Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Kanelo saņēmis piedāvājumus cīnīties pret Čarlo, Bivolu un Golovkinu

Rolands Eliņš

Kanelo saņēmis piedāvājumus cīnīties pret Čarlo, Bivolu un Golovkinu
Sauls "Kanelo" Alvaress. Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

ESPN vēsta, ka Meksikas boksa superzvaigzne Kanelo Alvaress saņēmis vairākus piedāvājumus par savas nākamās cīņas aizvadīšanu un šobrīd kā favorīti izkristalizējušies divi – PBC vienas cīņas piedāvājums pret Džermalu Čarlo un "Matchroom Boxing" divu cīņu piedāvājums vispirms pret Dmitriju Bivolu un tad pret Genādiju Golovkinu.

Sauls "Kanelo" Alvaress iepriekšējā gada izskaņā kļuva par visu čempiona jostu īpašnieku otrā vidējā svara kategorijā un tad pārsteidza boksa pasauli ar savu pieteikumu cīnīties par čempiona titulu arī krūzeru svara kategorijā. WBC tam piekrita, un šajā nedēļas nogalē noskaidrosies Kanelo potenciālais pretinieks, naktī uz svētdienu krūzeru titulcīņu aizvadot pašreizējam čempionam Ilungam Makabu un Tabiso Mčhunu.

Kanelo, kurš tiek uzskatīts par šobrīd spēcīgāko bokseri pasaulē, neatkarīgi no svara kategorijas, domu par cīņu krūzeros nav atmetis, taču skaidrība šajā sakarā arī vēl nav ieviesta, un tikmēr viņa nometne saņēmusi vairākus citus finansiāli iespaidīgus piedāvājumus.

Jāatgādina, ka Alvaress šobrīd ir bez promoutera un principā darbojas kā brīvais aģents, noslēdzot līgumu uz katru atsevišķu cīņu, kas lielāko daļu vadības sviru atstāj viņa paša rokās. Šobrīd Kanelo vēl arī nemaz nav izlēmis, kurā svara kategorijā īsti aizvadīt nākamo cīņu, taču viņš vēlas, lai tā notiktu maijā, turklāt vēlētos to darīt savā dzimtenē Meksikā.

Kā vēsta ESPN, "Premier Boxing Champions" nesen piedāvāja Kanelo aizvadīt cīņu pret vidējā svara WBC čempionu Džermalu Čarlo (32-0). Šī cīņa notiktu otrā vidējā svara kategorijā. Savukārt "Matchroom Boxing" ar Ediju Hērnu priekšgalā likusi Alvaresam galdā piedāvājumu par līgumu uz divām cīņām – maijā pret pussmagā svara WBA čempionu Dmitriju Bivolu, kam sekotu septembra cīņa pret Genādiju Golovkinu, viņu trešā savstarpējā cīņa, kas šoreiz būtu otrā vidējā svara kategorijā.

Trešā cīņa pret Golovkinu, pieliekot punktu viņu triloģijai, būtu finansiāli visienesīgākais variants visām iesaistītajām pusēm. Iepriekš gan Kanelo gan nav izteicies īpaši ieinteresēts sniegt Golovkinam vēl vienu iespēju ringā.

Kanelo šobrīd ir vismaz mēnesis laika līdz lēmuma pieņemšanai par savu nākamo cīņu.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/boxing/story/_...

     [+] [-]

, 2022-01-27 11:48, pirms 4 mēnešiem
Pret Džeiku Polu uzboksēt negribēja?

     [+] [-]

, 2022-01-27 12:40, pirms 4 mēnešiem
Savtīgais-Igijs rakstīja: Pret Džeiku Polu uzboksēt negribēja?
Viņš taču to muļķi mēnešiem atpakaļ pasūtīja trīs mājas tālāk

     [+] [-]

, 2022-01-27 14:01, pirms 4 mēnešiem
Nesaprotu, ko 171cm garš welterwights, kas saboksējis pāris lielākus bet taj pašā laikā konkrētājos maisus gribētu darīt kruīzeros ??
Maivezers un golovkins parādīja, ka tomēr nav tik afigennijs tas Kanelo.

Moška uzreiz smagsvaros? Lai tik uzēd nedaudz.

Canelo vs Deontay Wilder.
Canelo uzvar, jo Deontijs neprot sist uz leju.

     [+] [-]

, 2022-01-27 15:19, pirms 4 mēnešiem
Tikai un vienigi pret GGG. Uzskatu ka canelo neuzvareja pirmo cinj kad beidzas novha un par otro cinu ar vel var pastrideties , taka man skiet ka canelo pats nemaz negrib golovkinu jo bikses pilnas tas chalis vienigais var vinu saklapet