Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 3

Cīņas federācijas šefam izsaka neuzticību. Urbančiks: "Joprojām esmu prezidents"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Cīņas federācijas šefam izsaka neuzticību. Urbančiks: "Joprojām esmu prezidents"
Anastasija Grigorjeva, federācijas prezidents Dzintars Urbančiks, Laura Skujiņa. Foto: Ilmārs Znotiņš, Latvijas Cīņas federācija

Piektdien risinājās Latvijas Cīņas federācijas biedru kopsapulce, kur tika nolemts izteikt neuzticību līdzšinējam prezidentam Dzintaram Urbančikam, Sportacentrs.com portālam atklāja valdes loceklis Armands Zvirbulis. Savukārt pēc tam Urbančiks norādīja, ka joprojām ir federācijas prezidents.

"Kopsapulcē ieradās 35 no 39 biedriem, balsoja 34, par neuzticības izteikšanu nobalsoja 18, pret bija 14, bet divi biļeteni izrādījās nederīgi. Tādā veidā tika izteikta neuzticība federācijas prezidentam Dzintaram Urbančikam," atklāj valdes loceklis.

"Neuzticības izteikšanu ierosināja valdes locekļi Armands Zvirbulis un Uģis Zanders, jo pēdējos pāris gados valdei netika sniegta īstā informācija par federācijas reālo situāciju. Federācijai ir finansiālas problēmas sakarā ar 2016. gadā Rīgā rīkoto Eiropas čempionātu, jau bijusi tiesa par parāda piedziņu. Tāpēc tika izteikta neuzticība," skaidro Armands Zvirbulis.

Valdes loceklis informē, ka rīt ieplānots 2019. gada Latvijas čempionāts, ko organizēs federācija. Šīs sacensības risināsies Jelgavas Sporta hallē, Mātera ielā 44a.

Dzintars Urbančiks gan norādīja, ka joprojām ir savā amatā. "Neuzticības izteikšana un atlaišana ir divas dažādas lietas! Cīņas federācijai nekad nav bijusi tiesa par maksātnespēju! Es joprojām esmu federācijas prezidents."

Kā jau ziņots, 2016. gada martā Rīgā tika organizēts Eiropas čempionāts cīņas olimpiskajās disciplīnās. Vērienīgā pasākuma rīkošanā tika ieguldīti lieli finanšu līdzekļi. Latvijas galvaspilsētā brīvās cīņas pārstāve Anastasija Grigorjeva triumfēja tiesāšanas nianšu trillerī un kļuva par četrkārtējo Eiropas čempioni, savukārt grieķu-romiešu cīkstonis Ņikita Masjuks pārsteidza ar piekto vietu.

Atgādinām, ka 2016. gada oktobrī Latvijas Cīņas federācijas kongresā prezidents Dzintars Urbančiks tika pārvēlēts uz vēl četriem gadiem.

  +1 [+] [-]

, 2019-01-25 17:45, pirms 4 gadiem
18:14, tātad zaudējums sīvā cīņā.

  +1 [+] [-]

, 2019-01-25 18:10, pirms 4 gadiem
Cik gadus viņš valdīja?

  +1 [+] [-]

, 2019-01-25 18:27, pirms 4 gadiem
Zigmu rakstīja: Cik gadus viņš valdīja?
manuprāt, no 12. gada, bet varbūt kļūdos.

     [+] [-]

, 2019-01-25 21:36, pirms 4 gadiem
Ja kāds nezina:https://spoki.tvnet.lv/vesture/Talberga-Banda/637598