Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Britu boksa zvaigžņu ilgi gaidītajā cīņā Bruks sakauj Kānu

Rolands Eliņš

Britu boksa zvaigžņu ilgi gaidītajā cīņā Bruks sakauj Kānu
Amirs Kāns pret Kelu Bruku. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Mančestrā, Anglijā, Anglijas bokseris Kels Bruks pārliecinoši pārspēja Amiru Kānu, tiesnesim pārtraucot cīņu sestajā raundā.

Kela Bruka un Amira Kāna savstarpējā cīņa kā interesants notikums tika piesaukta jau vairākus gadus, it sevišķi, kad abi bija pasaules čempionu statusā. Taču līdz šim viņu cīņa tā arī netika noorganizēta, un abus bokserus par īpašiem draugiem arī neviens nesauca. Tagad, kad viņiem abiem ir 35 gadi un čempiona titulu zaudēti, šī cīņa beidzot tika noorganizēta, ļaujot abiem noskaidrot attiecības ringā.

Bruks (40-3) tika pie savas karjeras 40. uzvaras, kamēr Kānam (34-6) šī bija pirmā cīņa vairāk nekā divu gadu laikā. Bruks šobrīd ieņem ceturto vietu "BoxRec" ranga pusvidējā svara kategorijā un varētu vēlreiz pretendēt uz titulcīņu, kamēr par Kāna turpmāko karjeru šobrīd ir lieli jautājumi. Šodienas cīņa gan tika aizvadīta starpsvarā, abiem bokseriem vienojoties par nedaudz augstāku svara limitu.

Kels Bruks pārliecinošāk aizvadīja pirmos raundus, kuros pāris reizes piespieda Kānu izlaist cauri spēcīgus sitienus. Kāns centās boksēt ātri un izmantot savas slavenās ātrās kombinācijas, taču vairākas reizes abu bokseru darbībā ielauzās arī emocijas.

Pēc trešā raunda arvien biežāki kļuva īsi klinči un dažādas saķeršanās, cenšoties visādiem paņēmieniem nodarīt pretiniekam sāpes. Piektajā raundā Bruks trāpīja vēl vairākus spēcīgus sitienus, un nu jau Kāns bija izteiktās aizsardzības pozīcijās. Bruks vairākkārt trāpīja pretiniekam, kurš jau vairs tikai aizstāvējās, pa pakausi, ko gan tiesnesis nepamanīja.

Sestā raunda pirmajās sekundēs Bruks uzreiz sagaidīja Kānu ar spēcīgu sitienu pa seju, un Kāns tā arī vairs nesavācās. Viņš gan palika uz kājām un centās izturēt Bruka agresīvos uzbrukumus, taču tiesnesis pieņēma lēmumu, ka Kāns vairs nespēj aizstāvēties un apturēja cīņu.

Jāpiemin, ka viņu cīņa aizkavējās, jo radās problēmas ar Bruka cimdiem, un pagaidām par to, kas īsti radīja aizkavēšanos un kura boksera nometne sniegusi iebildumus, nav ziņots.

     [+] [-]

, 2022-02-20 09:25, pirms 4 mēnešiem
Aizmigu, neredzēju 🤣