Prognožu konkursa 8. kārta+kopvērtējums
Turpinās florbola prognožu konkurss. Šoreiz 8. kārtas spēles.
8. spēļu kārta
03.11. 18.00 "Cel Tik/Lekrings" - "Uzvara/Lauks"
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga"
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši"
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma"
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja"
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi"
Prognozes var izdarīt līdz 3. novembra pulksten 16.00
Kopvērtējums pēc 7. kārtas!
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5:7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 9:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 6:4
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4-6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8-6
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 6:5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:5
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5:8
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 6:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:5
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 5:8
-1 [+] [-]
03.11. 18.00 "Cel Tik/Lekrings" - "Uzvara/Lauks" 8:4
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7:5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma"6:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7:5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6:7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 9:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8:3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6:5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6:8
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 6:5
[+] [-]
Ozijs pa diviem spēlē???
[+] [-]
03.11. 18.00 "Cel Tik/Lekrings" - "Uzvara/Lauks" 9:4
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 4:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi 7:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 5-4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5-6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7-3
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 6-5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 4-6
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4-7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8-4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 6-4
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7-5
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 8-6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 5-5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 6-5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6:5
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6:5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6:7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:5
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:8
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 4:5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga"8:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 8:7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 5:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 5:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 8:7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:6
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7:8
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6-4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4-3
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8-4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6-4
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 5-6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 4:6
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:9
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 9:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:5
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8:5
[+] [-]
"Ķekava" - "FK Rīga" 4-6
"SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7-5
"Rubene" - "Blāzma" 9-4
"ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6-8
"Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8-5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:9
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 3:9
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:9
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 9:7
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 5-4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 3-7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7-4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5-7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 6-7
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 6:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6:7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 6:5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6:9
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7:9
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6:3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:6
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5:7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 5:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 5:3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 6:3
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5:7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 4:5
[+] [-]
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8:5
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 8:7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:6
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:8
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7:6
[+] [-]
aarinsh, 2007-10-25 13:42
2007.10.27 15,00 Pārgauja - Kurši 7-8
2007.10.27 18,00 Blāzma - Cel Tik/Lekrings 5-9
2007.10.27 18,00 Uzvara/Lauks - Ķekava 6-7
2007.10.27 18,00 FK Rīga - Latvijas Avīze/LU 3-10
2007.10.27 18,00 Rubene - Tahe/Jogeva 10-6
2007.10.28 13,30 Talsi - ASK/Lielvārde 11-7
drosh deivids tevi netiishaam izlaidis!!!
[+] [-]
[+] [-]
richijs42 pts par šo kartu sanak man - 8 6 7 9 9 9 (k-kur ta man sanaca)
[+] [-]
03.11. 18.00 "Cel Tik/Lekrings" - "Uzvara/Lauks"9-3
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga"6-3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši"8-5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma"6-4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja"6-7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi"5-4
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7-3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7-5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 9-4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6-5
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8-5