Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 3

Lombards: „ Dēļ cīņas ar Muņozu es atteikšos no mača ar Andersonu Silvu”

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Lombards: „ Dēļ cīņas ar Muņozu es atteikšos no mača ar Andersonu Silvu”
Hektors Lombards
Foto: sherdog.com

Bijušais Bellator vidējā svara čempions Hektors Lombards (31-2-1), kuram rīt notiks debija UFC pret Timu Botču (15-4-0), apgalvo, ka uzvaras gadījumā ir gatavs atteikties no titula cīņas ar UFC vidējā svara čempionu Andersonu Silvu, lai tikai viņam dotu iespēju izvicināt dūres ar Marku Muņozu (12-3-0).

„Kad es tiekos ar pretinieku, es vēlos cīnīties nevis apmainīties ar rokas spiedieniem. Tas nav priekš manis. Cīņa ar Boetču nav nekas personīgs, tas ir tikai bizness, tā kā sestdienas vakarā es darīšu savu darbu,” nedaudz bravūrīgs ir kubiešu sportists Hektors Lombards, kurš nav zaudējis pēdējās dievesmit piecās cīņās.

„Es cienu Botču par to, ka viņš pieņēma cīņu ar mani. Viņš ir liels un spēcīgs puisis. Negribu teikt, ka esmu labāks, jo tas nav vajadzīgs. Šajā cīņā vis tāpat paliks skaidrs.”

„Man maksimāli vajadzēs izlikties, un es pacentīšos visu izdarīt pēc iespējas labāk. Ar šo cīņu es atklāšu savu esamību plašākai pasaulei, pēc tam izsaukšu uz cīņu Marku Muņozu n uzvarēšu viņu.”

„Viņš par mani runājis daudz ko lieku (Muņozs apgalvoja, ka Lombardam pagaidām ir par agru, lai cīnītos par UFC jostu – J.E.). Es neesmu no tiem, kas mīl izteikties par citiem, taču, kad cilvēki dara nepareias lietas, tad man vienkārši ir pienākums nolikt tos pie vietas.”

„Ja man piedāvās titula cīņu ar Andersonu Silvu, es atteikšos no tās. Nevēlos vairs runāt par to, nevēlos runāt par Muņozu, taču es ļoti vēlos ar viņu cīnīties.”

Izmantotie resursi:
UFC blog for UFC news, UFC rumors, fighter...

     [+] [-]

, 2012-07-20 21:22, pirms 11 gadiem
Nu, ja Lombards uzvarēs Boetschu, viņš noteikti būs augstākā ranka vietā, kā Munozs. Taču, ja godīgi, domāju, ka Lombardam būs grūta cīņa. Vienīgais top 20 fighters pret kuru viņš ir cīnījies ir Mousasi, un Lombards zaudēja. Boetsch tikko uzvarēja top3 čali. Ne-ļoti-pārliecinoši, bet uzvarēja. Esmu drošs, ka Lombardu pārsteigs UFC līmenis. Un ja būs cīņa Lombard/Munoz, tad būšu par Munozu, jo viņš ir lielisks fighters un ļoti forša personība.