Prognožu konkursa 8. kārta+kopvērtējums
Turpinās florbola prognožu konkurss. Šoreiz 8. kārtas spēles.
8. spēļu kārta
03.11. 18.00 "Cel Tik/Lekrings" - "Uzvara/Lauks"
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga"
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši"
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma"
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja"
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi"
Prognozes var izdarīt līdz 3. novembra pulksten 16.00
Kopvērtējums pēc 7. kārtas!
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6-3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6-8
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 5-7
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5-8
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 4-6
+1 [+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:5
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 9:7
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6:7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 9:7
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 9:3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:8
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7:4
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 4-6
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7-5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7-3
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 4-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 4-5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:6
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6:5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6:7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 6:5
[+] [-]
"Ķekava" - "FK Rīga".....................6:5
"SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši"........5:8
"Rubene" - "Blāzma".....................7:5
"ASK/Lielvārde" - "Pārgauja"..........4:7
"Latvijas Avīze/LU" - "Talsi"...........8:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6:4
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:3
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5:4
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 4:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8- 4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 3- 5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7-5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 8-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7-5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6:7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8:7
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7:4
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 4:7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 5:3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7:4
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 5:4
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:3
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6:8
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6-4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4-6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7-6
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 4-7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8-6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6:5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 8:7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi 6:5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 4-6
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4-7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7-4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8-5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7-4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 3-6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7-5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 8-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8-5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6-3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5-3
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7-4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 4-5
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 5-8
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga"6-3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši"5-7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma 7-4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja"5-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi"5-6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7-5
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5-8
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 5-4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8-9
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8:5
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 3:8
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 5:3
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6:5
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 5:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 7-5
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5-7
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 6-5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 5-6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6:3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 6:8
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 9:6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 4:6
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 9:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7:8
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 5:8
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga".............................7:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši"................3:4
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma".............................5:2
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja"..................7:4
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi"...................7:5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 5-4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7-5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8-5
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 4-6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7-5
[+] [-]
03.11. 18.00 "Cel Tik/Lekrings" - "Uzvara/Lauks" 12:5
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 7:5
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 11:6
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 8:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7:5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6:4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 4:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 7:6
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 4:7
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 5:3
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 3:6
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 5:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 2:5
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi 3:5
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 8-4
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5-4
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 8-6
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5-7
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8-6
[+] [-]
03.11. 19.00 "Ķekava" - "FK Rīga" 6:2
03.11. 18.00 "SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6:3
03.11. 18.00 "Rubene" - "Blāzma" 6:4
04.11. 18.00 "ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 5:6
04.11. 17.00 "Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 4:7
[+] [-]
"Ķekava" - "FK Rīga" 7:4
"SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 5:7
"Rubene" - "Blāzma" 7:5
"ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 8:6
"Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 7:6
[+] [-]
"Ķekava" - "FK Rīga" 9-2
"SK Tahe/Jogeva" - "FK Kurši" 6-8
"Rubene" - "Blāzma" 9-7
"ASK/Lielvārde" - "Pārgauja" 7-6
"Latvijas Avīze/LU" - "Talsi" 8-5