Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas modernās pieccīņas sportisti nekvalificējas Pasaules kausa posma finālam

Rolands Eliņš

Latvijas modernās pieccīņas sportisti nekvalificējas Pasaules kausa posma finālam
Pāvels Švecovs. Foto: Latvijas Modernās pieccīņas federācija

LETA. Latvijas modernās pieccīņas sportisti Pāvels Švecovs un Oleksandrs Pinčuks ceturtdien Kairā nepārvarēja Pasaules kausa pirmā posma kvalifikāciju.

Abi Latvijas sportisti startēja kvalifikācijas C grupā, kurā Švecovs ar 1131 punktiem bija 17.vietā, bet Pinčuks ar 1079 punktiem ieņēma 23.pozīciju.

Paukošanā Švecovs uzvarēja 14 no 29 dueļiem, bet Pinčuks guva 12 panākumus, tikdami pie attiecīgi 202 un 186 punktiem, kas deva 19. un 23.pozīciju.

Peldēšanā Švecovs bija piektais ātrākais savā grupā un tika pie 304 punktiem, bet Pinčuks ar 285 punktiem uzrādīja 28.rezultātu. Apvienoto šaušanas un skriešanas disciplīnu Švecovs sāka 13.pozīcijā, taču finālā viņam neizdevās iekļūt.

Sestdien gaidāmajam finālam kvalificējās 36 labākie sportisti.

Latvijas modernās pieccīņas sportisti vēl nav izcīnījuši ceļazīmes uz olimpiskajām spēlēm. To būs iespējams paveikt maijā gaidāmajā pasaules čempionātā vari arī, pateicoties vietai kvalifikācijas rangā.

Izmantotie resursi:
LETA