Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Ortiss turpina uzvaru sēriju pusvidējā svara kategorijā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Ortiss turpina uzvaru sēriju pusvidējā svara kategorijā
Verdžils Ortiss. Foto: Sportingnews.com

Naktī uz svētdienu Teksasā 19 uzvaru karjerā ar nokautu izcīnīja Verdžils Ortiss, kurš devītajā raundā pārspēja Maiklu Makinsonu, kuram tas bija pirmais zaudējums karjerā.

Pusvidējā svara kategorijā boksā 19 uzvaru karjerā naktī uz svētdienu svinēja Verdžils Ortiss, kurš ar tehnisko nokautu pārspēja Maiklu Makinsonu (22-1). Šis tādējādi kļuva par pirmo pretinieka zaudējumu karjerā, kamēr Ortiss visas 19 cīņas noslēdzis priekšlaicīgi (19-0, 19 KO).

Šajā cīņā viss noslēdzās devītajā raundā. Jau astotajā Ortiss ar kreiso sitienu noguldīja Makinsonu, to pašu vēlreiz izdarot arī devītajā. Uz brīdi Makinsons centās atgriezties cīņā, taču viņa treneri ringā izmeta balto dvieli, kas nozīmēja cīņas beigas.

''Pirmajos septiņos raundos neko labu neizdarīju. Man nācās pielāgoties pretiniekam. Man bija jāklausās treneros jau no pirmā raunda. Kad sāku klausīties, tad arī cīņa ātri vien beidzās,'' pēc tās teica uzvarētājs Ortiss. Iegūt kādu no pusvidējā svara jostām Ortisam tuvākajā nākotnē var nebūt nemaz tik viegli.

Šajā svara kategorijā visas četras pieder Erolam Spensam un Terensam Kraufordam. Abi Teksasā bija ieradušies klātienē vērot šo cīņu, taču ir arī pārrunās par titulu apvienošanas cīņu.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/boxing/story/_...