Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 3

Kano atgriežas Ņujorkā, MLB spēlētājs pieķer amfetamīna lietotāju

Juris Miņins
Juris Miņins

Kano atgriežas Ņujorkā, MLB spēlētājs pieķer amfetamīna lietotāju
Robinsons Kano
Foto: AFP/Scanpix

Augstāko beisbola līgu (MLB) komanda Sietlas "Mariners" uz Ņujorkas "Mets"ir aizmainījusi divus savus spēlētājus – Robinsonu Kano un Edvinu Diazu.

Par iespējamo Kano un Diaza aizmainīšanu uz kādu no vitām komandām tika runāts jau sen, taču vien vakardien darījums patiesi arī notika, kad "Mariners" savus spēlētājus aizsūtīja uz Ņujorkas "Mets" vienību. Pretī Sietlas komandas saņēma piecus spēlētājus, tajā skaitā divus pēdējo trīs gadu MLB drafta pirmajā kārtā izvēlētos beisbolistus un drafta izvēles tiesības.

Tiesa, jāpiebilst, ka papildus Kano un Diazam "Mariners" uz Ņujorku nosūtīja arī 20 miljonus ASV dolāru.

Robinsons Kano MLB ir pavadījis jau 14 sezonas, kuru laikā ne vienu vien reizi ir atzīts par "All-Star" beisbolistu, kā arī ir ticis iekļaut simboliskajās "Silver Slugger" un "Golden Glove" izlasēs. Jāpiebilst, ka otrajā bāzē spēlējošais Dominikānas Republikas beisbolists iepriekš ir spēlējis Ņujorkā, tiesa, pārstāvot "Yankees" krāsas.

Savukārt Edvins Diazs ir uz maiņu nākošais metējs, kurš lielajās līgās gan vēl pie atzinības nav ticis, taču ir laba līmeņa metējs.

Kā arī...

- Tiek ziņots, ka šī gada laikā amfetamīna lietošanā ir pieķerts viens no MLB spēlētājiem, taču, atbilstoši noteikumiem, pēc pirmā šāda veida pārkāpuma diskvalifikācija nav sekojusi, bet spēlētājam 2019. gada sezonā būs jāiziet seši papildus dopinga testi. 2017. gadījumā šādā situācijā bija nokļuvuši divi beisbolisti, kuru analīzēs atrada amfetamīna lietošanas pēdas.

Interesanti, ka 2018. gadā MLB tika veiktas vairāk kā 11.5 tūkstoši dopinga pārbaudes, kas ir par 36% vairāk nekā pirms gada. Kopumā tika atklāti 11 pozitīvi analīžu paraugi. Viens no paraugiem piederēja arī iepriekš pieminētajam Robinsons Kano.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports