Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 3

Florbola finālsērijās klāt ceturtās spēles

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Florbola finālsērijās klāt ceturtās spēles
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Šodien Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā sporta centrā, jau ceturto sērijas spēli aizvadīs gan sieviešu Virslīgas finālistes "Rubene" un FK "Ķekava", gan arī vīriešu Virslīgas finālistes "Cēsu alus/Lekrings" un "Lielvārde". Abus mačus interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.

Pulksten 14:30 FK "Ķekava" - "Rubene", sērijā 0:3
Kocēnu "Rubene", kura jau regulārā turnīra laikā pierādīja, ka šosezon ir galvenā pretendente uz zelta medaļām un čempionu kausu, arī izslēgšanas spēlēs droši turpina ceļu pretī savam jau septītajam titulam. Pusfināla sērijā kocēnietes pārliecinoši ar 3:0 (11:6, 13:3 un 10:3) tika galā ar "Ķekavas Bulldogs", bet finālsērijas pirmajās trijās spēlēs nav devušas nekādas cerības "Ķekavai" – 8:3, 8:3 un 7:3. Ķekavietes pašas atzīst, ka viņu fināls bija jau pusfinālā, kur sērijā ar 3:2 (4:2, 2:3, 6:2, 2:3 un 4:2) izdevās pieveikt līdzšinējās čempiones – RSU florbolistes. "Rubenei", lai kārtu sev kaklā zelta medaļas, vajag vēl tikai vienu uzvaru. Tomēr savu pēdējo vārdu vēl nav teikusi "Ķekava", kas vakardienas mača pēdējā periodā nodemonstrēja, ka prot un spēj iemest vārtus kocēnietēm.
Spēles tiešraide: ŠEIT

Pulksten 18:00 "Cēsu alus/Lekrings" - "Lielvārde", sērijā 2:1
"Cēsu alus/Lekrings" izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā atradās mata tiesas attālumā no sezonas finiša – ceturtdaļfināla sērijā pēc pirmajām trim spēlēm ar 2:1 vadībā bija izvirzījusies "Ķekava". Tomēr cēsnieki spēja saņemties un uzvarēja nākamos divus mačus, sērijā triumfēdami ar 3:2 (4:7, 8:6, 4:5, 7:5 un 11:5). Par saviem spēkiem gūtā pārliecība "Cēsu alus/Lekrings" florbolistiem pusfinālā ļāva ar 3:0 (5:4, 5:2 un 9:5) praktiski iznīcināt vienu no galvenajām favorītēm - "RTU/Inspecta". Finālsērijas pirmās divas spēles pret "Lielvārdi" cēsniekiem nebija vieglas, tomēr arī tajās izdevās izcīnīt uzvaras – 4:3 un 9:6. Tikai vakar Valmierā pārtrūka Cēsu komandas septiņu uzvaru ķēdīte – ar 11:5 pārāka izrādījās "Lielvārde", pagarinot sēriju par vismaz vienu spēli – 1:2. "Lielvārde" finālā iekļuva bez aizķeršanās – 3:0 (7:4, 8:5 un 11:7) pret "Bausku" un 3:0 (16:6, 9:7 un 10:9) pret FK "Rīga". Finālsērijas sākumā piedzīvotie divi zaudējumi cēsniekiem bija pirmā reize šosezon, kad lielvārdiešiem ir divas neveiksmes pēc kārtas. Vakardienas uzvara varētu būt atgriezusi "Lielvārdei" ticību saviem spēkiem. Finālā visas spēles ir svarīgas, bet pati svarīgākā – nākamā. Ja šodien uzvarēs "Cēsu alus/Lekrings", diez vai kas vairs apturēs cēsniekus ceļā uz savu jau sesto čempionu titulu. Ja "Lielvārde" – viss sāksies no sākuma, un pat zīlniece nepateiks, kura no komandām dzers šampanieti no vislielākā kausa.
Spēles tiešraide: ŠEIT

Izmantotie resursi
floorball.lv