Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 0

Geičī: "Cīnīšos pret Habibu, nevis Konoru – viņa ietekme cīkstoņu vidū mazinās"

Agris Suveizda

Geičī: "Cīnīšos pret Habibu, nevis Konoru – viņa ietekme cīkstoņu vidū mazinās"
Džastins Geičī. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Lai arī Džastins Geičī savulaik pats aicināja Konoru Makgregoru uz cīņu un ar īru astoņstūrī tikties vēlas arī drīzā nākotnē, jaunais UFC pagaidu čempions vieglā svara divīzijā bija nelokāms – viņa nākamajam pretiniekam jābūt tikai un vienīgi Habibam Nurmagomedovam, lai kļūtu skaidrs īstais čempions.

Sarunā ar ESPN Geičī noraidīja Makgregora izaicinājumu: "Viņš zaudē savu ietekmi. Nedomāju parasto publiku, bet gan cīkstoņu aprindas – viņš zaudē cieņu, kas viņu droši vien nemaz neinteresē. Taču tādam kā man un pat viņam tam vajadzētu kaut nedaudz nozīmēt. Viņš pašlaik neko nenosaka. Es sevi izvirzīju lieliskā pozīcijā – lūdzu teikšanu pār savu likteni un sevi pierādīju. Tagad es varu izvēlēties starp Habibu un Konoru – ja es gribētu tagad cīnīties pret Konoru, ticiet man, es to varētu. Kādēļ gan [UFC prezidentam] Deina Vaits nevarētu nesalikt mūs kopā? Taču tā nav cīņa, kuru es vēlos."

"Man viņam nav nekā sakāma. Mana nākamā cīņa nebūs pret tevi – ja vien nebūs kādu traku apstākļu, kas liegs Habibam cīnīties. Tad mēs cīnīsimies – tas ir vienīgais veids. Citādi tev nebūs nekādas teikšanas. Deina Vaits smējās, kad viņam pateica, ka Konors sacījis, ka cīnīsies pret mani. Viņš teica – nē, Geičī cīnīsies pret Habibu. Tā ir tiesa, ka tu joprojām esi visas naudas vērts, bet tu zaudē savu ietekmi sporta veida iekšienē," Geičī turpināja.

Gluži kā Vaits, arī Geičī minēja, ka Habibam pretī stāties varētu septembrī: "Tā ir cīņa, kuru vēlos. Tā ir cīņa, kuru ieguvu un kuru esmu pelnījis. Tā man šobrīd ir vienīgā iespējamā cīņa." Amerikānis gan vienlaikus apstiprināja, ka cīnīties pret Makgregoru vēlas joprojām, tikai aiznākamajā cīņā. "Kad es pieveikšu Habibu, es cīnīšos pret Konoru, jo vēlos iekasēt."

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/mma/story/_/id...