgu Vancāni, kurai 32 (12+20) punkti. Vēl izcelt var Annu Mūrnieci, kurai 21 (14+7) punkts.

Abās regulārās sezonas spēlēs pie gana pārliecinošām uzvarām tika Kocēnu komanda, kas Ķekavā triumfēja ar 10:1, bet Kocēnos, kad komandas spēlēja jau pēc sezonas atsākšanās, “Rubene” bija pārāka ar rezultātu 8:3.

Neatkarīgi no šodienas spēles rezultāta, rīt vakarā abas komandas aizvadīs sērijas otro spēli Ķekavā. Ja būs nepieciešama trešā cīņa, tad tā tiks izspēlēta otrdienas vakarā Kocēnos.